Skargi na adminów, odwołania od banów

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Postprzez BlueMan » 2010-07-03, 00:56:19

Wysokość kary ustalają administratorzy wg. własnej intuicji.

Co do Twojej osoby - byłeś niejednokrotnie upominany o nie używanie AC. Ciągle bagatelizowałeś sprawę, więc długość bana jest uzasadniona.
Mimo dalszych upomnień i dodatkowych banowań, a także omijaniu bana wykorzystując konta NS dalej wchodziłeś na serwer. Dlatego z wrzącą krwią chciałem Cię zniechęcić do gry :)

Rozmawiać na serwerze z taką osobą nie mam zamiaru. Bo i tak nie mam szans (pokona mnie doświadczeniem).
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez cre[a]tive » 2010-07-03, 01:00:26

Czeslaw ja powiem Ci tak: każdy admin, który był na serwerze w momencie jak Ty byłeś, skarżył się na Twoje nadużywanie chata. Nie wiem, jak TY sobie wyobrażasz adminowską korespondencję (i nie wiem do jakiej jesteś przyzwyczajony, bo może kiedyś byłeś adminem), ale u nas na admin czacie pisze się o sprawach ważnych. Nasz admin chat ma kolor zielony, więc jeśli gram, biegam po mapie i coś mi się wyświetla na zielono to automatycznie pochłania to moją uwagę, jak się domyślasz - kosztem gry. Więc jeśli jest to Twoja nic nie wnosząca korespondencja to przeszkadza. Poza tym jaki jest sens, byś pytał nas adminów o różne sprawy, skoro my i tak odpowiadamy Ci na normalnym czacie i wszyscy widzą ? Idąc dalej tym tokiem rozumowania - jeśli my Ci odpowiadamy w ten sposób, to i Ty mógłbyś nas pytać o te różne sprawy również na normalnym czacie, a nie naszym zielonym.
u@ jest jak najbardziej polecane dla graczy do kontaktu z adminem w sprawach ważnych - zgłaszania, że na serwerze jest cheater itp. Ty używasz go w sprawach błahych, by napisać sobie byle co do admina. A jako że już pisałam o kolorze tego czata, jego nadużywanie przez zwykłego gracza w sprawach nieważnych bywa wkurzające. Skoro skarżyło się na Twoje nadużywanie czata tylu adminów to znaczy, że coś jest na rzeczy. BlueMan w końcu zareagował. Uważam, że nie masz się co obrażać, tylko wziąć pod uwagę to, by nie nadużywać admin chata.

A co do typów, co przeklinają - wypraszam sobie. Ja wywalam nawet za pojedyncze przekleństwa, więc jeśli mówisz o adminach, którzy lekceważą wulgarne zachowania to stosuj nicki, a nie kierujesz takie słowa do wszystkich.
Pozdrawiam, cre[a]tive.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Czeslaw » 2010-07-03, 01:11:23

no dobra. myslalem ze u was wyswietla sie to tak jak i u nasz czyli na bialo obok ekranu. Co na nikogo nie skarzac czasami admini tez wykorzystujac w blachych sprawach typu XD, o ty, itp. wiec w tej sprawie sie dogadalismy. Wiec przepraszam i nie bede juz uzywac. Jesli da rade zdjac bana bede wdzieczny jesli nie to szkoda jakos se poradze :D
Avatar użytkownika
CzeslawNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2010-06-07, 21:57:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kamil » 2010-07-03, 01:12:55

Czeslaw - 2010-07-03, 01:11 napisał(a):myslalem ze u was wyswietla sie to tak jak i u nasz czyli na bialo obok ekranu

Jak piszesz do admina u@ to nawet Tobie wyświetla się na zielono.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-07-03, 01:17:49

Cieszę się, że zrozumiałeś, o co nam chodzi i co nam przeszkadza ;]


Jako, że doszliśmy do konsensusu - bana zdjęłam. Miłej gry na serwerze.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Nemosn » 2010-07-14, 20:39:30

