Kim jesteś

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Kim jesteś

Postprzez BlueMan » 2010-05-19, 23:24:28

http://enneagram.pl/

Rozwiążcie test, który jest w menu po lewej. Trochę czasu trzeba poświęcić, ale ciekawy wynik można uzyskać.

Mi wyszedł 3w4 i właściwie się z tym zgadzam. Jasne, że nie w 100%, ale idealnego opisu swojej osoby to nawet ja nie byłbym w stanie ułożyć :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Oyen » 2010-05-20, 00:20:07

Czwórka ze skrzydłem trzy: 4w3 - "Arystokrata"

Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Słynne czwórki ze skrzydłem trzy: Kate Bush, Julio Iglesias, John Malkovich, Nick Nolte, Edith Piaf, Paul Simon, Fryderyk Szopen, Prince.


wszystko może poza złym gustem to cały ja ;)
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-05-20, 01:46:45

Piątka ze skrzydłem cztery: 5w4 - "Obrazoburca"

Różnica między skrzydłami 4 i 6 w piątkach, jest taka sama jak między sztuką i nauką. Skrzydło cztery, daje piątce zmysł abstrakcyjny oraz intuicyjny odcień myślom, tak jakby piątka myślała za pomocą geometrycznych kształtów zamiast myśleć słowami lub realnymi obrazami. Piątka ze skrzydłem 4 może być artystycznie utalentowana i doświadczać emocjonalnych nastrojów jak czwórka. Połączenie intelektualnej i emocjonalnej wyobraźni. Ceni sobie świat filozofii i pięknego konstruowania myśli. Najlepszym dla niej światem jest połączenie umysłowych horyzontów i estetyki. Połączenie ciekawości i wrażliwości na odbiór z potrzebą tworzenia własnej unikalnej wizji.
Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych. Wizerunek "nieobecnego profesora" dobrze opisuje piątki z tym skrzydłem. 5w4 jest niezwykle wrażliwa na otoczenie i uczucie zbytniej nadopiekuńczości innych. Bardzo przewraźliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym.

Słynne piątki ze skrzydłem cztery: Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King, Freidrich Nietzsche.

------------------------------------------------------

Trafili, muszę to przyznać, aż się zdziwiłem :D przynajmniej 90% zgodności, choć są pewne odstępstwa.
Trochę to przerażające xD, normalnie nikt by nie poznał.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kim jesteś

Postprzez blues » 2010-05-20, 08:37:48

2w1 - "służący" :pudlo:
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Skubana » 2010-05-20, 14:09:01

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i hojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.


Co jak co, ale narcystycznie o sobie nie myślę, a już agresywna to na pewno nie jestem xD
Avatar użytkownika
SkubanaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2010-01-19, 13:57:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez NGoHT » 2010-05-20, 15:26:45

http://www.lastfm.pl/user/ngoht666
http://www.youtube.com/user/ngoht86
https://www.facebook.com/NajlepszyRapCalyCzasWPodziemiu
Avatar użytkownika
NGoHTNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1080
Dołączył(a): 2010-01-06, 19:54:12
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez privace » 2010-05-20, 22:53:48

ech panie administratorze, dobrą macie panie pamięć, ale krótką;)
Taki temat już był i to nie raz
viewtopic.php?t=5863
viewtopic.php?f=59&t=7338&p=184999&hilit=enneagram
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-05-20, 23:51:25

Faktycznie :) szkoda, że wtedy nie rozwiązałem tego testu. Ciekawe jaki wynik by mi wyszedł.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez lagotek » 2010-05-23, 16:14:46

lol mi wyszlo Twój typ to : 8w9
nie wiem dlaczego ale jakos prawdziwosc tego wyniku niebardzo mnie przekonuje xD

