Jakie konto bankowe?

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Postprzez mia » 2018-10-08, 22:13:38

Lulu7 - 2018-10-08, 10:50:38 napisał(a):No to możesz śmiało zastanowić się nad kontem maksymalnym. Jak satysfakcjonuje Cię taki bonus w postaci karnetu to myślę że nie ma na co czekać. Nie ma sensu zostać w banku za który musisz płacić i to takie pieniądze

Wiesz ten oksystem to podobno też fajne aktywności fizyczne oprócz zwykłej siłowni oferuje. Czytałam coś o ściankach wspinaczkowych, jodze czy tańcu. :hyhy:
Lulu7 - 2018-10-08, 10:50:38 napisał(a):Jeżeli chodzi o te bony to one też są w ograniczonej ilości, więc jak komuś na tym zależy to trzeba się śpieszyć

A to tych bonów ile jest? Bo karnety to wiem ze do liczby 4tys są, a potem koniec. Chyba ze przedłużą promocję czy coś :)
Bepok - 2018-10-08, 12:45:03 napisał(a):Polecam Ci to konto maksymalne, serio jak płacisz kasę za obsługę banku to kończ z nimi. BGŻ działa według mnie bardzo dobrze i z tego co zdążyłem zauważyć to troszczą się o klienta.

Poczytałam jeszcze na innych forach o koncie maksymalnym i faktycznie załatwie sobie to w tym tygodniu bo mam dosyć swojego aktualnego banku. Czas na zmiany! :angel2:
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-09, 14:04:17

Bepok napisał(a):Czyli rejestracja, płacenie kartą i mamy po 50zł do biedry i alegro? W sumie fajnie, bo muszę sobie kupić podłokietnik do samochodu to akurat będę miał kasę :cool:

Na to wychodzi, co prawda na kasę z allgero nie mam pomysłu, no ale do biedronce robię zakupy już od kilku lat więc z chęcią skorzystam z darmowej kasy :p

Bepok napisał(a):Wgl jak można jeszcze jako bank pobierać opłaty... przecież to samobójstwo. W BGŻ mają za zero bez żadnych ukrytych kosztów i mają w ciul klientów dzięki temu!

Niestety pobierają, a ja się zastanawiam tylko za co ? Może to nie są jakieś ogromne kwoty, ale ja tego nie rozumiem
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz

Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-10-09, 14:08:01

mia - 2018-10-08, 22:13:38 napisał(a):Wiesz ten oksystem to podobno też fajne aktywności fizyczne oprócz zwykłej siłowni oferuje. Czytałam coś o ściankach wspinaczkowych, jodze czy tańcu.

Jest też chyba biard, indoor cycling i dużo innych :D ogólnie nie można narzekać na nudę, tylko trzeba sprawdzić co jest dostępne w Twoich okolicach, ale tak czy siak bgż dał super promocję.
mia - 2018-10-08, 22:13:38 napisał(a):A to tych bonów ile jest? Bo karnety to wiem ze do liczby 4tys są, a potem koniec. Chyba ze przedłużą promocję czy coś

Ja to nie za bardzo te bony rozumiem, w sensie to co musze zrobić żeby je otrzymać. NIe jest to jakieś jasne dla mnie.
mia - 2018-10-08, 22:13:38 napisał(a):Poczytałam jeszcze na innych forach o koncie maksymalnym i faktycznie załatwie sobie to w tym tygodniu bo mam dosyć swojego aktualnego banku. Czas na zmiany!

I bardzo dobrze. Trzeba się rozwijać, bo przecież "klient nasz pan" :D Daj znać czy podpytałaś może o te bonu i o to kiedy dokładnie otrzymamy karnety :)
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista

Imię: Amelia

Re:

Postprzez ulka » 2018-10-09, 20:03:57

Bepok napisał(a):Jest też chyba biard, indoor cycling i dużo innych :D ogólnie nie można narzekać na nudę, tylko trzeba sprawdzić co jest dostępne w Twoich okolicach, ale tak czy siak bgż dał super promocję.

Podobno 3500 obiektów sportowych w całej Polsce jest objęte Oksystem więc na prawdę można zaszaleć :)

Bepok napisał(a):Ja to nie za bardzo te bony rozumiem, w sensie to co musze zrobić żeby je otrzymać. NIe jest to jakieś jasne dla mnie.

