zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Dom, odpoczynek, hobby i inne sfery naszego codziennego życia.

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-24, 02:34:42

skperfct napisał(a):
Valerianka napisał(a):Są jakieś punkty ostrzenia siekierek?

Są i to sporo. Ja Swoje siekierki ostrzę tam gdzie oddaję kosiarkę do naprawy.

Dobra ostrzałka by Ci zaoszczędziła trochę pieniędzy. Sprawdź tą: https://www.militaria.pl/ganzo/ostrzalk ... p57883.xml
skperfct napisał(a):
Bepok napisał(a):Jeśli nie chcesz sama tego robić to na pewno masz jakiegoś sąsiada złotą rączkę, który to dla Ciebie naostrzy takie narzędzie. A co do punktów to się nie spotkałem osobiście.

To też przejdzie, gorzej jak sąsiad nie jest złotą rączką to narzędzia trzeba ostrzyć samemu.

Nie ma w tym nic ciężkiego ;) Z dobrym sprzętem to wręcz sama przyjemność wg mnie.
skperfct napisał(a):
Bepok napisał(a):Tryb Red Halo ułatwia widoczność o zmierzchu, podczas mgły i w całkowitej ciemności. Jeśli się mylę to poprawcie mnie :)

Używałeś już tego trybu? Sprawdza się?

Gdyby się nie sprawdzał to taki tryb by nie powstał. No ale mogę się mylić. Może niech jakiś spec się wypowie?
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Bepok » 2016-08-24, 22:39:50

jarecki80 napisał(a):skperfct napisał(a):
Valerianka napisał(a):
Są jakieś punkty ostrzenia siekierek?

Są i to sporo. Ja Swoje siekierki ostrzę tam gdzie oddaję kosiarkę do naprawy.

Dobra ostrzałka by Ci zaoszczędziła trochę pieniędzy. Sprawdź tą: [...]

Świetna ostrzałka, ale jeśli komuś by było szkoda aż takich pieniędzy wydać to polecam również takie urządzenie www.militaria.pl/taidea_technology/ostr ... p32707.xml sprawdza się bardzo dobrze, a cena też jest przystępna
Compact napisał(a):Gorzej to jak sąsiąd się na tym zna ale nie do końca i jeszcze stępi tępe ostrze.

No ryzyk fizyk, jak się powierza coś amatorowi to różnie możemy na tym wyjść :D
skperfct napisał(a):Używałeś już tego trybu? Sprawdza się?

Nie, nie używałem, ale to tak napisałem z tego co mi się o uszy obiło kiedyś :P Ale musi się sprawdzać skoro latarki wyposażone w ten bajer kosztują takie pieniądze
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Compact » 2016-08-24, 23:35:40

Bepok - 2016-08-24, 22:39:50 napisał(a):Świetna ostrzałka, ale jeśli komuś by było szkoda aż takich pieniędzy wydać to polecam również takie urządzenie www.militaria.pl/taidea_technology/ostr ... p32707.xml sprawdza się bardzo dobrze, a cena też jest przystępna

Sprawdzałeś to na czymś??
Bepok - 2016-08-24, 22:39:50 napisał(a):No ryzyk fizyk, jak się powierza coś amatorowi to różnie możemy na tym wyjść

Zazwyczaj wychodzi się na takich działaniach najgorzej jak się da. Już lepiej zepsuć nóż kuchenny ale nauczyć się robić to samemu.
Bepok - 2016-08-24, 22:39:50 napisał(a):Nie, nie używałem, ale to tak napisałem z tego co mi się o uszy obiło kiedyś Ale musi się sprawdzać skoro latarki wyposażone w ten bajer kosztują takie pieniądze. Napewno zjada baterie w strasznym stopniu, a to już nie jest takie super.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez dreboxpodlogi » 2016-08-25, 13:36:28

Najlepiej chyba cały zestaw mieć dostępny :)
W kuchni wszystko może się przydać
http://www.dreboxpodlogi.pl/
Avatar użytkownika
dreboxpodlogiNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-08-25, 13:18:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Karol

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Bepok » 2016-08-25, 21:22:09

Compact napisał(a):Sprawdzałeś to na czymś??

Na swoich nożach kuchennych - jeszcze żaden nie zgłaszał reklamacji, że czuje się nieostry :zab:
Compact napisał(a):Zazwyczaj wychodzi się na takich działaniach najgorzej jak się da. Już lepiej zepsuć nóż kuchenny ale nauczyć się robić to samemu.