Kod: Zaznacz cały
Para Osiem-Dziewięć to połączenie dwóch równych ale i przeciwnych, upartych i oddanych sprawie typów. Ósemka stara się kontrolować sytuacje poprzez użycie niepostrzymywalnej i nieznoszącej słowa spreciwu siły. Dziewiątka stara się kontrolować sytuacje, poprzez dawanie w niej z siebie wszystko aby stanowczo i bezpowrotnie zostawić w tyle wszelkie przeciwności.
Jako tandem, ta dwójka posiada wiele, czego może się nawzajem nauczyć, głównie w sposobach właściwego okazywania siły. Dziewiątka może się nauczyć podejmowania odpowiednich działań i bezpośredniego wyrażania gniewu, a Ósemka możen się nauczyć, że gniew i siła podejmowanych akcji, powinne być tonowane odpowiednio do danej sytuacji. Dziewiątka ponadto może się nauczyć, że czasem trzeba postawić na jeden punkt widzenia i się go trzymać. Ósemka może się również nauczyć, że życie posiada również odcienie szarości, a nie tylko czerń i biel.
W związku Osiem-Dziewięć, dość naturalne jest to, że Ósemka poszukuje "spokojnego królestwa" w którym mógłaby sprawować władzę. Takim spokojnym królestwem jest kraina Dziewiątki. Dziewiątka z kolei potrzebuje swojego Ósemkowego, bezceremonialnego w zachowaniu, cienia, aby wyrażać swoją pozycję w świecie. Ósemka lubi spokój jaki okazuje Dziewiątka w akceptowaniu swojego otoczenia. Dziewiątka docenia zmysłową i ekscytującą spontaniczność Ósemki i postrzega ją jako obrońcę, który ochroni ją i poradzi sobie ze wszelkimi konfliktami z otoczeniem.
Obydwa typy znajdują się w Ośrodku Ciała i mają problemy ze skupianiem się na swoich odczuciach lub odczuciach. Ósemce znacznie łatwiej jest wspomóc w trudnych chwilach kogoś innego niż zrozumieć i pomóc sobie. Dziewiątce również łatwiej przychodzi zapomnieć o swoich potrzebach i zaangażować się w czyjeś projekty. Ta dwójka może łatwo trzymać się torów do nikąd. Pomóc im może jedynie uświadomienie sobie czego tak naprawdę oczekują od życia.
Jednakże Ósemka może miec problemy z Dziewiątką, gdyż Dziewiątka akceptuje wszystkich wokół w jednakowym stopniu i to może spowodować, że Ósemka zacznie czuć się nieważna i nie wyjątkowa. Lenistwo i postawa pasywnej agresji Dziewiątki powoduje, że Ósemka ją postrzega jako nie zabawną osobę, która nie angażuje się w równym stopniu co Ósemka. Dodatkowo Ósemka lekceważy siłę pasywnej i cichej nieustępliwości Dziewiątki. W walce "sił woli" o tym kto pierwszy ustąpi, Ósemka często przegrywa co prowadzi ją do dodatkowej frustracji.
Dziewiątka ma problem z Ósemkowym postrzegania świata tylko w dwóch barwach: czarnej i białej. Ponadto ciągły pęd Ósemki do potrzeby dominacji nad każdym elementem życia, może czynić Dziewiątkę coraz bardziej nieustępliwą i upartą. Można to porównać do opowieści o wietrze, który probóbuje zerwać płaszcz z mężczyzny. Im silniej wiatr wieje, tym silniej i ciaśniej ten mężczyzna się owija płaszczem.
Gry MMO
konkursy
Avatar użytkownika
lagotekNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2010-03-05, 14:54:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Iwons » 2010-05-23, 17:49:01

Piątka ze skrzydłem sześć: 5w6 - "Rozwiązywacz problemów"