Nick:Nemson
Data:14.06.2010
Admin:HST
Powod:dawanie mi bezsensownych banow :kwasny:

Moja skarga nie dotyczy 1 dnia...Szanowny admin HST daje mi bany bez powodu moze czasami prawdziwe bo zdaza mi sie klatkowac co wtedy godze sie z banem...lecz dzis przesadzil grajac sobie spokojne nie klatkujac poniewaz admin maQu nie dajac mi zadnych upomnien ze klatkuje admin HST daje mi bana wgl nie sprawdzajac czy moze nie klatkuje daje mi bana wlasnie za to po czym ja juz zdenerwowany sytuacja zmienilem sobie ip czego nigdy nie robilem by wyjasnic sprawe po czym kiedy weszlem na server ponownie dostalem bana tym razem HST wymyslil sobie inny powod za przeklenstwa na spory okres czasu nie bylo to pare godzin lecz pare dni a admin maQu moze byc swiadkiem ze nie przeklnolem...wiec prosze o ogarniecie tego w jakis sposub!!! :diabel:
Avatar użytkownika
NemosnNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-07-14, 20:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-07-14, 20:47:53

Nemson, faktycznie często klaktujesz, w sumie to z reguły zawsze jak jestem na serwerze. Choć staram się nie dawać Ci non stop banów, bo chyba taki masz po prostu net i nigdy nie będziesz grał normalnie. Z jednej strony szkoda mi Ciebie, bo nie możesz sobie pograć spokojnie, z drugiej musisz mieć świadomość, że klatkując przeszkadzasz grać innym. Nie można Cię trafić, zatrzymujesz się na sekundę w jakimś miejscu, w to miejsce się strzela, a po chwili okazuje się, że jesteś parę metrów dalej. Jest to naprawdę bardzo irytujące i sprawia, że gra jest nie fair.

Może poczytaj w Internecie różne poradniki jak obniżyć ping i jego wahania. Twoje klatkowanie jest spowodowane tym, że na ułamki sekund Twój niby normalny ping zyskuje ogromną wartość np. 400 i właśnie stąd masz takie teleporty.

Co do dzisiejszej sytuacji to nie było mnie na serwerze, więc nie mogę się wypowiadać. <HST> jak wejdzie na forum to ustosunkuje się do Twojej skargi.

Pozdrawiam,
cre[a]tive.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Nemosn » 2010-07-14, 20:50:29

ok ale gracze nigdy nie maja o to pretensji tak samo jak admini mowia ze moje klatkowanie jest w normie a pozatym jak juz nawed nie klatkuje bo to tez sie zdaza to hst wymysla inny powod tak jak dzis mysle ze maQu bedzie mogl to potwierdzic -.-
Avatar użytkownika
NemosnNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-07-14, 20:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Nemosn » 2010-07-14, 21:09:54

i dostalem bana na tydzien za to ze "przeklenstwa" a nie przeklnolem maQu jest swiadkiem ale ok odczekam swoje ale co bedzie za tydzien to samo pewnie wiec prosze o ogarniecie admina <HST> :wsciekly:
Avatar użytkownika
NemosnNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-07-14, 20:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-07-14, 21:12:50

Nemosn, ogarnij troche slownik. to po pierwsze. a po drugie,nie piszemy posta pod postem. a po trzecie. daj czas na pojawienie sie admina <HST> i wyjasnienie przez niego jak to bylo :)
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-07-14, 21:17:30

Nemosn - 2010-07-14, 20:50 napisał(a):ale gracze nigdy nie maja o to pretensji tak samo jak admini mowia ze moje klatkowanie jest w normie

ani jedno ani drugie to nie prawda.
Gracze się skarżą. Jak parę razy ktoś napisze na czacie że klatkujesz to wtedy dajemy bana na 1h, czy na inny okres czasu.
Nam też to nie odpowiada, dlatego właśnie banujemy.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez <HST> » 2010-07-14, 23:43:29

