jaki prezent?

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Postprzez zwrotka » 2018-06-26, 12:13:54

Na Dzień Matki udało mi się wymyślić niezwykły prezent dla mojej kochanej mamusi, kupiłam jej ten naszyjnik z prawdziwymi perłami https://gemlord.pl/pl/p/Zloty-lancuszek ... -Akoya/756 Wiem, że biżuteria dla niej jest najlepszym upominkiem, a już z perłami w szczególności. Uważa, że taka biżuteria jest zawsze piękną i stylową ozdobą. Wypatrzyłam ten naszyjnik i od razu pomyślałam, że musi być mamy, bardzo pasuje do niej. Zaskoczyłam ją tym naszyjnikiem, prawie go nie zdejmuje:)
zwrotkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aneta

Postprzez bbar » 2018-07-10, 12:01:09

Moja mama bardzo ucieszyła się z lokosuszarki babyliss, kupiłam jej model z czujnikiem temperatury, mama od wielu lat maluje włosy i są w takiej sobie kondycji i dlatego chcialam zeby jak najmniej je obciazać, a ten sensor pilnuje odpowiediej temperatury i tez sam sprzecik bardzo ładie układa włosy
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz

Re: jaki prezent?

Postprzez Baba64 » 2018-07-31, 23:04:33

abent napisał(a):moja siostra ma wkrótce urodziny, transfers reimszupełnie nie wiem jaki kupić jej prezent, siostra niedawno zauważyła własną firmę, może więc z tym związanego, macie jakieś pomysły?

Ce n'est pas vrai
Baba64None specified
Nowy

Imię: Adam

Poprzednia strona

• Inne

Powrót do Codzienne życie