Camperem przez Europę

Gdzie byliśmy, gdzie warto pojechać, a także czego odradzamy podczas podróży dookoła Świata.

Camperem przez Europę

Postprzez Janko » 2013-12-04, 09:37:54

Chciałbym się podzielić z Wami pewnym doświadczeniem. Mało osób korzysta z wypożyczalni camperów, szczerze mówiąc sam dopiero w tym roku miałem swoją pierwszą wyprawę. Niewielu zdaje sobie sprawę jaka to jest świetna przygoda. Większość myśli, że to jest drogie, że duża odpowiedzialność, że są haczyki. Prawda jest taka, że taki sposób podróży, jeśli ktoś lubi wakacje na własną rękę jest kosmiczny. Żadnych obowiązków, jedzie się ze swoimi ludźmi, zwiedza się co chce, imprezuje się jak komu się podoba. Koszty są bardzo zbliżone do hotelowych a jest się zupełnie niezależnym. W takim Camperze znajdują się wszystkie rzeczy potrzebne do funkcjonowania (toaleta, kuchnia, stolik, miejsca do spania). Owszem jest trochę ciasno jak przyjdzie spać kilku osobom w jednym miejscu, ale decydując się na taką podróż uwierzcie... szkoda czasu na spanie. Te kilka dni jest się zupełnie odciętym od naszej szarej rzeczywistości. Czytałem dużo o takich wycieczkach i szczerze mówiąc nie żałuję, że się zdecydowałem. Jeśli chodzi o sprawdzoną wypożyczalnie to na pewno mogę polecić firmę Rentur. Świetny kontakt, łatwo można się z nimi dogadać przy bardzo miłej atmosferze. Na ich stronie znajdziecie cały cennik i wszystkie oferty http://www.rentur.pl/
Życzę udanych wyjazdów i niezapomnianych wspomnień! :)
Avatar użytkownika
JankoNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-12-04, 09:24:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

  • Inne

Powrót do Podróże i zakątki Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości

cron