Skrzydło sześć daje piątce umiejętność skupienia się na detalach i technicznej wiedzy, oraz daje umiejętność do sekwencyjnego myślenia na temat biegu wydarzeń. Piątka z tym skrzydłem ma dar wyciągania znaczących wniosków z niewielkiej ilości faktów. Zwłaszcza intelektualna piątka, która jest znacznie bardziej analityczna niż piątka ze skrzydłem 4. Może być też lojalna wobec przyjaciół, oferując im silne wsparcie. Uprzejma, jest cierpliwym nauczycielem, ekspertem w danej dziedzinie. Może mieć poczucie misji i ciężko pracować. Czasem ujawnia się u niej aura nadwrażliwego kujona i jest niezdarna w komunikowaniu się z innymi. Gdy jest w pozycji obronnej, może być onieśmielona oczekiwaniami innych. Może bardziej lubić niektóre osoby, ale też bardziej niektórych unikać. Szczególnie uczulona na okazywanie wdzięczności innym. Może mieć problem z wypowiedzeniem "Dziękuję". Boi się rozpoczynania działania, za to rozwija "uzależnienie" od informacji. Zadaje mnóstwo pytań, ale zwleka z podjęciem "zbyt" pochopnej decyzji. Gdy 5w6 jest w stresie, staje się podejrzliwa co do motywów działania innych ludzi, ale również ślepo za niektórymi podąża. Może przez długi czas nie zmieniać uczuć, utrzymując je na stałym poziomie. Może być zimna, ironiczna i odizolowana od innych.
Skrzydło 6 może być fobiczne lub antyfobiczne. Antyfobiczne skrzydło daje piątce, odwagę i umiejętność przeciwstawiania się autorytetom. Przyparta do muru potrafi zadrwić z autorytetu lub w złości odpowiedzieć by się odczepił. Ma tendencję do eksperymentowania by znaleźć jakie są granice zachowania. Phobiczne skrzydło powoduje, że piątka staje się mniej ufna wobec innych i doszukuje się ich prawdziwych intencji.


Tak, to cała ja :P

Słynne piątki ze skrzydłem sześć: Bill Gates :pudlo:
Avatar użytkownika
IwonsNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2007-04-14, 21:03:29
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-05-23, 23:29:03

Iwons - 2010-05-23, 17:49 napisał(a):Słynne piątki ze skrzydłem sześć: Bill Gates :pudlo:

No to gratuluję :)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez astarte » 2010-05-26, 20:01:35

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.


Łooo matko :pudlo:
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Kostka » 2010-06-16, 17:29:31

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.

oHoHo :zdziwko: :rotfl2:
***
Mam swoje 5 punktów IQ
Gdzie mi tam do Twoich 22
Nie mysleć chciałbym jak dzieli nas wiele
Nie myśleć chcialbym...
***
WychylylyBymy?? :D
Avatar użytkownika
KostkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2010-06-16, 11:13:05
Lokalizacja: B-stok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez NighTHawK » 2010-07-18, 02:43:15

Twój typ to : 2

Opis dwójki

Dwójki są osobami, które widzą świat przez pryzmat spraw międzyludzkich i określają się poprzez służenie innym. Mogą być bezinteresowne, kochające i obdarowujące, lub też mogą być zależne, ambicjonalne i wrogie.
W Enneagramie dwójki, trójki i czwórki tworzą emocjonalne trio, które doświadcza na sobie rodzaj dezorientacji na temat własnego Ja, nie będąc pewnym kim są i jakie mają role do spełnienia. Inne typy też mogą w pewien sposób myśleć, ale dwójki, trójki i czwórki mylą bycie "daną osobą" z "wydawaniem się, że nią się jest". Te typy mają skłonność do mylenia tego jak się czują z tym jak sobie wyobrażają, że się czują w danej sytuacji. Ludzie z tymi typami są skłonne do konfliktów na tle związków i w sprawach sercowych. Dwójka jest najbardziej bezinteresownym typem w enneagramie. Dwójki są podatne na odbieranie życia jako fundamentalne "daj i bierz" w relacjach między ludźmi, których traktują jako jedną wielką rodzinę. Z takiego punktu widzenia, dawanie miłość staje się jednym z najważnieszych rzeczy jakie dwójki mogą innym ofiarować.
Ludzie z tym typem mają dobrze rozwiniętą zdolność do identyfikowania się emocjonalnie z potrzebami innych. Mają oni silny nieświadomy zwyczaj wczuwania się w sytuację innych osób i intuicyjnego przepowiadania co w danej chwili taka osoba może odczuwać lub potrzebować.

