Mam Talent!

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-23, 22:20:05

yamall napisał(a):który dał chlopakowi spokoj

Leżącego się nie kopie.
yamall napisał(a):No ale trzeba to zobaczyc, naprawde brawa dla chlopaka

Widziałem i nie widzę powodu żeby bić brawo. On tego forum nie czyta, tutaj nie trzeba go dowartościowywać.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez yamall » 2008-09-23, 22:49:29

zuyboy, ja tego nie pisze do niego personalnie, tylko podziwiam jego postawe. Rzucić się na głęboką wodę zeby pokonać swoj problem.

zuyboy napisał(a): Leżącego się nie kopie.


A dla mnie on wcale nie był leżący, gdyby Foremniakowa nie zapytała go, czemu się zgłosił i nie wyszedł na jaw prawdziwy "problem" to rzeczywiście, byłby jednym z wielu, którzy zrobili z siebie pajaca, ale tak, wydaje mi się ze to jednak co innego...
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 09:46:46

yamall napisał(a):tylko podziwiam jego postawe. Rzucić się na głęboką wodę zeby pokonać swoj problem.

A co w tym jest godnego podziwu?
yamall napisał(a):gdyby Foremniakowa nie zapytała go

No właśnie gdyby go nie spytała to dostałby zasłużoną nagrodę za swoją głupotę, a tak to mu się przyfarciło.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez yamall » 2008-09-24, 10:36:41

zuyboy napisał(a):A co w tym jest godnego podziwu?


Odwaga
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 10:51:50

Pomyliłeś odwagę z głupotą.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez yamall » 2008-09-24, 12:53:44

zuyboy napisał(a):Pomyliłeś odwagę z głupotą.

Dlaczego tak sadzisz ??
Wg mnie, trzeba sporo odwagi, wiedzac (bo podejrzewam ze zdawal sobie sprawe z tego) ze sie nie umie spiewac, wyjsc przed miliony telewidzow i zafundowac sobie - tak jak to nazwal Wojewodzki - tego typu terapie
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Zupek » 2008-09-24, 16:11:50

Dlamnie to byl szczyt glupoty ^^ Co teraz sie zmienilo? Zapewne nadal jest niesmialy i ma pelne pory jak czyta cos na glos w klasie :pudlo:
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 16:45:17

yamall napisał(a):Wg mnie, trzeba sporo odwagi, wiedzac (bo podejrzewam ze zdawal sobie sprawe z tego) ze sie nie umie spiewac, wyjsc przed miliony telewidzow i zafundowac sobie - tak jak to nazwal Wojewodzki - tego typu terapie

To nie jest odwaga, tylko głupota. Wartość terapeutyczna mocno wątpliwa, nie mówiąc już o tym, że gdyby Foremniak się go nie spytała po co to zrobił, to by najzwyczajniej w świecie został publicznie zniszczony, ciekawe jak niby to miałoby mu poprawić samoocenę. Miał szczęście i jedynie pokazał światu że jest ofiarą i się załapał na medialną litość i współczucie.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Zupek » 2008-09-24, 17:28:22

Dobrze powiedziane zuyboy, :hyhy: Gdyby nie foremniak to by zosal wysmiany :) Jeszcze bardziej niz jest teraz :D "By pokonac swoja niesmialosc" i taka minka :oczami: ^^ omfg ;/
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Madzias » 2008-09-24, 19:22:30

zuyboy napisał(a):Pomyliłeś odwagę z głupotą.


Tak naprawdę ludzie odważni są zazwyczaj albo głupi albo bez wyobraźni.
"Odwaga jest to brak wyobraźni". ( Rudyard Kipling )

Myslę, że ten chłopczyk nie miał wyobraźni, myślał, że jak tam pójdzie i zaśpiewa to wszystko bedzie dobrze i przełamie swoją nieśmiałosć ale już nie pomyślał, co bedzie jak ludzie go usłysza, co bedzie jak ktos tam nie zapyta się o jego powody i wyjdzie na głupola.

Jak dla mnie to chłopak jest spoko. Wymyslił sobie taki a nie inny sposób na nieśmiałosć, która jest cholernie niefajna.

zuyboy napisał(a):Miał szczęście i jedynie pokazał światu że jest ofiarą i się załapał na medialną litość i współczucie.


To jest twoje zdanie. Moje jest takie, że nie jest ofiarą. Jest młody, śmieszny w pozytywnym słowa znaczeniu i jeśli naprawdę tak chce poradzic sobie ze swoją nieśmiałoscia, to podziwiam, bo kiedy ja byłam młodziutka i nieśmiała to najchętniej chowałam sie w mysią dziurkę i siłą nikt nie zaciągnąłby mnie przed kamerę. A według mnie jesteś poprostu odrobinę złośliwy.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Zupek » 2008-09-24, 19:26:05

To nie jest zloslowosc tylko patrzenie na ten czyn oczami realisty. Ty wiesz jak to jest i mozesz sie "wczuc" w jego postawe lecz mi raczej nigdy to nie doskwieralo :) Tylko czasami niektore dziewczyny mnie krepuja ^^ I nie wiem co powiedziec :pudlo:
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 19:50:23

Madzias napisał(a):byłam młodziutka i nieśmiała to najchętniej chowałam sie w mysią dziurkę i siłą nikt nie zaciągnąłby mnie przed kamerę.

