Jakie konto bankowe?

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Postprzez mia » 2018-10-08, 22:13:38

Lulu7 - 2018-10-08, 10:50:38 napisał(a):No to możesz śmiało zastanowić się nad kontem maksymalnym. Jak satysfakcjonuje Cię taki bonus w postaci karnetu to myślę że nie ma na co czekać. Nie ma sensu zostać w banku za który musisz płacić i to takie pieniądze

Wiesz ten oksystem to podobno też fajne aktywności fizyczne oprócz zwykłej siłowni oferuje. Czytałam coś o ściankach wspinaczkowych, jodze czy tańcu. :hyhy:
Lulu7 - 2018-10-08, 10:50:38 napisał(a):Jeżeli chodzi o te bony to one też są w ograniczonej ilości, więc jak komuś na tym zależy to trzeba się śpieszyć

A to tych bonów ile jest? Bo karnety to wiem ze do liczby 4tys są, a potem koniec. Chyba ze przedłużą promocję czy coś :)
Bepok - 2018-10-08, 12:45:03 napisał(a):Polecam Ci to konto maksymalne, serio jak płacisz kasę za obsługę banku to kończ z nimi. BGŻ działa według mnie bardzo dobrze i z tego co zdążyłem zauważyć to troszczą się o klienta.

Poczytałam jeszcze na innych forach o koncie maksymalnym i faktycznie załatwie sobie to w tym tygodniu bo mam dosyć swojego aktualnego banku. Czas na zmiany! :angel2:
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-09, 14:04:17

Bepok napisał(a):Czyli rejestracja, płacenie kartą i mamy po 50zł do biedry i alegro? W sumie fajnie, bo muszę sobie kupić podłokietnik do samochodu to akurat będę miał kasę :cool:

Na to wychodzi, co prawda na kasę z allgero nie mam pomysłu, no ale do biedronce robię zakupy już od kilku lat więc z chęcią skorzystam z darmowej kasy :p

Bepok napisał(a):Wgl jak można jeszcze jako bank pobierać opłaty... przecież to samobójstwo. W BGŻ mają za zero bez żadnych ukrytych kosztów i mają w ciul klientów dzięki temu!

Niestety pobierają, a ja się zastanawiam tylko za co ? Może to nie są jakieś ogromne kwoty, ale ja tego nie rozumiem
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-09, 14:08:01

mia - 2018-10-08, 22:13:38 napisał(a):Wiesz ten oksystem to podobno też fajne aktywności fizyczne oprócz zwykłej siłowni oferuje. Czytałam coś o ściankach wspinaczkowych, jodze czy tańcu.

Jest też chyba biard, indoor cycling i dużo innych :D ogólnie nie można narzekać na nudę, tylko trzeba sprawdzić co jest dostępne w Twoich okolicach, ale tak czy siak bgż dał super promocję.
mia - 2018-10-08, 22:13:38 napisał(a):A to tych bonów ile jest? Bo karnety to wiem ze do liczby 4tys są, a potem koniec. Chyba ze przedłużą promocję czy coś

Ja to nie za bardzo te bony rozumiem, w sensie to co musze zrobić żeby je otrzymać. NIe jest to jakieś jasne dla mnie.
mia - 2018-10-08, 22:13:38 napisał(a):Poczytałam jeszcze na innych forach o koncie maksymalnym i faktycznie załatwie sobie to w tym tygodniu bo mam dosyć swojego aktualnego banku. Czas na zmiany!

I bardzo dobrze. Trzeba się rozwijać, bo przecież "klient nasz pan" :D Daj znać czy podpytałaś może o te bonu i o to kiedy dokładnie otrzymamy karnety :)
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-10-09, 20:03:57

Bepok napisał(a):Jest też chyba biard, indoor cycling i dużo innych :D ogólnie nie można narzekać na nudę, tylko trzeba sprawdzić co jest dostępne w Twoich okolicach, ale tak czy siak bgż dał super promocję.


Podobno 3500 obiektów sportowych w całej Polsce jest objęte Oksystem więc na prawdę można zaszaleć :)

Bepok napisał(a):Ja to nie za bardzo te bony rozumiem, w sensie to co musze zrobić żeby je otrzymać. NIe jest to jakieś jasne dla mnie.


