Jakie konto bankowe?

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Jakie konto bankowe?

Postprzez Bepok » 2018-09-26, 09:24:16

Zastanawiam się nad zmianą konta osobistego. Chciałbym w końcu mieć z niego jakieś benefity, bo obecny bank nie daje mi nic ciekawego, a jako że mam 23 lata to wiem, że mogę jeszcze skorzystać z kont "dla młodych" :dance: Co polecacie? Jakie banki mają ciekawe oferty?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Jakie konto bankowe?

Postprzez Lulu7 » 2018-09-26, 11:19:22

Bepok napisał(a):Zastanawiam się nad zmianą konta osobistego. Chciałbym w końcu mieć z niego jakieś benefity, bo obecny bank nie daje mi nic ciekawego, a jako że mam 23 lata to wiem, że mogę jeszcze skorzystać z kont "dla młodych" :dance: Co polecacie? Jakie banki mają ciekawe oferty?

Ostatnio widziałam z necie, że bank bgż oferuje konto dla młodych całkowicie za darmo + do tego masz 3 miesiące siłowni za free. Nie wiem czy takie benefity Cię interesują, ale myślę że to dobra opcja :p
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-09-26, 11:39:09

Brzmi nieźle, szczególnie że mi brzuch urósł :zakrecony: A wiesz coś więcej o tym koncie? Jak się nazywa? Poczytam sobie sam najwyżej ;)
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-09-28, 22:36:43

Bepok napisał(a):Brzmi nieźle, szczególnie że mi brzuch urósł :zakrecony: A wiesz coś więcej o tym koncie? Jak się nazywa? Poczytam sobie sam najwyżej ;)


Łap --> bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-maksymalne tutaj masz wszystko co i jak . Ja też się nad nim zastanawiam, chyba się pożegnam z moim starym bankiem :kwasny:

Lulu7 napisał(a):Ostatnio widziałam z necie, że bank bgż oferuje konto dla młodych całkowicie za darmo + do tego masz 3 miesiące siłowni za free. Nie wiem czy takie benefity Cię interesują, ale myślę że to dobra opcja :p


Moim zdaniem ten oksystem to mega atrakcyjny dodatek. Szczególnie że teraz chodzenie na siłkę jest 'modne' więc pewnie pełno młodych się na to skusi :P
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez normandia » 2018-09-30, 12:37:51

Konto w Inteligo zero opłat za prowadzenie.
Avatar użytkownika
normandiaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-03-21, 12:05:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-01, 13:05:19

ulka napisał(a):Łap --> bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-maksymalne tutaj masz wszystko co i jak . Ja też się nad nim zastanawiam, chyba się pożegnam z moim starym bankiem :kwasny:

Jak jest możliwość zmiany na coś lepszego to nie ma co się zastanawiać, nikt nie mówił że przez całe życie trzeba być w jednym banku :p

ulka napisał(a):Moim zdaniem ten oksystem to mega atrakcyjny dodatek. Szczególnie że teraz chodzenie na siłkę jest 'modne' więc pewnie pełno młodych się na to skusi :P

Siłka jak siłka, ale można skorzystać z oferty i w końcu zapisać się na coś co od dawno chodziło nam po głowie, ale niestety karnety czy wejścia są zbyt drogie :/
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-01, 22:35:41

normandia - 2018-09-30, 12:37:51 napisał(a):Konto w Inteligo zero opłat za prowadzenie.

Też mają takie atrakcyjne dodatki jak BGŻ?
Lulu7 - 2018-10-01, 13:05:19 napisał(a):Jak jest możliwość zmiany na coś lepszego to nie ma co się zastanawiać, nikt nie mówił że przez całe życie trzeba być w jednym banku :p

A to racja, jak można skakać po bankach i zbierać takie fajne promki to dlaczego nie. Taki beneficik to mi się nawet podoba.
Lulu7 - 2018-10-01, 13:05:19 napisał(a):Siłka jak siłka, ale można skorzystać z oferty i w końcu zapisać się na coś co od dawno chodziło nam po głowie, ale niestety karnety czy wejścia są zbyt drogie

Chyba w oksystem można na jakąś jogę nawet skoczyć, więc dobry pakiet dają.
ulka - 2018-09-28, 22:36:43 napisał(a):Łap --> bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-maksymalne tutaj masz wszystko co i jak . Ja też się nad nim zastanawiam, chyba się pożegnam z moim starym bankiem

Super! Dzięki wielkie, poczytam sobie jutro na spokojnie o ofercie ;)
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-10-01, 23:35:44

Bepok - 2018-10-01, 13:05:19 napisał(a):A to racja, jak można skakać po bankach i zbierać takie fajne promki to dlaczego nie. Taki beneficik to mi się nawet podoba.

Te benefity są genialne , szkoda że tylko dla pierwszych 4000 klientów :D

Bepok - 2018-10-01, 13:05:19 napisał(a):Chyba w oksystem można na jakąś jogę nawet skoczyć, więc dobry pakiet dają.

Trzeba się tylko pośpieszyć do oferta do końca października :)

Bepok - 2018-10-01, 13:05:19 napisał(a):Super! Dzięki wielkie, poczytam sobie jutro na spokojnie o ofercie ;)

Spoko, nie ma problemu. Ofertę mają bardzo dobrą, a miejsc gdzie honorują oksystem jest na pęczki :D
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-02, 12:47:15

ulka napisał(a):Te benefity są genialne , szkoda że tylko dla pierwszych 4000 klientów :D

No niestety zawsze jest jakieś ograniczenie, no ale mi się jeszcze udało wskoczyć :D

ulka napisał(a):Trzeba się tylko pośpieszyć do oferta do końca października :)

No ale to zawsze 8 wejść za free. Może od listopada coś nowego uruchomią, jakieś inne benefity kto wie

ulka napisał(a):Spoko, nie ma problemu. Ofertę mają bardzo dobrą, a miejsc gdzie honorują oksystem jest na pęczki :D

Prawda, nawet nie sądziłam że w moim małym rodzinnym mieście też mogę z tego korzystać
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re: Re:

Postprzez ulka » 2018-10-02, 18:30:48

Lulu7 napisał(a):No niestety zawsze jest jakieś ograniczenie, no ale mi się jeszcze udało wskoczyć :D



Ja też zaliczam się do grona farciarzy, którzy się załapali :D Ciekawe ile jeszcze wolnych 'miejsc' im zostało.

Lulu7 napisał(a):No ale to zawsze 8 wejść za free. Może od listopada coś nowego uruchomią, jakieś inne benefity kto wie



Może, ale też nie jest tak że pod koniec miesiąc się oksystem kończy bo na str np można przeczytac , że : Uczestnicy, którzy zarejestrują sie w promocji w październiku, muszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania pierwszej nagrody w
listopadzie 2018 r., a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r.

Lulu7 napisał(a):Prawda, nawet nie sądziłam że w moim małym rodzinnym mieście też mogę z tego korzystać


Podobno w ogóle jest 3500 obiektów sportowych z których można korzystać, a na ich stronie jest mapka żeby sprawdzić gdzie jest dla nas najbliższy punkt :)
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-03, 12:10:45

ulka napisał(a):Ja też zaliczam się do grona farciarzy, którzy się załapali :D Ciekawe ile jeszcze wolnych 'miejsc' im zostało.

Pewnie nie wiele patrząc na to że rok akademicki się zaczął no i pewnie dużo studentów pozakładało sobie konta

ulka napisał(a):Może, ale też nie jest tak że pod koniec miesiąc się oksystem kończy bo na str np można przeczytac , że : Uczestnicy, którzy zarejestrują sie w promocji w październiku, muszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania pierwszej nagrody w
listopadzie 2018 r., a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r.

Czyli idealnie moment żeby spalić zjedzone świąteczne pyszności :D

ulka napisał(a):Podobno w ogóle jest 3500 obiektów sportowych z których można korzystać, a na ich stronie jest mapka żeby sprawdzić gdzie jest dla nas najbliższy punkt :)

No i ma się do wyboru 25 dyscyplin sportowych więc na pewno każdy z użytkowników znalazł coś dla siebie
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-03, 19:32:58

Lulu7 - 2018-10-02, 12:47:15 napisał(a):No ale to zawsze 8 wejść za free. Może od listopada coś nowego uruchomią, jakieś inne benefity kto wie

No to ja się doedukowałem już i to nie tak działa. Masz w sumie 2 wejścia w tygodniu przez 3 miesiące jeżeli spełniasz założenia promocji. Także będziesz miała pełne 3mce, a nie tylko 8 wejść.
Lulu7 - 2018-10-03, 12:10:45 napisał(a):No i ma się do wyboru 25 dyscyplin sportowych więc na pewno każdy z użytkowników znalazł coś dla siebie

Wszsytko zależy gdzie pójdziesz. Widziałem, że chyba nawet są jakieś szkoły tańca podpięte pod OkSystem więc to nie tylko siłownie czy baseny.
Lulu7 - 2018-10-03, 12:10:45 napisał(a):Pewnie nie wiele patrząc na to że rok akademicki się zaczął no i pewnie dużo studentów pozakładało sobie konta

Sam sobie je założę mimo że nie jestem studętę bo po prostu dają dobre warunki. Mój bank to się już dawno przestał starać i wysilać na promocje ;)
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-05, 11:17:41

Bepok napisał(a):Wszsytko zależy gdzie pójdziesz. Widziałem, że chyba nawet są jakieś szkoły tańca podpięte pod OkSystem więc to nie tylko siłownie czy baseny.

No wszystko zależy gdzie kto będzie korzystał z takiego karnetu, ale moja kolezanka np poszła na ściankę wspinaczkową gdzie koszt jednego wejścia po południu to prawie 30 zł :/

Bepok napisał(a):Sam sobie je założę mimo że nie jestem studętę bo po prostu dają dobre warunki. Mój bank to się już dawno przestał starać i wysilać na promocje ;)

Niestety często jest tak że jak firma zdobędzie klientów to już jest zadowolona w pełni i przestaje się starać tak jak na początku, a wtedy wchodzi konkurencje jak w tym przypadku bgż i wygryza wszystkich fajnymi ofertami :yahoo:
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-06, 16:07:48

Lulu7 - 2018-10-05, 11:17:41 napisał(a):Niestety często jest tak że jak firma zdobędzie klientów to już jest zadowolona w pełni i przestaje się starać tak jak na początku, a wtedy wchodzi konkurencje jak w tym przypadku bgż i wygryza wszystkich fajnymi ofertami

O ile kogoś rajcuje karnet na "siłownię" to owszem jest to super dodatek, ale jest sporo osób które uznają że to nie dla nich. Poza tym sporym plusem jest to że bgż rozwinął i świetnie zoptymalizował swoją apkę mobilną ;)
Lulu7 - 2018-10-05, 11:17:41 napisał(a):No wszystko zależy gdzie kto będzie korzystał z takiego karnetu, ale moja kolezanka np poszła na ściankę wspinaczkową gdzie koszt jednego wejścia po południu to prawie 30 zł

A osoby z bgż wchodzą dwa razy w tygodniu na takie atrakcje za friko :cool: tak to można żyć :boss:
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-07, 00:07:33

Bepok napisał(a):O ile kogoś rajcuje karnet na "siłownię" to owszem jest to super dodatek, ale jest sporo osób które uznają że to nie dla nich. Poza tym sporym plusem jest to że bgż rozwinął i świetnie zoptymalizował swoją apkę mobilną ;)

wydaje mi się że jest tyle ofert jeżeli chodzi o banki że każdy znajdzie coś dla siebie, zoptymalizował swoją aplikację ? Co to znaczy ?

Bepok napisał(a):A osoby z bgż wchodzą dwa razy w tygodniu na takie atrakcje za friko :cool: tak to można żyć :boss:

Skoro jest opcja żeby korzystać z takich okazji to czemu by nie. Jeszcze widziałam że można jakoś się postarać o bony na zakupy w biedronce lub na allegro
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2018-10-07, 18:51:14

Lulu7 napisał(a):
Bepok napisał(a):O ile kogoś rajcuje karnet na "siłownię" to owszem jest to super dodatek, ale jest sporo osób które uznają że to nie dla nich. Poza tym sporym plusem jest to że bgż rozwinął i świetnie zoptymalizował swoją apkę mobilną ;)

wydaje mi się że jest tyle ofert jeżeli chodzi o banki że każdy znajdzie coś dla siebie, zoptymalizował swoją aplikację ? Co to znaczy ?

To znaczy, że ich aplikacja bardzo dobrze działa na wszystkich telefonach.
Lulu7 napisał(a):
Bepok napisał(a):A osoby z bgż wchodzą dwa razy w tygodniu na takie atrakcje za friko :cool: tak to można żyć :boss:

Skoro jest opcja żeby korzystać z takich okazji to czemu by nie. Jeszcze widziałam że można jakoś się postarać o bony na zakupy w biedronce lub na allegro

Jak dostać te bony? Ktoś wie? Bo z ok system to wszystko jest dla mnie jasno ale z tymi bonami to już nie bardzo
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2018-10-07, 21:24:18

Lulu7 - 2018-10-07, 00:07:33 napisał(a):Skoro jest opcja żeby korzystać z takich okazji to czemu by nie. Jeszcze widziałam że można jakoś się postarać o bony na zakupy w biedronce lub na allegro

Bony na allegro? Kurde podeślij mi linka bo o tym to nie wiedziałem?! :cisza:
jarecki80 - 2018-10-07, 18:51:14 napisał(a):To znaczy, że ich aplikacja bardzo dobrze działa na wszystkich telefonach.

Płaciłeś może przy pomocy gpay albo apple paya? Ja z tego pierwszego skorzystałem i po raz pierwszy bez problemow zapłaciłem :hyhy: kiedyś próbowałem z mojej mamy telefonu i apki mobilnej innego banku to sie w kolejce ludzie wkurzali ze 3 minuty płaciłem ;(
Lulu7 - 2018-10-07, 00:07:33 napisał(a):wydaje mi się że jest tyle ofert jeżeli chodzi o banki że każdy znajdzie coś dla siebie, zoptymalizował swoją aplikację ? Co to znaczy ?