A co jest złego w nierobieniu z siebie ofiary przed kamerą?
Madzias napisał(a):Wymyslił sobie taki a nie inny sposób na nieśmiałosć, która jest cholernie niefajna.

Nie wyglądał jakby się tej nieśmiałości pozbył, a co dopiero mówić o sytuacji w której by został po prostu zjechany.


Poza tym program się nazywa "Mam talent", a ten chłopak talentu nie ma.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Madzias » 2008-09-24, 19:59:24

zuyboy napisał(a):Poza tym program się nazywa "Mam talent", a ten chłopak talentu nie ma.


Połowa ludzi w tym programie nie zna powiedzenia "jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz". On był jednym z wielu a ze przy tym był uroczy. Wolę takie beztalencia niz stare babki i starych dziadków.

zuyboy napisał(a):A co jest złego w nierobieniu z siebie ofiary przed kamerą


Nic. A co jest złego w robieniu z siebie ofiary przed kamerą. Skrzywdził kogoś, obraził? Nie, poprostu tak sobie pomyślał i tak zrobił.

zuyboy napisał(a):Nie wyglądał jakby się tej nieśmiałości pozbył


A może w nocy, zanim zasnął, pomyślał sobie: "no...zrobiłem to..dałem radę" :hyhy:
Przede wszystkim o chłopaku jest głośno a nie ma talentu...mhm..zrobił talent ze swojej nieśmiałości ;)
A może tak naprawdę ma to wszystko w du.., bo akurat załozył się z kolegami, że pójdzie do TV i zrobi z siebie mapeta. Przecież to tylko telewizja...i widziałeś to, co oni chceli żebys widział.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 20:04:47

Madzias napisał(a):A może w nocy, zanim zasnął, pomyślał sobie: "no...zrobiłem to..dałem radę"

Albo "zrobiłem z siebie idiotę nigdy więcej nikomu nie spojrzę w oczy".
Madzias napisał(a):Przede wszystkim o chłopaku jest głośno a nie ma talentu...mhm..zrobił talent ze swojej nieśmiałości

Czy Ty rozumiesz co znaczy słowo "talent"?
Madzias napisał(a):Skrzywdził kogoś, obraził?

Czyli wystarczy, że się nikogo nie skrzywdzi i nikogo nie obrazi, a Ty już będziesz taką osobę podziwiać?
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Zupek » 2008-09-24, 20:10:57

Ta dyskusja jest bez sesu i sie moze nigdy nie zakonczyc ^^ Kazdy ma inne zdanie i jeden zmienia a inny nie :P Ale chyba nie nalezycie do tych 1 co?
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Madzias » 2008-09-24, 20:21:56

Wyrażam tylko swoje zdanie. I jak napisałam powyżej
Madzias napisał(a): jeśli naprawdę tak chce poradzic sobie ze swoją nieśmiałoscia, to podziwiam,


zuyboy napisał(a):Czyli wystarczy, że się nikogo nie skrzywdzi i nikogo nie obrazi, a Ty już będziesz taką osobę podziwiać?


Twoja nadinterpretacja tekstów jest zabawna.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 20:22:14

A jeszcze są tacy, których dyskutowanie przerasta, więc się ograniczają do pisania, że każdy ma prawo do własnego zdania.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Madzias » 2008-09-24, 20:25:46

zuyboy napisał(a):A jeszcze są tacy, których dyskutowanie przerasta


Licz się ze słowami, bo najsprytniej jest wmawiać komuś, że jest niby nie na twoim poziomie. Równie sprytnie jest ograniczać się tylko i wyłacznie do kąśliwych uwag. Czy według ciebie bycie złosliwym oznacza bycie inteligentym?
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez zuyboy » 2008-09-24, 20:27:14

Madzias napisał(a):Twoja nadinterpretacja tekstów jest zabawna.

Muszę sobie jakoś radzić z Twoimi chaotycznymi argumentami, próbuję nadać jakiś sens temu co piszesz.

O co Ci chodziło gdy się mnie pytałaś czy kogoś skrzywdził w wątku, który wyglądał tak że Ty napisałaś, że go podziwiasz bo A, ja się nie zgodziłem z A i Ty w odpowiedzi się spytałaś czy on kogoś skrzywdził?
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Mam Talent!

Postprzez Madzias » 2008-09-24, 20:36:24

zuyboy napisał(a):próbuję nadać jakiś sens temu co piszesz

Więc nie próbuj, prościej jest się zapytac...
Wyjaśnię, skoro uważasz moje pisanie za chaotyczne.
Można byłoby go podziwiać, gdyby był to jego sposób na pokonanie niesmiałości. Wyjść do ludzi, stanąć przed kamera, kiedy nogi same uciekają. Terapia szokowa. Mało ludzi na to by poszło.

zuyboy napisał(a):O co Ci chodziło gdy się mnie pytałaś czy kogoś skrzywdził w wątku, który wyglądał tak że Ty napisałaś, że go podziwiasz bo A, ja się nie zgodziłem z A i Ty w odpowiedzi się spytałaś czy on kogoś skrzywdził?


Sam stwierdziłeś, że nie jest złym nierobienie z siebie głupka. Wieć również nie jest złym robienie z siebie głupka. Nikt na tym nie traci, nikt nie jest skrzywdzony i obrażony. Zapewne w tym momencie się nie zrozumieliśmy.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości