gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Gdzie byliśmy, gdzie warto pojechać, a także czego odradzamy podczas podróży dookoła Świata.

gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Postprzez kosmowski.be » 2010-03-06, 18:46:19

W tym temacie podajemy najlepsze Naszym zdaniem miejsca gdzie można dobrze i tanio zjeść. Każdy podczas podróży musi przecież co nieco zjeść.

Ja podaje swoje typy:
*Bar "Smakosz" w Przasnyszu przy dworcu PKS - najlepsze kebaby jakie jadłem. Polecam "Kebab MIX" (kebab, frytki, surowki, sosy wymieszane i podane w pudeleczku) za chyba 12 zł.
*Ostrów Mazowiecka przy wylocie na Ostrołękę po lewej stronie, można poznać po sporej ilości TIRów na parkingu przy barze - pyszne potrawy obiadowe, ceny przystępne. Polecam żurek.
*Busko Zdrój, stacja paliw BP na wylocie w kierunku Kielc po prawej stronie jadąc od Buska. Oferta niewielka jednak hot dogi mają przepyszne - 4 zł za sztukę.
*Bar "Dark Pub" w Gorlicach w pobliżu rynku. Polecam "kociołek" za 7 zł i placek po węgiersku za 11zł

jak mi się przypomni to napiszę o innych wartych odwiedzenia barów. W poniedziałek jadę z Łodzi w kierunku Poznania, Gniezna, Leszna. Ktoś może poleci dobre bary na tej trasie?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-03-07, 00:34:18

Warszawska wylotówka na Gdańsk, trasa nr 7. Około 80km za Warszawą, jadąc na Gdańsk po lewej stronie "Chata Smaku", taka jakby jadłodajnia. Polecam głównie ich dania z grilla i smażone ziemniaki. Ceny też są przystępne, za 20 zł można się najeść tak, że ciężko do samochodu wejść :zawstydzony: Teraz zima to pewnie grill nie działa ale ogólnie POLECAM!

noid napisał(a):W poniedziałek jadę z Łodzi w kierunku Poznania, Gniezna, Leszna. Ktoś może poleci dobre bary na tej trasie?
Uuuu, to ciężko bo to zdaje się chyba autostrada jest.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-03-07, 10:29:17

najpierw jade na Leszno przez Ostrów Wielkopolski, Rawicz. potem kieruje sie na Poznań przez Śmigiel, Stęszew. Z Poznania do Gniezna przez Pobiedziska. Może ktoś jechał tymi dróżkami i powie gdzie dobrze zjeść. Słyszałem o potrawie/barze "Twardziel" ale nie wiem w jakim to mieście dokladnie
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ayla » 2010-03-07, 11:54:10

Polecam w Kotlinie na trasie Ostrów Wlkp - Poznań drewniana duża chatę "GrillBar". Za małe pieniądze można pojeść porządnie. Placek po węgiersku za 14,50zł ale takiego placka to nie widzieliście nigdy podejrzewam. Taki dobry i duży. Głodomorne chłopy mają problem by go wsunąć w całości ;) Ilośc samochodów na parkingu i ludzi w środku mówi za siebie jakie tam jedzonko. :)
"z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd"
Waha się, jest w rozterce, krótko mówiąc - jest kobietą.
Avatar użytkownika
AylaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2611
Dołączył(a): 2004-11-28, 16:46:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-03-07, 19:41:50

gdzies juz bylem gdzie byly takie dziwne i smieszne nazwy potraw.

a wie ktos gdzie mozna zjesc w okolicach Ełku?

edit. gdzie post Karoliny17?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-03-07, 19:49:17

noid - 07 mar 2010 18:41 napisał(a):edit. gdzie post Karoliny17?



Usunęła sama swój post.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2010-03-07, 22:56:45

W Katowicach na ul.Piotra Skargi - kebab ISTAMBUL. Świetny kebab!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Postprzez kosmowski.be » 2010-03-12, 20:17:31

noid - 07 mar 2010 09:29 napisał(a):Słyszałem o potrawie/barze "Twardziel" ale nie wiem w jakim to mieście dokladnie

znalazlem ten bar ale niestety byl nieczynny. bylem o 9 a dopiero od 10 bylo czynne. miejscowosc: Stęszew.
tutaj pokazany dojazd: (klikniij aby powiekszyc)
steszew.JPG

jutro jade do bielawy, potem do wroclawia. ktos cos poleci?
i jeszcze cos w na drodze miedzy zielona gora a poznaniem? jade tam w poniedzialek i tez przydaloby sie dobrze zjesc


polecam takze jedzonko w sedziszewie malopolskim, barek "pod gorka" przy drozce w strone rzeszowa. jadlem tam ostatnio jajecznice z kielbaska (3 jajka - 6.60 zl). dobre maja jedzenie poza tym.
za lublinem (miejscowosc Bogucin (CHYBA) ) w strone warszawy przy stacji paliw tez jest dobry bar. np pierozki z miesem za 8 zl (z tego co pamietam cene), kebab z frtykami i 2 surowkami za 15.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Oyen » 2010-03-27, 22:34:59

ogólnie zasada jest jedna - tam gdzie stoją tiry tam masz dobre żarcie. bo ludzie którzy jeżdżą mają doświadczenie i nie pozwolą sobie na problemy żołądkowe ;) wiem bo znam paru takich ;)
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez laczek12 » 2010-07-23, 17:55:33

Krakowskie Przedmieście - z Katowic do Krakowa - miejsce jest dokładnie w Zabierzowie czyli zaraz koło zjazdu z autostrady. Zawsze miło i przytulnie, chłodno a to teraz podstawa :)... i można nie tylko cała rodzinę tam wyżywić ale też cała wycieczkę bo jest mnóstwo miejsca :)
Avatar użytkownika
laczek12None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-07-23, 17:50:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-07-24, 23:36:39

DK nr 10 na wylocie z Piły w kierunku Bydgoszczy. Bar Bieszczadzki, przy moście trasy przelotowej, całodobowy.
"Najlepsze szaszlyki na wschod od Ameryki" - haslo tego baru. polecam kielbase murzyńska (długa jak .. u murzynów :mrgreen: )
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Yellow » 2010-10-27, 14:59:28

laczek12 napisał(a):Krakowskie Przedmieście - z Katowic do Krakowa - miejsce jest dokładnie w Zabierzowie czyli zaraz koło zjazdu z autostrady. Zawsze miło i przytulnie, chłodno a to teraz podstawa :)... i można nie tylko cała rodzinę tam wyżywić ale też cała wycieczkę bo jest mnóstwo miejsca :)


Jedna z krakowskich perełek, choć brzmi po warszawsku. Warto odwiedzić po drodze na lotnisko. Chciałam dodać że mają tam rewelacyjne pierogi, zwłaszcza z kapustą i grzybami.
Avatar użytkownika
YellowNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2009-12-31, 10:33:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-10-27, 15:02:57

laczek12, Yellow a jak z cenami?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Yellow » 2010-10-28, 14:55:23

Nie jest to droga restauracja, ceny ma mój gust są bardzo rozsądne. A jedzenie przepyszne. Zobacz sobie meny, znalazłam stronę:
http://www.krakowskieprzedmiescie.eu/
Avatar użytkownika
YellowNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2009-12-31, 10:33:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez moon » 2010-10-29, 16:07:31

Jeśli komuś zależy na smacznym jedzeniu powinien się wybrać do Scandale Royal w Krakowie na Placu Szczepańskim. Podają tam bardzo dobre przystawki i dania główne. Mnie bardzo smakowały krewetki. Ta restauracja to nie tylko doskonałe jedzenie ale też bardzo miła atmosfera, można odpocząć od służbowych spraw.
Avatar użytkownika
moonNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2010-05-27, 11:17:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Postprzez hermes » 2012-05-06, 13:57:49

fajny wątek, bo jak ktoś pojedzie do zupełnie obcego mu miasta będzie wiedział, gdzie się udać, żeby dobrze zjeść. Jeśli o mnie chodzi to chcę wspomnieć o restauracji Ahmed z Poznania. Fantastyczne jedzenie, niskie ceny i dość często jakieś promocje.
Avatar użytkownika
hermesNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2009-09-20, 16:54:28
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Kiciamila » 2012-09-25, 15:01:35

Mi bardzo smakuje jedzenie z "Leśnego Runa" - na wielu trasach można spotkać. Takie logo z jeżykiem ;)
Avatar użytkownika
KiciamilaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2012-04-17, 15:50:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez olha.5786. » 2012-12-18, 15:51:02

Ja polecam jedzenie z karczmy "Bida". Wybieram się do niej nawet kiedy nie jestem w trasie. Mają swoje lokale w 3 miejscach Polski. Jedzenie tradycyjnie Polskie, ale w OLBRZYMICH rozmiarach i ilościach i naprawdę niskich cenach. Kotletem schabowym przez nich serwowanym spokojnie najadłyby się dwie osoby:)
Avatar użytkownika
olha.5786.
 

Re: Re:

Postprzez yamall » 2012-12-19, 14:24:03

olha.5786. napisał(a):Ja polecam jedzenie z karczmy "Bida".


Ale juz podobno nie jest tam tak dobrze jak jakis czas temu (osobiscie dawno tam nie bylem) tak znajomy twierdzi

Ale tak czy siak lubie tego typu miejsca, szczegilnie jak sa sprawdzone. Podobno warto sie zatrzymywac tam gdzie duzo ciezarowek, bo oni wiedza co gdzie i jak

Sent from my LT18i using Tapatalk
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez olha.5786. » 2012-12-27, 17:25:32

Jadłam u nich obiad dwa tygodnie temu, było w porządku.
Ale tak czy siak lubię tego typu miejsca, szczególnie jak sa sprawdzone. Podobno warto sie zatrzymywać tam gdzie dużo ciężarówek, bo oni wiedza co gdzie i jak
Również słyszałam tą starą ludową prawdę!:)
Avatar użytkownika
olha.5786.
 

Następna strona

  • Inne

Powrót do Podróże i zakątki Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości

cron