" Aby otrzymać 100 zł (50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro) wystarczy do 31.10.2018 r. lud do wyczerpania limitu 3000 wniosków zarejestrować się na dedykowanej stronie akcji wraz z akceptacją znajdujących się tam oświadczeń. " :)

Bepok napisał(a):I bardzo dobrze. Trzeba się rozwijać, bo przecież "klient nasz pan" :D Daj znać czy podpytałaś może o te bonu i o to kiedy dokładnie otrzymamy karnety :)

A kiedy zakładałeś to konto ?
ulkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Imię: Alicja

Postprzez Bepok » 2018-10-09, 20:54:06

ulka - 2018-10-09, 20:03:57 napisał(a):" Aby otrzymać 100 zł (50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro) wystarczy do 31.10.2018 r. lud do wyczerpania limitu 3000 wniosków zarejestrować się na dedykowanej stronie akcji wraz z akceptacją znajdujących się tam oświadczeń. "

A to jak trzeba się na coś zgadzać to nie dla mnie. Pozostanę przy opcji karnetu. Swoją drogą to jak to jest, jak spełnie warunki w październiku to karnet kiedy? W listopadzie czy grudniu?
ulka - 2018-10-09, 20:03:57 napisał(a):A kiedy zakładałeś to konto ?

W ubiegłym tygodniu, ale kiedy dokładnie to nie pamiętam. Za dużo rzeczy robię każdego dnia. Musiałbym sprawdzać, a nie chce mi się szukać kalendarza. Tak czy siak nie mam z nim problemów.
ulka - 2018-10-09, 20:03:57 napisał(a):Podobno 3500 obiektów sportowych w całej Polsce jest objęte Oksystem więc na prawdę można zaszaleć

Jak się mieszka w dużym mieście to większość obiektów sportowych akceptuje oksystem. Teraz połączyli siły chyba z cityfit więc kolejny klub doszedł.
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-10, 18:01:53

Bepok napisał(a):A to jak trzeba się na coś zgadzać to nie dla mnie. Pozostanę przy opcji karnetu. Swoją drogą to jak to jest, jak spełnie warunki w październiku to karnet kiedy? W listopadzie czy grudniu?

To chyba zależy od tego kiedy zarejestrowałeś się do promocji bo jak we wrześniu i spełnisz warunki do końca października to powinieneś dostać karnet w listopadzie :)

Bepok napisał(a):Jak się mieszka w dużym mieście to większość obiektów sportowych akceptuje oksystem. Teraz połączyli siły chyba z cityfit więc kolejny klub doszedł.

Ale na pewno w jakimś małym mieście jest siłownia, a jak nie to kręgle czy bilard
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz

Re: Re:

Postprzez ulka » 2018-10-11, 21:26:05

Lulu7 napisał(a):To chyba zależy od tego kiedy zarejestrowałeś się do promocji bo jak we wrześniu i spełnisz warunki do końca października to powinieneś dostać karnet w listopadzie :)

trochę trzeba poczekać na ten karnet i wydaje mi się to rozwleczone w czasie wszystko :/ szkoda ze nie może być szystko zrealizowane za 1 razem.

Bepok napisał(a):A to jak trzeba się na coś zgadzać to nie dla mnie. Pozostanę przy opcji karnetu. Swoją drogą to jak to jest, jak spełnie warunki w październiku to karnet kiedy? W listopadzie czy grudniu?

Jak spełnisz warunki do końca pazdziernika to w grudniu bedziesz już mógł się ciszyć i korzystać z karnetu. Najgorzej mają Ci co zarejestrują sie w promocji w październiku, imuszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania nagrody w listopadzie , a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r. Strasznie długo.

Bepok napisał(a):W ubiegłym tygodniu, ale kiedy dokładnie to nie pamiętam. Za dużo rzeczy robię każdego dnia. Musiałbym sprawdzać, a nie chce mi się szukać kalendarza. Tak czy siak nie mam z nim problemów.

A aplikacja działa poprawnie ? Płacisz z nfc? czy maz taką malutką kartę płatniczą ?

Bepok napisał(a):Jak się mieszka w dużym mieście to większość obiektów sportowych akceptuje oksystem. Teraz połączyli siły chyba z cityfit więc kolejny klub doszedł.

hm, nie słyszałam o tej sieci siłowni. Ciekawe czy u mnie w mieście już ją otworzyli.

Lulu7 napisał(a):Ale na pewno w jakimś małym mieście jest siłownia, a jak nie to kręgle czy bilard

A wiesz może gdzie można sprawdzić dostępne miejca z oksystem w danym mieście ??
ulkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-10-12, 21:50:20

ulka napisał(a):trochę trzeba poczekać na ten karnet i wydaje mi się to rozwleczone w czasie wszystko :/ szkoda ze nie może być szystko zrealizowane za 1 razem.

Trzeba poczekać, no ale mieć, a nie mieć takiego karnetu to też jest różnica

ulka napisał(a):Jak spełnisz warunki do końca pazdziernika to w grudniu bedziesz już mógł się ciszyć i korzystać z karnetu. Najgorzej mają Ci co zarejestrują sie w promocji w październiku, imuszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania nagrody w listopadzie , a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r. Strasznie długo.