Będziemy wterdy miec jedynie pretensje do siebe, ale w końcu na blędach uczymy sie najszybciej i najlepiej
dreboxpodlogi napisał(a):Najlepiej chyba cały zestaw mieć dostępny
W kuchni wszystko może się przydać

No to wtedy jest bajka jak mamy cały sprzęt w domu, umiemy z niego korzystać, wychodzi to nam. Nic tylko służyć pomocą innym sąsiadom :D
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Valerianka » 2016-08-27, 16:20:26

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Sprawdzałeś to na czymś??

Na swoich nożach kuchennych - jeszcze żaden nie zgłaszał reklamacji, że czuje się nieostry :zab:

Na jak długo wystarcza takie ostrzenie?
Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Zazwyczaj wychodzi się na takich działaniach najgorzej jak się da. Już lepiej zepsuć nóż kuchenny ale nauczyć się robić to samemu.

Będziemy wterdy miec jedynie pretensje do siebe, ale w końcu na blędach uczymy sie najszybciej i najlepiej

Mając internet mozna się nauczyć wszystkiego :)
Bepok napisał(a):
dreboxpodlogi napisał(a):Najlepiej chyba cały zestaw mieć dostępny
W kuchni wszystko może się przydać

No to wtedy jest bajka jak mamy cały sprzęt w domu, umiemy z niego korzystać, wychodzi to nam. Nic tylko służyć pomocą innym sąsiadom :D

I nie mamy gdzie się ruszyć, bo wszędzie jakieś sprzęty. Ja tam wolę zapłacić parę złotych, a w domu mieć porządek.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez Compact » 2016-09-02, 17:24:20

Bepok- 2016-08-27, 16:20:26 napisał(a):Na swoich nożach kuchennych - jeszcze żaden nie zgłaszał reklamacji, że czuje się nieostry

Jak by zgłosił, że mu się to nie podoba to by nie było najlepiej. Trzeba by szukać sąsiada z diamentową ostrzałką.
Valerianka - 2016-08-27, 16:20:26 napisał(a):Mając internet mozna się nauczyć wszystkiego

Możnateż zapytać rodziców, oni powinni wiedzieć jak to się robi. Kiedyś nie było internetu i dało się naostrzyć nóż.
Valerianka - 2016-08-27, 16:20:26 napisał(a):I nie mamy gdzie się ruszyć, bo wszędzie jakieś sprzęty. Ja tam wolę zapłacić parę złotych, a w domu mieć porządek.

NIe przesadzaj, ostrzałka nie jest znowu jakaś wielka i nie zagraca całego pokoju.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Bepok » 2016-09-06, 14:14:55

Compact napisał(a):Możnateż zapytać rodziców, oni powinni wiedzieć jak to się robi. Kiedyś nie było internetu i dało się naostrzyć nóż.

Ja lubie sam próbować i uczyć się na błędach. Oczywiście jeśli jest ktoś kto ma wiedzę i mogę z niej skorzystać to chętnie, ale na internecie często można trafić na ludzi którzy wcale sie nie znają, a tylko takich zgrywają i wtedy my też nabierzemy złych nawyków. Mój znajomy tak miał tak chodzi o rozpalanie ogniska...
Compact napisał(a):NIe przesadzaj, ostrzałka nie jest znowu jakaś wielka i nie zagraca całego pokoju.

Dokładnie tak, taka osełka np. www.militaria.pl/dmt/oselka_diamentowa_ ... p68567.xml jest się w stanie zmieścić i w kieszeni, a swoje zdanie w kuchni spełni.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Compact » 2016-09-06, 22:03:30

Bepok - 2016-09-06, 14:14:55 napisał(a):Ja lubie sam próbować i uczyć się na błędach. Oczywiście jeśli jest ktoś kto ma wiedzę i mogę z niej skorzystać to chętnie, ale na internecie często można trafić na ludzi którzy wcale sie nie znają, a tylko takich zgrywają i wtedy my też nabierzemy złych nawyków. Mój znajomy tak miał tak chodzi o rozpalanie ogniska...

I bardzo dobrze, że lubisz się uczyć ale jeśli chodzi o korzystanie z ostrzałki to nie wiem jak od nieznajomego człowieka w internecie chciałbyś nabrać złych nawyków. Moim zdaniem skoro lubisz się uczyć lepiej kupić ostrzałkę i np. taki nóż https://www.militaria.pl/mora/noz_mora_ ... _p7251.xml, tani więc spokojnie można się nim bawić i go starać się ostrzyć a jak się zniszczy to nie szkoda.
Bepok - 2016-09-06, 14:14:55 napisał(a):Dokładnie tak, taka osełka np. www.militaria.pl/dmt/oselka_diamentowa_ ... p68567.xml jest się w stanie zmieścić i w kieszeni, a swoje zdanie w kuchni spełni.

Niby tak ale ta ostrzałka jak na kuchenne noże jest dość droga, z drugiej jednak strony na pewno długo będzie służyła. Pasowało by mieć jakiś naprawdę konkretny nóż do niej.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-09-19, 01:54:23

Compact napisał(a):
Bepok - 2016-09-06, 14:14:55 napisał(a):Ja lubie sam próbować i uczyć się na błędach. Oczywiście jeśli jest ktoś kto ma wiedzę i mogę z niej skorzystać to chętnie, ale na internecie często można trafić na ludzi którzy wcale sie nie znają, a tylko takich zgrywają i wtedy my też nabierzemy złych nawyków. Mój znajomy tak miał tak chodzi o rozpalanie ogniska...

I bardzo dobrze, że lubisz się uczyć ale jeśli chodzi o korzystanie z ostrzałki to nie wiem jak od nieznajomego człowieka w internecie chciałbyś nabrać złych nawyków. Moim zdaniem skoro lubisz się uczyć lepiej kupić ostrzałkę i np. taki nóż https://www.militaria.pl/mora/noz_mora_ ... _p7251.xml, tani więc spokojnie można się nim bawić i go starać się ostrzyć a jak się zniszczy to nie szkoda.

A czy przypadkiem różnych noży nie ostrzy się inaczej?
Compact napisał(a):
Bepok - 2016-09-06, 14:14:55 napisał(a):Dokładnie tak, taka osełka np. http://www.militaria.pl/dmt/oselka_diamentowa_ ... p68567.xml jest się w stanie zmieścić i w kieszeni, a swoje zdanie w kuchni spełni.

Niby tak ale ta ostrzałka jak na kuchenne noże jest dość droga, z drugiej jednak strony na pewno długo będzie służyła. Pasowało by mieć jakiś naprawdę konkretny nóż do niej.

Droga czy nie - tak jak napisałeś wytrzyma długo bo to diament i chociaż z tego powodu wart ją kupić
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2016-10-11, 19:54:54

Compact napisał(a):Niby tak ale ta ostrzałka jak na kuchenne noże jest dość droga, z drugiej jednak strony na pewno długo będzie służyła. Pasowało by mieć jakiś naprawdę konkretny nóż do niej.

Bardzo fajny zestaw kupiłem victorinoxa ostatanio www.militaria.pl/victorinox/zestaw_3_no ... p22395.xml więc dobra ostrzałka się przydaje :D
jarecki80 napisał(a):A czy przypadkiem różnych noży nie ostrzy się inaczej?

Bardzo dobry artykuł jest tutaj o ostrzeniu www.militaria.pl/porady/noze/czym_ostrzyc.xml
Compact napisał(a):I bardzo dobrze, że lubisz się uczyć ale jeśli chodzi o korzystanie z ostrzałki to nie wiem jak od nieznajomego człowieka w internecie chciałbyś nabrać złych nawyków. Moim zdaniem skoro lubisz się uczyć lepiej kupić ostrzałkę i np. taki nóż https://www.militaria.pl/mora/noz_mora_ ... _p7251.xml , tani więc spokojnie można się nim bawić i go starać się ostrzyć a jak się zniszczy to nie szkoda.

Całkiem spoko taki nóż nie tylko do nauki, ale czasem sie może przydać w domu, czy na biwaku jak się nie posiada nic innego
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Compact » 2016-10-19, 19:09:10

Bepok - 2016-10-11, 19:54:54 napisał(a):Bardzo fajny zestaw kupiłem victorinoxa ostatanio www.militaria.pl/victorinox/zestaw_3_no ... p22395.xml więc dobra ostrzałka się przydaje

Wyglądają fajnie a jak z ich jakością i sprawnością??
Bepok - 2016-10-11, 19:54:54 napisał(a):Bardzo dobry artykuł jest tutaj o ostrzeniu www.militaria.pl/porady/noze/czym_ostrzyc.xml

Kolejny bardzo ciekawy artykuł, to jedna z wielu rzeczy jaka wyróżnia ten sklep z pośród wielu sklepów internetowych. Informacje na temat sprzętu przez nich posiadanego.
Bepok - 2016-10-11, 19:54:54 napisał(a):Całkiem spoko taki nóż nie tylko do nauki, ale czasem sie może przydać w domu, czy na biwaku jak się nie posiada nic innego
No jasne, tani i przydatny a dodatkowo jak się zepsuje to nie szkoda.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Bepok » 2016-10-20, 13:07:05

Compact napisał(a):Wyglądają fajnie a jak z ich jakością i sprawnością??

Jakość extra jak dla mnie. Tak samo jak scyzoryki sa bardzo dobrze wykonane i w kuchni sprawdzają się jak należy
Compact napisał(a):Kolejny bardzo ciekawy artykuł, to jedna z wielu rzeczy jaka wyróżnia ten sklep z pośród wielu sklepów internetowych. Informacje na temat sprzętu przez nich posiadanego.

Profesjonalne podejście do tematu sprzedaży to nie tylko niskie ceny i szybka dostawa, ale też zapewnienie klientom dostępu do teorii zagadnień w których sklep się wyspecjalizował

A co do niezbędników w domu to myślę, ze można już teraz też zaliczyć do tego dobre latarki jak Oight
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Valerianka » 2016-10-21, 15:39:49

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Wyglądają fajnie a jak z ich jakością i sprawnością??

Jakość extra jak dla mnie. Tak samo jak scyzoryki sa bardzo dobrze wykonane i w kuchni sprawdzają się jak należy

A też mają dożywotnią gwarancję?

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Kolejny bardzo ciekawy artykuł, to jedna z wielu rzeczy jaka wyróżnia ten sklep z pośród wielu sklepów internetowych. Informacje na temat sprzętu przez nich posiadanego.

Profesjonalne podejście do tematu sprzedaży to nie tylko niskie ceny i szybka dostawa, ale też zapewnienie klientom dostępu do teorii zagadnień w których sklep się wyspecjalizował

To jest przyszłość sklepów internetowych. Te najlepsze obok sprzedaży prowadzą też blogi, profile na portalach społecznościowych itp.

Bepok napisał(a):A co do niezbędników w domu to myślę, ze można już teraz też zaliczyć do tego dobre latarki jak Oight

Albo czołówki. Mają słabsze światło ale nie trzeba ich trzymać w ręce i niektóre mają czujniki na włączanie i wyłączanie ruchem dłoni.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez Compact » 2016-10-23, 13:12:45

Valerianka - 2016-10-21, 15:39:49 napisał(a):A też mają dożywotnią gwarancję?

Aż tak dobrze niema, te noże są wytrzymałe ale mimo wszystko na ziemniaku się nie złamią a od ostrzenia jednak ściera się powierzchnia noża.
Valerianka - 2016-10-21, 15:39:49 napisał(a):To jest przyszłość sklepów internetowych. Te najlepsze obok sprzedaży prowadzą też blogi, profile na portalach społecznościowych itp.

O blogach to jeszcze nie słyszałem, masz jakiś konkretny sklep na myśli bo bym zobaczył z ciekawości.
Valerianka - 2016-10-21, 15:39:49 napisał(a):Albo czołówki. Mają słabsze światło ale nie trzeba ich trzymać w ręce i niektóre mają czujniki na włączanie i wyłączanie ruchem dłoni.

Myślę, że latarka odkąd ją wynaleiono była podstawowym wyposażeniem każdego domu. Ewentualna czołówka również może być w zasadzie w domu nie ma większej różnicy.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Szara » 2016-10-23, 18:34:24

KenWatanabe napisał(a):Jeszcze WD-40 i taśma klejąca by się przydały :)


Dobrym zamiennikiem WD-40 Smar Formuła X Napier - można nim czyścić, odrdzewiać, smarować z równie dobrym efektem, mój narzeczony właśnie to ma w domu i mówi, że bez tego nie ma co zaczynać naprawy czegokolwiek ;)

kosmowski.be napisał(a):Jakie narzędzia wypada/potrzeba mieć w domu? Młotek, śrubokręt, kombinerki.. Co jeszcze?
Podajcie mi taki podstawowy zestaw. Powoli kompletuje swoją skrzynkę z narzędziami (na razie mam samą skrzynkę xD ) i nie wiem co mam dokupić :)


Warto kompletować wszystkie narzędzia, bo nigdy nie wiadomo co może się przydać, ale dla "początkujących" albo dla kobiet przyda się jakiś podręczny multitool, którym szybko można naprawić drobne usterki a zanim skompletuje się drogie sprzęty może okazać się bezcenny :)

ridz napisał(a):tak czy siak nie trzeba paragonu dla takich firm jak leatherman


i to jest właśnie porządna firma!
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-10-26, 01:08:51

Compact napisał(a):
Valerianka - 2016-10-21, 15:39:49 napisał(a):A też mają dożywotnią gwarancję?