" Aby otrzymać 100 zł (50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro) wystarczy do 31.10.2018 r. lud do wyczerpania limitu 3000 wniosków zarejestrować się na dedykowanej stronie akcji wraz z akceptacją znajdujących się tam oświadczeń. " :)

Bepok napisał(a):I bardzo dobrze. Trzeba się rozwijać, bo przecież "klient nasz pan" :D Daj znać czy podpytałaś może o te bonu i o to kiedy dokładnie otrzymamy karnety :)

A kiedy zakładałeś to konto ?
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez Bepok » 2018-10-09, 20:54:06

ulka - 2018-10-09, 20:03:57 napisał(a):" Aby otrzymać 100 zł (50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro) wystarczy do 31.10.2018 r. lud do wyczerpania limitu 3000 wniosków zarejestrować się na dedykowanej stronie akcji wraz z akceptacją znajdujących się tam oświadczeń. "

A to jak trzeba się na coś zgadzać to nie dla mnie. Pozostanę przy opcji karnetu. Swoją drogą to jak to jest, jak spełnie warunki w październiku to karnet kiedy? W listopadzie czy grudniu?
ulka - 2018-10-09, 20:03:57 napisał(a):A kiedy zakładałeś to konto ?

W ubiegłym tygodniu, ale kiedy dokładnie to nie pamiętam. Za dużo rzeczy robię każdego dnia. Musiałbym sprawdzać, a nie chce mi się szukać kalendarza. Tak czy siak nie mam z nim problemów.
ulka - 2018-10-09, 20:03:57 napisał(a):Podobno 3500 obiektów sportowych w całej Polsce jest objęte Oksystem więc na prawdę można zaszaleć

Jak się mieszka w dużym mieście to większość obiektów sportowych akceptuje oksystem. Teraz połączyli siły chyba z cityfit więc kolejny klub doszedł.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-10, 18:01:53

Bepok napisał(a):A to jak trzeba się na coś zgadzać to nie dla mnie. Pozostanę przy opcji karnetu. Swoją drogą to jak to jest, jak spełnie warunki w październiku to karnet kiedy? W listopadzie czy grudniu?

To chyba zależy od tego kiedy zarejestrowałeś się do promocji bo jak we wrześniu i spełnisz warunki do końca października to powinieneś dostać karnet w listopadzie :)

Bepok napisał(a):Jak się mieszka w dużym mieście to większość obiektów sportowych akceptuje oksystem. Teraz połączyli siły chyba z cityfit więc kolejny klub doszedł.

Ale na pewno w jakimś małym mieście jest siłownia, a jak nie to kręgle czy bilard
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re: Re:

Postprzez ulka » 2018-10-11, 21:26:05

Lulu7 napisał(a):To chyba zależy od tego kiedy zarejestrowałeś się do promocji bo jak we wrześniu i spełnisz warunki do końca października to powinieneś dostać karnet w listopadzie :)


trochę trzeba poczekać na ten karnet i wydaje mi się to rozwleczone w czasie wszystko :/ szkoda ze nie może być szystko zrealizowane za 1 razem.

Bepok napisał(a):A to jak trzeba się na coś zgadzać to nie dla mnie. Pozostanę przy opcji karnetu. Swoją drogą to jak to jest, jak spełnie warunki w październiku to karnet kiedy? W listopadzie czy grudniu?


Jak spełnisz warunki do końca pazdziernika to w grudniu bedziesz już mógł się ciszyć i korzystać z karnetu. Najgorzej mają Ci co zarejestrują sie w promocji w październiku, imuszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania nagrody w listopadzie , a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r. Strasznie długo.



Bepok napisał(a):W ubiegłym tygodniu, ale kiedy dokładnie to nie pamiętam. Za dużo rzeczy robię każdego dnia. Musiałbym sprawdzać, a nie chce mi się szukać kalendarza. Tak czy siak nie mam z nim problemów.


A aplikacja działa poprawnie ? Płacisz z nfc? czy maz taką malutką kartę płatniczą ?


Bepok napisał(a):Jak się mieszka w dużym mieście to większość obiektów sportowych akceptuje oksystem. Teraz połączyli siły chyba z cityfit więc kolejny klub doszedł.



hm, nie słyszałam o tej sieci siłowni. Ciekawe czy u mnie w mieście już ją otworzyli.