Zdrowe dwójki praktykują ten zwyczaj zupełnie dobrowolnie, chcąc identyfikować się z innymi zanim znowu przyjmą swój punkt widzenia. Są zdolne do dbania o potrzeby innych, ale znają również swoją własną emocjonalną naturę i efektywnie posługują się nią dla własnych potrzeb. Zdanie "użycz siebie innym ale również daj siebie sobie" najlepiej opisuje zdrowe dwójki. Są one również zdolne do odczuwania prawdziwie bezinteresownej miłości do innych i mają unikalne zdolności pasterskie. Biografie wielu świętych pasują do opisu dwójek chętnych do poświęcenia i duchowego cierpienia. Klasyczna intencja postępowania chrześcijaństwa jest fundamentalna dla dwójek.

Gdy dwójki są mniej zdrowe, nadal poświęcają dużo swojej uwagi innym, ale zaczynają tłumić swoje własne potrzeby i przekierowują swoją energię w kierunku dbania o innych niezależnie od tego czy inni tego potrzebują czy nie. Mogą zbytnio identyfikować się z innymi, tracąc sens własnego Ja, jednocześnie pokładając nadzieje w to, że ktoś je dostrzeże, doceni i pokocha. Dwójki starają się poprzez innych zaspokoić swoje własne potrzeby, które wcześniej same odrzuciły. Niezdrowe dwójki używają pochlebstw do manipulowania innymi w nadziei na to, że inni odpowiedzą i docenią wysiłek jaki dwójka wkłada aby pomagać innym. Dwójki w tym stadium mogą zacząć obawiać się być porzuconym i samotnym. Potrzeba dwójek do dawania i pomagania innym, jest tak silna, że w pewnym momencie zaczyna ujawniać się ukryta cena takiego zachowania, ukazując egozim dwójki. Dwójki rekompensują sobie utratę własnego Ja zaczynając wyolbrzymiać znaczenie tego co dają innym. Te wyolbrzymione poczucie własności, jest określane jako duma i gdy dwójki są bardzo niezdrowe, duma i pycha stają się ich główną bronią. Nie jest też zaskoczeniem to że dwójki mogą borykać się ze związkami ponieważ nie potrafią rozpoznać ani określenie własnych uczuć i motywów, po to aby móc uczciwie odnosić się do innych.

Gdy dwójki są bardzo niezdrowe, bardzo często się same oszukują na temat swoich własnych motywów. Zasłaniają swoje odczucia samolubnej desperacji i agresji, wizerunkiem altruisty męczennika, któremu ludzie są wiele winni, za to co on dla nich uczynił. To co jest dla wielu niezrozumiałe, to jak bardzo niezdrowe dwójki potrafią traktować wrogość jako rodzaj miłości. Dobra i uczynna część dwójki oczywiście niezwykle silnie wpływa na jej zachowanie ale jej druga połówka może być niezwykle destrukcyjna. Widok dwójki śledzącej w zazdrości obiekt swojej miłości jest równie trafny opisowi tej złej strony, jak porównanie do wampira, który żyje na krwi innych osób.
Avatar użytkownika
NighTHawKNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2010-07-18, 00:34:06
Lokalizacja: Aktualnie Polska,przyszłość pokaże...
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kim jesteś

Postprzez Karolina17 » 2010-09-10, 22:49:55

Dziewiątka ze skrzydłem jeden: 9w1 - "Marzyciel"

Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney.


Nie do końca się zgadzam z wynikiem tego testu- nie mam przekonania, że mam jakąś misję do wypełnienia. Mimo, że często żyję w stresie, nie zachowuję się amoralnie. Nie jestem aż tak pasywna, by tolerować negatywne sytuacje, w których mogę się znaleźć. Nie bagatelizuję moich problemów, wręcz przeciwnie- myślę o nich bez końca. :( Nie mam problemów z emocjami, nie tłumię ich, ale też staram się nie tracić nad sobą kontroli.

W sumie, ten test jest ciekawy. :)
Avatar użytkownika
Karolina17None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2010-01-03, 19:35:33
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Norgo » 2010-11-11, 20:42:44

Wyszło mi 8w7.

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.
Avatar użytkownika
NorgoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2010-11-11, 20:21:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Codzienne życie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości

cron