Samoobrona

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Re: Re:

Postprzez Szara » 2016-12-06, 08:28:46

Valerianka napisał(a):
Szara napisał(a):tam masz system RFID, zabezpieczenia przed kradzieżą, szczególnie przed przecięciem materiału i próbami manipulacji przy zamku

Jeszcze tylko alarmu brakuje :) Mam nadzieję, że już niedługo takie zabezpieczenia staną się normą.


haha dobry pomysł, to na pewno odstraszyło by potencjalnych złodziejaszków, ale w sumie nie wiem czy to byłoby konieczne:) jak czytam o tych zabezpieczeniach, wzmocnieniach w torbach Pacsafe to myślę sobie, że tacy złodzieje nie wiedzą na co się pakują, jeżeli próbują coś przy nich manipulować - na pewno tracą czas ;)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Samoobrona

Postprzez Bepok » 2016-12-09, 21:07:44

Szara napisał(a):haha dobry pomysł, to na pewno odstraszyło by potencjalnych złodziejaszków, ale w sumie nie wiem czy to byłoby konieczne:) jak czytam o tych zabezpieczeniach, wzmocnieniach w torbach Pacsafe to myślę sobie, że tacy złodzieje nie wiedzą na co się pakują, jeżeli próbują coś przy nich manipulować - na pewno tracą czas

Plusem tych toreb/torebek/plecaków jest to, że wyglądają jak normalne typowe rzeczy. Nie rzucają się w oczy emblematami "pacsafe" itd. Bardzo podoba mi się taka skromność w podejściu do tak użytecznych technologii
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Samoobrona

Postprzez Szara » 2016-12-10, 23:03:15

Bepok napisał(a):dają jak normalne typowe rzeczy. Nie rzucają się w oczy emblematami "pacsafe" itd. Bardzo podoba mi się taka skromność w podejściu do tak użytecznych technologii

no generalnie ja lubię prostotę i klasykę w przypadku dodatków takich jak torebki i zegarki. I znam modele "normalnych" marek, więc bez wahania mogę powiedzieć, że nie odstają w żaden sposób od trendów, czym tym bardziej kamuflują się przed złodziejaszkami, a i kobiety nie mają zapewne oporów żeby je nosić;)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Postprzez ridz » 2016-12-13, 00:57:53

jesteś w stanie dobrać coś modnego, stylowego i jednocześnie z takich produktów? Podziwiam.
imagination
Avatar użytkownika
ridzNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 461
Dołączył(a): 2007-12-27, 16:08:11
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-12-13, 20:00:11

Bepok napisał(a):
Szara napisał(a):haha dobry pomysł, to na pewno odstraszyło by potencjalnych złodziejaszków, ale w sumie nie wiem czy to byłoby konieczne:) jak czytam o tych zabezpieczeniach, wzmocnieniach w torbach Pacsafe to myślę sobie, że tacy złodzieje nie wiedzą na co się pakują, jeżeli próbują coś przy nich manipulować - na pewno tracą czas

Plusem tych toreb/torebek/plecaków jest to, że wyglądają jak normalne typowe rzeczy. Nie rzucają się w oczy emblematami "pacsafe" itd. Bardzo podoba mi się taka skromność w podejściu do tak użytecznych technologii

czemu plusem? Bo nie zniechęcają złodziei? Przecież ludzie po prostu nie powinni kraść i tyle...

ridz napisał(a):jesteś w stanie dobrać coś modnego, stylowego i jednocześnie z takich produktów? Podziwiam.

wybór kolorystyczny jest spory także na pewno nie będzie to problemem
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Compact » 2016-12-13, 22:54:14

jarecki80 - 2016-12-13, 20:00:11 napisał(a):czemu plusem? Bo nie zniechęcają złodziei? Przecież ludzie po prostu nie powinni kraść i tyle...

Jak by był napis, to by nawet nie próbowali a tak nigdy nie wiadomo. nie ukradną ale zniszczą.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Szara » 2016-12-13, 23:25:27

ridz napisał(a):jesteś w stanie dobrać coś modnego, stylowego i jednocześnie z takich produktów? Podziwiam.

no wyobraź sobie, że tak, bo nie ma z tym właściwie żadnego problemu - trzeba trafić na dobrą firmę i tyle
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Samoobrona

Postprzez Bepok » 2016-12-15, 00:49:40

Compact napisał(a):Jak by był napis, to by nawet nie próbowali a tak nigdy nie wiadomo. nie ukradną ale zniszczą.