Lulu7 napisał(a):Ale na pewno w jakimś małym mieście jest siłownia, a jak nie to kręgle czy bilard


A wiesz może gdzie można sprawdzić dostępne miejca z oksystem w danym mieście ??
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-12, 21:50:20

ulka napisał(a):trochę trzeba poczekać na ten karnet i wydaje mi się to rozwleczone w czasie wszystko :/ szkoda ze nie może być szystko zrealizowane za 1 razem.

Trzeba poczekać, no ale mieć, a nie mieć takiego karnetu to też jest różnica

ulka napisał(a):Jak spełnisz warunki do końca pazdziernika to w grudniu bedziesz już mógł się ciszyć i korzystać z karnetu. Najgorzej mają Ci co zarejestrują sie w promocji w październiku, imuszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania nagrody w listopadzie , a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r. Strasznie długo.

No w dzisiejszych czasach już nic nie przychodzi łatwo, no ale akurat dostaniesz taki karnet na nowy rok, nowa forma na lato, taki motywator

ulka napisał(a):A aplikacja działa poprawnie ? Płacisz z nfc? czy maz taką malutką kartę płatniczą ?

A to prawda że nie każdy telefon ma tą funkcję ? Trzeba chyba jakąś wtedy naklejkę czy się mylę?

ulka napisał(a):hm, nie słyszałam o tej sieci siłowni. Ciekawe czy u mnie w mieście już ją otworzyli.

A co to za nowy rodzaj siłowni, bo ja oczywiście nie w temacie

ulka napisał(a):A wiesz może gdzie można sprawdzić dostępne miejca z oksystem w danym mieście ??

Proszę tutaj masz całą listę tych obiektów https://online.aktywnizbgzbnpp.pl/lista_obiektow.pdf
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-13, 09:09:36

ulka - 2018-10-11, 21:26:05 napisał(a):A aplikacja działa poprawnie ? Płacisz z nfc? czy maz taką malutką kartę płatniczą ?

Apka dział bardzo fajnie, lepiej niż w poprzednim banku. I tak, płacę przy pomocy nfc :)
ulka - 2018-10-11, 21:26:05 napisał(a):hm, nie słyszałam o tej sieci siłowni. Ciekawe czy u mnie w mieście już ją otworzyli.

Ona jest w większości miast. Nawet obsługują mniejsze miasteczka także na bank u Ciebie jest albo w najbliższej okolicy. Zależy skąd jesteś ;)
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):A to prawda że nie każdy telefon ma tą funkcję ? Trzeba chyba jakąś wtedy naklejkę czy się mylę?

Starsze modele mogą nie mieć, ale teraz wszystkie juz to w sumie mają. Nawet takie po 700zł są wyposażone. A w razie co możesz z tej naklejki skorzystać o której była mowa.
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):A co to za nowy rodzaj siłowni, bo ja oczywiście nie w temacie

Cityfit to nic nowego. Po prostu zaczęli współprace ostatnio z oksystem i jak dostaniesz ten karnet od bgż to do cityfit masz też wejściówkę za free.
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):Proszę tutaj masz całą listę tych obiektów

3500 tysiąca robi wrażenie. Nawet w mojej małej rodzinnej miejscowości są 3 miejsca do których mogę wejść z tym karnetem! super ^^
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):No w dzisiejszych czasach już nic nie przychodzi łatwo, no ale akurat dostaniesz taki karnet na nowy rok, nowa forma na lato, taki motywator

najlepiej mają ci co we wrzesniu sie zapisali i warunki w pazdzierniuku spelnili. Od połowy listopada będą mieli już karnety :(
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-10-14, 14:12:52

Bepok napisał(a):Apka dział bardzo fajnie, lepiej niż w poprzednim banku. I tak, płacę przy pomocy nfc :)


I nie masz problemów żadnych ? Oh, znam ten problem niestabilnej aplikacji w telefonie, szału mona dostać :c

Bepok napisał(a):Ona jest w większości miast. Nawet obsługują mniejsze miasteczka także na bank u Ciebie jest albo w najbliższej okolicy. Zależy skąd jesteś ;)


No to na pewno u mnie w Łodzi się też znajdzie, muszę po prostu poszukać gdzie się znajdują :P


Bepok napisał(a):Starsze modele mogą nie mieć, ale teraz wszystkie juz to w sumie mają. Nawet takie po 700zł są wyposażone. A w razie co możesz z tej naklejki skorzystać o której była mowa.