No w dzisiejszych czasach już nic nie przychodzi łatwo, no ale akurat dostaniesz taki karnet na nowy rok, nowa forma na lato, taki motywator

ulka napisał(a):A aplikacja działa poprawnie ? Płacisz z nfc? czy maz taką malutką kartę płatniczą ?

A to prawda że nie każdy telefon ma tą funkcję ? Trzeba chyba jakąś wtedy naklejkę czy się mylę?

ulka napisał(a):hm, nie słyszałam o tej sieci siłowni. Ciekawe czy u mnie w mieście już ją otworzyli.

A co to za nowy rodzaj siłowni, bo ja oczywiście nie w temacie

ulka napisał(a):A wiesz może gdzie można sprawdzić dostępne miejca z oksystem w danym mieście ??

Proszę tutaj masz całą listę tych obiektów https://online.aktywnizbgzbnpp.pl/lista_obiektow.pdf
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz

Postprzez Bepok » 2018-10-13, 09:09:36

ulka - 2018-10-11, 21:26:05 napisał(a):A aplikacja działa poprawnie ? Płacisz z nfc? czy maz taką malutką kartę płatniczą ?

Apka dział bardzo fajnie, lepiej niż w poprzednim banku. I tak, płacę przy pomocy nfc :)
ulka - 2018-10-11, 21:26:05 napisał(a):hm, nie słyszałam o tej sieci siłowni. Ciekawe czy u mnie w mieście już ją otworzyli.

Ona jest w większości miast. Nawet obsługują mniejsze miasteczka także na bank u Ciebie jest albo w najbliższej okolicy. Zależy skąd jesteś ;)
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):A to prawda że nie każdy telefon ma tą funkcję ? Trzeba chyba jakąś wtedy naklejkę czy się mylę?

Starsze modele mogą nie mieć, ale teraz wszystkie juz to w sumie mają. Nawet takie po 700zł są wyposażone. A w razie co możesz z tej naklejki skorzystać o której była mowa.
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):A co to za nowy rodzaj siłowni, bo ja oczywiście nie w temacie

Cityfit to nic nowego. Po prostu zaczęli współprace ostatnio z oksystem i jak dostaniesz ten karnet od bgż to do cityfit masz też wejściówkę za free.
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):Proszę tutaj masz całą listę tych obiektów

3500 tysiąca robi wrażenie. Nawet w mojej małej rodzinnej miejscowości są 3 miejsca do których mogę wejść z tym karnetem! super ^^
Lulu7 - 2018-10-12, 21:50:20 napisał(a):No w dzisiejszych czasach już nic nie przychodzi łatwo, no ale akurat dostaniesz taki karnet na nowy rok, nowa forma na lato, taki motywator

najlepiej mają ci co we wrzesniu sie zapisali i warunki w pazdzierniuku spelnili. Od połowy listopada będą mieli już karnety :(
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista

Re:

Postprzez ulka » 2018-10-14, 14:12:52

Bepok napisał(a):Apka dział bardzo fajnie, lepiej niż w poprzednim banku. I tak, płacę przy pomocy nfc :)

I nie masz problemów żadnych ? Oh, znam ten problem niestabilnej aplikacji w telefonie, szału mona dostać :c

Bepok napisał(a):Ona jest w większości miast. Nawet obsługują mniejsze miasteczka także na bank u Ciebie jest albo w najbliższej okolicy. Zależy skąd jesteś ;)

No to na pewno u mnie w Łodzi się też znajdzie, muszę po prostu poszukać gdzie się znajdują :P

Bepok napisał(a):Starsze modele mogą nie mieć, ale teraz wszystkie juz to w sumie mają. Nawet takie po 700zł są wyposażone. A w razie co możesz z tej naklejki skorzystać o której była mowa.

Fajnie w sumie że banki tez myślą o tych, którzy nie mają nfc, przydatna rzecz ta mała karta :)

Bepok napisał(a):Cityfit to nic nowego. Po prostu zaczęli współprace ostatnio z oksystem i jak dostaniesz ten karnet od bgż to do cityfit masz też wejściówkę za free.

Czyli takie pierwsze darmowe wejscie, tak ? W sumie większość siłowni właśnie taką politykę ma , że za pierwszym razem można skorzystać za darmo:)

Bepok napisał(a):3500 tysiąca robi wrażenie. Nawet w mojej małej rodzinnej miejscowości są 3 miejsca do których mogę wejść z tym karnetem! super ^^

No to u mnie w Łodzi będzie tego pewnie multum :D Fajnie, bo w sumie wszędzie blisko :)

Bepok napisał(a):najlepiej mają ci co we wrzesniu sie zapisali i warunki w pazdzierniuku spelnili. Od połowy listopada będą mieli już karnety :(

no to jest extra, i z drugiej strony nie extra, bo Ci co są na końcu karnet dopiero w styczniu dostają :c
ulkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Poprzednia strona

• Inne

Powrót do Codzienne życie