Wrocław

Gdzie byliśmy, gdzie warto pojechać, a także czego odradzamy podczas podróży dookoła Świata.

Wrocław

Postprzez czarna_wąska » 2010-08-15, 13:35:25

Czy ktoś mieszkający we Wrocławiu bądź bardzo dobrze znający to miasto mógłby być na tyle koleżeński i polecić warte zwiedzenia miejsca???? Gdzie najlepiej się zatrzymać aby dojazd w te miejsca był dogodny? Z góry dziękuję za pomoc :)
Avatar użytkownika
czarna_wąskaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2010-02-21, 15:36:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BaQStiC » 2010-08-15, 19:13:46

Ja nie mieszkam we Wroclawiu ale nawet dobrze go znam.
Do zwiedzanie jest w sumie cale miasto bo jest piekne.
Chyba najbardziej znanym miejscem jest sam rynek z pieknymi kamieniczkami i ratuszem. Kolo rynku jest wieza widokowa na ktora warto wejsc.
Ciekawa jest tez (pewnie slyszalas) Panorama Raclawicka.
Ostrow Tumski jest warty zwiedzenia tez z wieza widokowa.
ZOO jak lubisz zwierzeta :D
Obok jest Hala Stulecia z Iglica i Pergolami i multimedialna fonntana. Gra w pelnych godzinach po ok 25 minut. Warto zobaczyc wieczorem ostatni pokaz jest o 22. Jak juz sie naogladasz strumieni wody to mozesz isc do Ogrodu Japonskiego. Bardziej efektownie jest na wiosne ale polecam.
Do kazdego miejsca masz dogodny dojazd. Moge powiedziec jak i czym dojedziesz :P
Moglbym tez pooprowadzac ale niestety nie na dolnymslasku przebywam...
Zycze milego zwiedzania.
Avatar użytkownika
BaQStiCNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2010-05-23, 19:10:18
Lokalizacja: Kielce/Wro
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez czarna_wąska » 2010-08-15, 19:39:01

Dzięki wielkie za pomoc. Do Wrocka jadę za tydzień ale jeszcze nie wiem gdzie się dokładnie zatrzymam (jestem w trakcie poszukiwania jakiegoś sensownego noclegu) tak więc chyba niewiele by mi dało podanie przez Ciebie możliwości dojazdu do tych miejsc. Jakoś sobie dam rade. Teraz najważniejszy jest ten nocleg. Popatrzę na mapie gdzie mniej więcej znajdują się te obiekty i wybiorę sobie dogodną lokalizacje hotelu. A potem będę myślała o dojazdach :P
Avatar użytkownika
czarna_wąskaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2010-02-21, 15:36:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Podróże i zakątki Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości