Najlepsza aplikacja do inwestowania na forex

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Postprzez Blumka » 2017-06-14, 18:08:45

Ale w swoim systemie masz w ogóle opcję inwestowania przez aplikację? Wcale nie wszyscy to oferują. Ja działam tak mniej więcej od tygodnia i dla mnie to był ratunek. Tzn. pozwoliło mi to na rozsądniejsze inwestowania. Moim problemem był głównie czas reakcji. Nie mogę sobie w dowolnym miejscu otworzyć lapka i wprowadzić jakąś transakcję, coś anulować, gdzieś zainwestować. A jednak w przypadku apki na smartfona easyMarkets, dostaję powiadomienia o zmianach i wtedy faktycznie, w zasadzie bez względu na sytuację, mogę zadziałać w ciągu minuty. Wiadomo jaką różnicę na forex robi czas.
Avatar użytkownika
BlumkaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2010-07-12, 20:16:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Blumka » 2017-06-26, 20:48:27

Nie ma co się nie sprawdzać. Przełożyli dokładnie te same funkcje do aplikacji na smartfony. Tak więc nie jest tak, że przejście na smartfon oznacza jakieś ograniczenia, wyeliminowanie istotnych funkcji, czy innych kwestii. Korzystasz po prostu ze wszystkiego bez żadnych wyjątków. dealCancellacion również jest normalnie dostępne. Można wpłacać i wypłacać środki, a powiadomienia pod względem funkcjonalnym robią jednak ogromną różnicę. Na forex liczą się sekundy, a smartfon daje możliwość szybkiej reakcji.
Avatar użytkownika
BlumkaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2010-07-12, 20:16:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Blumka » 2017-06-28, 20:54:12

Bo tak naprawdę odpowiedź na pytanie była oczywista. Gdybyś szukał dla siebie odpowiedniego systemu to jeszcze można się zastanawiać, dyskutować, ale w zasadzie w 99 proc. przypadków lepiej inwestować przez aplikację ze względu na mobilność. Tzn. nie twierdzę, że każdy system na pewno został idealnie odwzorowany w stosunku do tego, co oferuje w wersji pod komputery, ale zazwyczaj pewnie tak jest. W przypadku easyMarkets korzystasz z dokładnie tych samych funkcji.
Avatar użytkownika
BlumkaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2010-07-12, 20:16:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Blumka » 2017-06-30, 21:51:36

No to działaj. Aplikacja daje większe pole do popisu i większe możliwości racjonalnego podejmowania decyzji, szybkiego reagowania. Na forex znaczenie mają sekundy. Jeśli inwestowanie nie jest twoim podstawowym zajęciem to normalnie nie masz jak reagować, bo nie otworzysz w pracy laptopa, ale już na smartfonie można szybko podziałać. Tym bardziej, że jak sam widzisz, easyMarkets ma w tej swojej aplikacji w zasadzie wszystko, co jest dostępne w wersji na www.
Avatar użytkownika
BlumkaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2010-07-12, 20:16:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Codzienne życie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 274 gości

cron