Fajnie w sumie że banki tez myślą o tych, którzy nie mają nfc, przydatna rzecz ta mała karta :)

Bepok napisał(a):Cityfit to nic nowego. Po prostu zaczęli współprace ostatnio z oksystem i jak dostaniesz ten karnet od bgż to do cityfit masz też wejściówkę za free.


Czyli takie pierwsze darmowe wejscie, tak ? W sumie większość siłowni właśnie taką politykę ma , że za pierwszym razem można skorzystać za darmo:)

Bepok napisał(a):3500 tysiąca robi wrażenie. Nawet w mojej małej rodzinnej miejscowości są 3 miejsca do których mogę wejść z tym karnetem! super ^^


No to u mnie w Łodzi będzie tego pewnie multum :D Fajnie, bo w sumie wszędzie blisko :)

Bepok napisał(a):najlepiej mają ci co we wrzesniu sie zapisali i warunki w pazdzierniuku spelnili. Od połowy listopada będą mieli już karnety :(


no to jest extra, i z drugiej strony nie extra, bo Ci co są na końcu karnet dopiero w styczniu dostają :c
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez Bepok » 2018-10-31, 18:38:39

ulka - 2018-10-14, 14:12:52 napisał(a):I nie masz problemów żadnych ? Oh, znam ten problem niestabilnej aplikacji w telefonie, szału mona dostać :c

Żadnych problemów. Wszystko działa prawidłowo i mogę w sumie jednym ruchem palca wysyłać przelewy :D
ulka - 2018-10-14, 14:12:52 napisał(a):No to na pewno u mnie w Łodzi się też znajdzie, muszę po prostu poszukać gdzie się znajdują

Bez problemu wszystko znajdziesz. Wgl super opcją jest możliwość o wnioskowanie o kredyt odnawialny od razu po otwarciu konta. Ja dopiero niedawno to doczytałem, a nie powiem przydałby mi się teraz zastrzyk gotówki :D
ulka - 2018-10-14, 14:12:52 napisał(a):Fajnie w sumie że banki tez myślą o tych, którzy nie mają nfc, przydatna rzecz ta mała karta

Pewnie, dobry bank to dobra oferta dla klientów. Poza tym wypłacanie kasy ze wszystkich bankomatów jest jeszcze lepsze niż taka mała karta :P
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-10-31, 21:49:10

Bepok napisał(a):Żadnych problemów. Wszystko działa prawidłowo i mogę w sumie jednym ruchem palca wysyłać przelewy :D


No i to się nazywa niezawodna apka :D Nie ma nic gorszego niż pracowanie na czymś niezoptymalizowanym, co wywala błąd w trakcie wysyłania przelewu :c

Bepok napisał(a):Bez problemu wszystko znajdziesz. Wgl super opcją jest możliwość o wnioskowanie o kredyt odnawialny od razu po otwarciu konta. Ja dopiero niedawno to doczytałem, a nie powiem przydałby mi się teraz zastrzyk gotówki :D


A czym jest ten kredyt odnawialny?

Bepok napisał(a):Pewnie, dobry bank to dobra oferta dla klientów. Poza tym wypłacanie kasy ze wszystkich bankomatów jest jeszcze lepsze niż taka mała karta :P


To akurat racja, mega wygodne, bo nie trzeba szukać, na pewno tym przyciągną kolejnych klientów.
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez Bepok » 2018-11-01, 21:46:04

ulka - 2018-10-31, 21:49:10 napisał(a):No i to się nazywa niezawodna apka Nie ma nic gorszego niż pracowanie na czymś niezoptymalizowanym, co wywala błąd w trakcie wysyłania przelewu :c

Wywalony błąd przy dużym przelewie to by mnie to zawału chyba doprowadził :mur: W bgż to każdy przelew to jest w zasadzie jeden gest tak jak mówiłem i zawsze przechodzi.
ulka - 2018-10-31, 21:49:10 napisał(a):A czym jest ten kredyt odnawialny?