Może by i nie próbowali, ale często rzeczy z jakimiś specjalnymi funkcjami odstają designem od takich typowych normalnych produktów w przeciwieństwie do tej marki i jak dla mnie jest to wartość dodana.

ridz napisał(a):jesteś w stanie dobrać coś modnego, stylowego i jednocześnie z takich produktów? Podziwiam.

Wszystko zależy od gustu, kreatywności i pomysłu na siebie. A takie produkty niczym nie odstają od tych kupowanych w topowych sklepach. Ja lubię czasem ubrać coś na luźno, jakiś polar i odpocząć od koszul i gajerków.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Samoobrona

Postprzez Szara » 2016-12-15, 13:27:52

Bepok napisał(a):Wszystko zależy od gustu, kreatywności i pomysłu na siebie. A takie produkty niczym nie odstają od tych kupowanych w topowych sklepach. Ja lubię czasem ubrać coś na luźno, jakiś polar i odpocząć od koszul i gajerków.

dokładnie - każdy tak ma. Ale wracając do tematu torebek pacsafe to tym bardziej nie różnią się one niczym z klasycznymi, tych dobrych firm - jest nawet taka, którą spokojnie ubrałabym do sukienki https://www.militaria.pl/pacsafe/torba_ ... p52150.xml. Myślę, że dziewczyny potwierdzą, że się nadaje :)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Samoobrona

Postprzez Bepok » 2016-12-15, 13:53:06

Szara napisał(a):
Bepok napisał(a):Wszystko zależy od gustu, kreatywności i pomysłu na siebie. A takie produkty niczym nie odstają od tych kupowanych w topowych sklepach. Ja lubię czasem ubrać coś na luźno, jakiś polar i odpocząć od koszul i gajerków.

dokładnie - każdy tak ma. Ale wracając do tematu torebek pacsafe to tym bardziej nie różnią się one niczym z klasycznymi, tych dobrych firm - jest nawet taka, którą spokojnie ubrałabym do sukienki [...] Myślę, że dziewczyny potwierdzą, że się nadaje :)

Trochę kosztuje, ale warto inwestować dobrze pieniądze. Ja się też zastanawiam nad taką właśnie torbą podróżną, bo często ostatnio wyjeżdżam, a wiadomo jak to czasem bywa. Stoimy po bilet, nie zwrócimy uwagi i problem gotowy.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez ridz » 2016-12-15, 18:10:10

to chyba lepsza już mala walizka na kółkach, c nie?
imagination
Avatar użytkownika
ridzNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 461
Dołączył(a): 2007-12-27, 16:08:11
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samoobrona

Postprzez Szara » 2016-12-17, 22:43:18

Bepok napisał(a):Trochę kosztuje, ale warto inwestować dobrze pieniądze. Ja się też zastanawiam nad taką właśnie torbą podróżną, bo często ostatnio wyjeżdżam, a wiadomo jak to czasem bywa. Stoimy po bilet, nie zwrócimy uwagi i problem gotowy.

Te pacsafe są dobre nie tylko dlatego, że mają zabezpieczenia przed kradzieżą, ale głównie z tego powodu, że mają usztywniane krawędzie, wzmocnione ścianki i materiał. Wiadomo, niestety, jak zazwyczaj są traktowane bagaże na lotnisku albo co dzieje się z nimi w luku bagażowym w autobusie ;)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Postprzez Compact » 2016-12-20, 19:41:42

Super jest ta ochrona ale kieszonkowcy otwierają zamek i biorą co chcą, tylko drobne złodziejaszki wyszarpują torby.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Bepok » 2017-01-04, 13:08:29

Compact napisał(a):Super jest ta ochrona ale kieszonkowcy otwierają zamek i biorą co chcą, tylko drobne złodziejaszki wyszarpują torby.

Ale otworzenie zamka, który ma tam jakieś specjalne zabezpieczenie (wiadomo to nie sejf) zajmie dłużej niż zwyczajne odsunięcie zamka. Jak ktoś Ci będize gmerał w torbie chwile zanim ją otworzy to albo sam sie pokapujesz albo ktoś zwróci uwagę :)

Szara napisał(a):Te pacsafe są dobre nie tylko dlatego, że mają zabezpieczenia przed kradzieżą, ale głównie z tego powodu, że mają usztywniane krawędzie, wzmocnione ścianki i materiał. Wiadomo, niestety, jak zazwyczaj są traktowane bagaże na lotnisku albo co dzieje się z nimi w luku bagażowym w autobusie ;)

No to też racja. Multifunkcyjność zawsze mile widziana :D najgorzej jest właśnie w samolotach. Po kilku lotach moje walizki nadają się już praktycznie do wyrzucenia więc teraz będę kupował własnie takie wzmocnione. Zobaczymy ile one wytrzymają
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Re:

Postprzez Szara » 2017-01-04, 14:23:27

Bepok napisał(a):No to też racja. Multifunkcyjność zawsze mile widziana :D najgorzej jest właśnie w samolotach. Po kilku lotach moje walizki nadają się już praktycznie do wyrzucenia więc teraz będę kupował własnie takie wzmocnione. Zobaczymy ile one wytrzymają

bardzo Ci to polecam, bo ja sama zainwestowałam właśnie w Pacsafe i o nic nie muszę się już martwić, kiedyś oklejałam swoje torby do samolotu taśmą - więc od kiedy mam te pancerne odeszło mi dużo cennego czasu przed podróżą, który musiałam wykorzystać na coś tak absurdalnego
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Re:

Postprzez Bepok » 2017-01-04, 18:08:26

Szara napisał(a):bardzo Ci to polecam, bo ja sama zainwestowałam właśnie w Pacsafe i o nic nie muszę się już martwić, kiedyś oklejałam swoje torby do samolotu taśmą - więc od kiedy mam te pancerne odeszło mi dużo cennego czasu przed podróżą, który musiałam wykorzystać na coś tak absurdalnego

Masz może możliwość podzielić się jakimś linkiem czy modelem który masz? Najlepiej sprawdzone rzeczy brać pod uwagę przy zakupie
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Re:

Postprzez Szara » 2017-01-06, 14:07:46

Bepok napisał(a):Masz może możliwość podzielić się jakimś linkiem czy modelem który masz? Najlepiej sprawdzone rzeczy brać pod uwagę przy zakupie


proszę bardzo - to moja torba - bardzo ją polecam https://www.militaria.pl/pacsafe/torba_ ... p52078.xml
- jest wygodna, lekka, ma zewnętrzne wzmocnienia (tzw. "plastry miodu"), w całej konstrukcji występuje szereg zabezpieczeń przed rozcięciem, manipulowanym lub mimowolnym otwarciem zamka, a dodatkowo jak na tego typu produkt jest w bardzo dobrej cenie, jak sądzę
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Re:

Postprzez Kelen » 2017-01-08, 15:53:08

Szara napisał(a):
Bepok napisał(a):Masz może możliwość podzielić się jakimś linkiem czy modelem który masz? Najlepiej sprawdzone rzeczy brać pod uwagę przy zakupie


proszę bardzo - to moja torba - bardzo ją polecam https://www.militaria.pl/pacsafe/torba_ ... p52078.xml
- jest wygodna, lekka, ma zewnętrzne wzmocnienia (tzw. "plastry miodu"), w całej konstrukcji występuje szereg zabezpieczeń przed rozcięciem, manipulowanym lub mimowolnym otwarciem zamka, a dodatkowo jak na tego typu produkt jest w bardzo dobrej cenie, jak sądzę

Potwierdzam torba bardzo wygodna, a zarazem wytrzymała. Zabezpieczenie także robią swoje, człowiek może bez obaw zapakować tam bardziej wartościowe rzeczy i się nie obawiać, gdyż ciężko się dostać do środka.

bardzo Ci to polecam, bo ja sama zainwestowałam właśnie w Pacsafe i o nic nie muszę się już martwić, kiedyś oklejałam swoje torby do samolotu taśmą - więc od kiedy mam te pancerne odeszło mi dużo cennego czasu przed podróżą, który musiałam wykorzystać na coś tak absurdalnego

Jedna z lepszych firm, nie dziwię się że w ich torby zainwestowałaś. Z tego co wiem, wyposażone są w jedne z lepszych zabezpieczeń.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: Re:

Postprzez Szara » 2017-01-08, 20:21:18

Kelen napisał(a):Jedna z lepszych firm, nie dziwię się że w ich torby zainwestowałaś. Z tego co wiem, wyposażone są w jedne z lepszych zabezpieczeń.

też jestem tego zdania :) Przy okazji wyglądają bardzo niepozornie, a najważniejsze, że są pojemne i te zabezpieczenia nie dodają ciężaru ani nie zabierają miejsca:)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Re:

Postprzez Valerianka » 2017-01-09, 01:42:37

Szara napisał(a):też jestem tego zdania :) Przy okazji wyglądają bardzo niepozornie, a najważniejsze, że są pojemne i te zabezpieczenia nie dodają ciężaru ani nie zabierają miejsca:)

Nawet te wzmocnione pasy nie są cięższe? Tam są chyba takie cienki druciki, których nie da się przeciąć.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Codzienne życie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron