gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Gdzie byliśmy, gdzie warto pojechać, a także czego odradzamy podczas podróży dookoła Świata.

Postprzez bossik » 2012-12-28, 22:08:09

Najlepiej wykupić wycieczkę z wyżywieniem i gra gitara:) My od kilku lat wyjeżdżamy z itaką i nie martwimy się o posiłki. Może to wychodzi trochę drożej no ale raz się żyję no nie.
Avatar użytkownika
bossikNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2011-03-01, 16:11:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Postprzez olkkka » 2013-01-03, 12:12:04

a to zależy, gdzie się wyjeżdża, ale jak ktoś będzie potrzebował noclegu, fajnego hotelu, z dobrą restauracją myślę, że jednym z lepszych miejsc jest Hotel Niebieski w Krakowie. Nowoczesny, ale też z pomysłem i fajnym klimatem.
Avatar użytkownika
olkkkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2009-06-13, 13:47:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: gdzie najlepiej zjeść podczas wyjazdu?

Postprzez dylan » 2013-01-14, 14:57:56

ja też wychodzę z założenia, że jedzenie powinno być smaczne w hotelu, w którym się mieszka. jeśli hotelowe menu jest dobre (zdrowe, świeże, zróżnicowane), to jakość wyjazdu potrafi zmienić się diametralnie (analogicznie potrafi zmienić się też na gorsze, jeśli posiłki na miejscu nie należą do najlepszych...). moja żona buszując po internecie znalazła relację z pobytu w jednym z wrocławskich hoteli całkiem wymagającej blogerki. opisuje ona różne swoje przemyślenia na temat pobytu, pokoju i właśnie wyżywienia hotelowego. nie przepadam za takim językiem pisania, ale same kryteria oceny podobają mi się http://segritta.pl/hotel-mercure-wroclaw-centrum/. trochę "babski" tekst, ale myślę że ogólnie ciekawy ;)
Avatar użytkownika
dylanNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2010-02-12, 14:52:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Minerva » 2013-03-11, 22:49:25

Jeżeli smacznie, to koniecznie Karczma przy Dworze w Jasionce obok Rzeszowa - świetna kuchnia węgierska poparta wizytacją Magdy Gessler. Byłam tam kilka razy, jednak knajpkę zapamiętam na dłużej.

MinervaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2013-03-11, 22:32:05
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Podróże i zakątki Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości

cron