Aż tak dobrze niema, te noże są wytrzymałe ale mimo wszystko na ziemniaku się nie złamią a od ostrzenia jednak ściera się powierzchnia noża.

Oczywiście ale trafiłam też na info, że gwarancja dożywotnia jest na wady fabryczne.

Compact napisał(a):
Valerianka - 2016-10-21, 15:39:49 napisał(a):To jest przyszłość sklepów internetowych. Te najlepsze obok sprzedaży prowadzą też blogi, profile na portalach społecznościowych itp.

O blogach to jeszcze nie słyszałem, masz jakiś konkretny sklep na myśli bo bym zobaczył z ciekawości.

Bardzo proszę http://militaria-blog.pl/ :boss: Wrzucają tam różne ciekawostki, artykuły i aktualności ze świata outdoorowców.

Compact napisał(a):
Valerianka - 2016-10-21, 15:39:49 napisał(a):Albo czołówki. Mają słabsze światło ale nie trzeba ich trzymać w ręce i niektóre mają czujniki na włączanie i wyłączanie ruchem dłoni.

Myślę, że latarka odkąd ją wynaleiono była podstawowym wyposażeniem każdego domu. Ewentualna czołówka również może być w zasadzie w domu nie ma większej różnicy.

Moim zdaniem ta druga jest w domu bardziej użyteczna, szczególnie jeśli możesz zmieniać natężenie światła.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Bepok » 2016-10-26, 16:04:12

Valerianka napisał(a):Oczywiście ale trafiłam też na info, że gwarancja dożywotnia jest na wady fabryczne

Dlatego jest właśnie dożywotnia, bo wady fabryczne zdarzają się żadko, a to że my coś uszkodzimy to już nawet i najlepsza firma nie zagwarantuje całkowitej niezniszczalności sprzętu :(
Valerianka napisał(a):Wrzucają tam różne ciekawostki, artykuły i aktualności ze świata outdoorowców.

W sumie nawet na stronie sklepu w Poradach jest sporo inetersujących rzeczy napisane. Wystarczy się trochę zagłębić w lekturę i bardzo wciąga
Valerianka napisał(a):Moim zdaniem ta druga jest w domu bardziej użyteczna, szczególnie jeśli możesz zmieniać natężenie światła.

Dobrym usprawnieniem jest też możliwość włączenia latarki czołowej bezdotykowo. Raz że mamy wolne rece cały czas, a dwa ze wystarczy machnąć i mamy też światło
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Kelen » 2016-10-30, 20:59:25

Bepok napisał(a):Dlatego jest właśnie dożywotnia, bo wady fabryczne zdarzają się żadko, a to że my coś uszkodzimy to już nawet i najlepsza firma nie zagwarantuje całkowitej niezniszczalności sprzętu :(

Chyba żaden sprzęt nie daje do dożywotniej gwarancji. Co do wad fabrycznych, to faktycznie występują rzadko i to z winy użytkownika.
Valerianka napisał(a):Moim zdaniem ta druga jest w domu bardziej użyteczna, szczególnie jeśli możesz zmieniać natężenie światła.

Mnie się także wydaje że ta druga będzie o wiele lepsza.
Bepok napisał(a):W sumie nawet na stronie sklepu w Poradach jest sporo inetersujących rzeczy napisane. Wystarczy się trochę zagłębić w lekturę i bardzo wciąga

Oj tak, nie raz się spotkałem z tym, że chcąc kupić kurtkę, wczytałem się w jej opis na stronie jak w książkę i dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: zestaw narzędzi niezbędnych w domu

Postprzez Bepok » 2016-10-31, 17:46:26

Kelen napisał(a):Chyba żaden sprzęt nie daje do dożywotniej gwarancji. Co do wad fabrycznych, to faktycznie występują rzadko i to z winy użytkownika.

Ja miałem taką sytuację, że zaraz po zakupie noża chcialem go przetestować, a że był to jeden z tańszych nożyków to ostrze przy naciku rozsadziło rękojeść... Reklamacja nie uznana, ale jak się kupiło badziew to tak się ma
Kelen napisał(a):Mnie się także wydaje że ta druga będzie o wiele lepsza.

Najważniejsze to żeby była w domu i dobrze działała, a czy będzie miała te lub innej usprawnienia to już kwestia idnywidualnych potrzeb
Kelen napisał(a):Oj tak, nie raz się spotkałem z tym, że chcąc kupić kurtkę, wczytałem się w jej opis na stronie jak w książkę i dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy.

Jak się coś robi to zawsze trzeba robić to dobrze i z sercem, czego idealnym przykładem jest ten sklep outdoorowy
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Codzienne życie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości

cron