Polega to na tym ze bierzesz kasę od banku i każda wpłata na Konto redukuje wykorzystany limit kredytu. Fajna sprawa jak potrzebujesz nagłej gotówki na nieprzewidziany wydatek.
ulka - 2018-10-31, 21:49:10 napisał(a):To akurat racja, mega wygodne, bo nie trzeba szukać, na pewno tym przyciągną kolejnych klientów.

Szczególnie że plantcashów jest wszędzie multum i można z nich też bez problemu wyciągać kasę, choć jeszcze nigdy tego nie robiłem :zakrecony:
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-11-01, 21:53:48

Bepok napisał(a):Wywalony błąd przy dużym przelewie to by mnie to zawału chyba doprowadził :mur: W bgż to każdy przelew to jest w zasadzie jeden gest tak jak mówiłem i zawsze przechodzi.


I takie aplikacje się ceni :D Bo każdy błąd przy dużym przelewie to zawał serca xd

Bepok napisał(a):Polega to na tym ze bierzesz kasę od banku i każda wpłata na Konto redukuje wykorzystany limit kredytu. Fajna sprawa jak potrzebujesz nagłej gotówki na nieprzewidziany wydatek.


Ach rozumiem, i to jest coś takiego wow? Inne banki tego nie mają?

Bepok napisał(a):Szczególnie że plantcashów jest wszędzie multum i można z nich też bez problemu wyciągać kasę, choć jeszcze nigdy tego nie robiłem :zakrecony:
[/quote]

no w sumie racja, u mnie w okolicy sa chyba z 2-3. A to tylko z planetcaschów i bgżowskich mozna wypłacać, tak ??
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez Bepok » 2018-11-11, 19:50:42

ulka - 2018-11-01, 21:53:48 napisał(a):Ach rozumiem, i to jest coś takiego wow? Inne banki tego nie mają?

Mają, ale w bgż możesz o taki kredyt wnioskować od razu po założeniu konta a to jest już coś ;)
ulka - 2018-11-01, 21:53:48 napisał(a):no w sumie racja, u mnie w okolicy sa chyba z 2-3. A to tylko z planetcaschów i bgżowskich mozna wypłacać, tak

Przy koncie optymalny tak. Jeżeli chesz mieć wypłaty za darmowe ze wszystkich bankomatów w PL to już musisz się zainteresować kontem maksymalnym.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Jakie konto bankowe?

Postprzez kastor » 2018-12-01, 22:10:32

Ja mam konto w banku Raiffeisen i nie narzekam. Darmowe prowadzenie i wypłaty z bankomatów, darmowy pakiet przelewów i mogę bankować przez internet. Co mi więcej potrzeba?
Avatar użytkownika
kastorNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2012-04-17, 21:17:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Bepok » 2018-12-06, 12:11:21

kastor - 2018-12-01, 22:10:32 napisał(a):Ja mam konto w banku Raiffeisen i nie narzekam. Darmowe prowadzenie i wypłaty z bankomatów, darmowy pakiet przelewów i mogę bankować przez internet. Co mi więcej potrzeba?

Darmowy "pakiet" przelewów? To jak go wykorzystasz to za każdy kolejny przelew musisz płacić?? :zdziwko:
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-12-06, 13:00:08

Bepok napisał(a):Mają, ale w bgż możesz o taki kredyt wnioskować od razu po założeniu konta a to jest już coś ;)

A jakie jest oprocentowanie tego kredytu ? Nie zwala z krzesła ?
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re:

Postprzez kastor » 2018-12-07, 11:59:16

Bepok napisał(a):Darmowy "pakiet" przelewów? To jak go wykorzystasz to za każdy kolejny przelew musisz płacić?? :zdziwko:


Nie widzę w tym nic niezwykłego. To chyba ogólnie przyjęta zasada nie tylko przez Raiffeisen ale chyba przez wszystkie banki.
Avatar użytkownika
kastorNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2012-04-17, 21:17:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez konsolidacyjny » 2020-02-02, 22:43:33

Przygotowuję porównania kredytów gotówkowych dla serwisu finansowego i uwierzcie mi, że RRSO potrafi z miesiąca na miesiąc podskoczyć o 10% na konkretny produkt w jednym banku. Dlatego warto szukać i porównywać oferty.
Avatar użytkownika
konsolidacyjnyNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-02-02, 22:35:01
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Codzienne życie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 267 gości

cron