Przede wszystkim chodzi o to, że dobrze działa na różnych systemach operacyjnych telefonów ale też chodziło mi o jej przystępność dla każdego i intuicyjność :)
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez mia » 2018-10-07, 22:34:09

Bepok - 2018-09-26, 09:24:16 napisał(a):Zastanawiam się nad zmianą konta osobistego. Chciałbym w końcu mieć z niego jakieś benefity, bo obecny bank nie daje mi nic ciekawego, a jako że mam 23 lata to wiem, że mogę jeszcze skorzystać z kont "dla młodych" Co polecacie? Jakie banki mają ciekawe oferty?

Ja również mam taki sam problem jak Ty. Jestem aktualnie w banku który cały czas dorzuca mi jakieś dodatkowe opłaty i już chyba z 10 czy 15 zł miesięcznie mi zabierają... Mam dosyć i szukam innego.
jarecki80 - 2018-10-07, 18:51:14 napisał(a):Jak dostać te bony? Ktoś wie? Bo z ok system to wszystko jest dla mnie jasno ale z tymi bonami to już nie bardzo

Gdzieś czytałam już o tym koncie i coś było o bonach, że trzeba płacić aplikacją mobilną i gdzieś się zarejestrować. Ale nie wiem czy to prawda :) Na pewno widziałam siłownię z oksystem w prezencie :)
jarecki80 - 2018-10-07, 18:51:14 napisał(a):To znaczy, że ich aplikacja bardzo dobrze działa na wszystkich telefonach.

A muszę mieć jakąś dodatkową naklejkę na telefonie żeby nim płacić?
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-08, 10:50:38

Bepok napisał(a):Bony na allegro? Kurde podeślij mi linka bo o tym to nie wiedziałem?! :cisza:

Czytając o tym karnecie wpadłma na tą stronkę https://www.jakoszczedzic.pl/2018/09/tr ... ystem.html, więc chyba można postarać się o te bony o których wspominałam, chociaż wydaje mi się że i tak karnet zrobił furorę :)

mia napisał(a):Ja również mam taki sam problem jak Ty. Jestem aktualnie w banku który cały czas dorzuca mi jakieś dodatkowe opłaty i już chyba z 10 czy 15 zł miesięcznie mi zabierają... Mam dosyć i szukam innego.

No to możesz śmiało zastanowić się nad kontem maksymalnym. Jak satysfakcjonuje Cię taki bonus w postaci karnetu to myślę że nie ma na co czekać. Nie ma sensu zostać w banku za który musisz płacić i to takie pieniądze :zdziwko:

mia napisał(a):Gdzieś czytałam już o tym koncie i coś było o bonach, że trzeba płacić aplikacją mobilną i gdzieś się zarejestrować. Ale nie wiem czy to prawda :) Na pewno widziałam siłownię z oksystem w prezencie :)

Jeżeli chodzi o te bony to one też są w ograniczonej ilości, więc jak komuś na tym zależy to trzeba się śpieszyć
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-08, 12:45:03

Lulu7 - 2018-10-08, 10:50:38 napisał(a):Czytając o tym karnecie wpadłma na tą stronkę [...], więc chyba można postarać się o te bony o których wspominałam, chociaż wydaje mi się że i tak karnet zrobił furorę

Czyli rejestracja, płacenie kartą i mamy po 50zł do biedry i alegro? W sumie fajnie, bo muszę sobie kupić podłokietnik do samochodu to akurat będę miał kasę :cool:
Lulu7 - 2018-10-08, 10:50:38 napisał(a):No to możesz śmiało zastanowić się nad kontem maksymalnym. Jak satysfakcjonuje Cię taki bonus w postaci karnetu to myślę że nie ma na co czekać. Nie ma sensu zostać w banku za który musisz płacić i to takie pieniądze

Wgl jak można jeszcze jako bank pobierać opłaty... przecież to samobójstwo. W BGŻ mają za zero bez żadnych ukrytych kosztów i mają w ciul klientów dzięki temu!
mia - 2018-10-07, 22:34:09 napisał(a):Ja również mam taki sam problem jak Ty. Jestem aktualnie w banku który cały czas dorzuca mi jakieś dodatkowe opłaty i już chyba z 10 czy 15 zł miesięcznie mi zabierają... Mam dosyć i szukam innego.

Polecam Ci to konto maksymalne, serio jak płacisz kasę za obsługę banku to kończ z nimi. BGŻ działa według mnie bardzo dobrze i z tego co zdążyłem zauważyć to troszczą się o klienta.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Następna strona

  • Inne

Powrót do Codzienne życie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 218 gości

cron