Ok juz wyjasniam. Nemson dalem Ci bana raz za klatkowanie, drugi, trzeci...dalej wchodzisz na serwer i nic sie nie zmienilo. Daje Ci nastepne bany tym razem na 1 dzien zebys to jakos ogarnal. Po tym jak dalem bana piszesz "morda hst" i " zal cie hst noobie", wiec jak po paru minutach wszedles na serwer dostales bana na tydzien za obrazanie admina, proste? Bede dawal Ci te bany bo nie da sie w Ciebie trafic jak grasz dopoko tego nie ogarniesz. To wyglada jakbys mial SH. To wszystko na Twoj temat:) dobranoc
Avatar użytkownika
<HST>None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2010-02-07, 22:34:34
Lokalizacja: Herby
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Prze[m]o » 2010-07-20, 22:03:54

Nick: Przemo
IP: 89.73.119.78
Data: 19.07.2010
Mapa: de_inferno
Admin: Molibdenowy Mateusz
Powód: Dostałem bana, mimo, że nie miałem żadnych cheatów


Moja sprawa wygląda następująco:
W domku zobaczyłem przeciwnika, więc z niego wyszedłem, pobiegłem od drugiej strony i strzeliłem mu w głowę. Nie mogłem strzelić gdzie indziej, bo nie widziałem reszty ciała, gdyż zasłaniały mi skrzynie. Później podłożyłem bombę i zabiłem jednego anty-terrorystę. Mogłoby się wydawać, że miałem cheaty, ale w gruncie rzeczy zabiłem go pierwszym strzałem, bo miał badzo mało hp. Sam nie lubię cheaterów, bo uważam, że grają nieuczciwie i taka gra nie ma sensu zarówno dla nich, jak i dla innych. Proszę o pozytywne rozważenie mojego odwołania. Dziękuję
Avatar użytkownika
Prze[m]oNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-07-20, 21:47:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-07-21, 01:37:46

Prze[m]o kojarzę Cię z serwera.
Może admin zrobił Ci SSy? Jeśli tak to wrzuć je na forum w odpowiednim temacie ;]
Druga opcja - może otrzymałeś tymczasowego bana? Na godzinę lub dwie? W konsoli zaraz po zbanowaniu powinieneś mieć wszystkie dane łącznie z powodem bana. Mam nadzieję, że zapamiętałeś tak ważną rzecz i napiszesz nam ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Prze[m]o » 2010-07-21, 11:38:19

Niestety dostałem permanentnego bana, a Mateusz chyba nie zrobił mi SSów, bo ich nie ma w tych folderach, które są podane w temacie z SSami.
Avatar użytkownika
Prze[m]oNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-07-20, 21:47:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez studnia » 2010-07-21, 12:33:38

Witam, wydaje mi się , że w tym wypadku robiłem ssy, ale głowy nie dam :/
Avatar użytkownika
studniaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2010-01-09, 00:47:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Prze[m]o » 2010-07-21, 14:26:13

Nie mam nigdzie tych SSów. Poza tym grałem tu już jakieś 10 dni z dobrymi statami, to czemu miałbym nagle włączać cheaty?
Avatar użytkownika
Prze[m]oNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-07-20, 21:47:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-07-21, 14:57:47

Prze[m]o - 2010-07-21, 14:26 napisał(a):Poza tym grałem tu już jakieś 10 dni z dobrymi statami, to czemu miałbym nagle włączać cheaty?

4fun ? 10 dni to mało aby stwierdzić czy ktoś ma czity czy nie.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Prze[m]o » 2010-07-21, 15:23:16

No może :) Ale SSów nie mam.
Avatar użytkownika
Prze[m]oNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-07-20, 21:47:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Campari » 2010-07-21, 15:24:21

Grałem z Przemkiem przez kilka dni i nie był nigdy podejrzany. Oczywiście to nic nie znaczy, ale moim skromnym zdaniem ten Perm trochę pochopnie dany. Nie było skarg na niego, gracze na chacie też nic nie pisali aż tu nagle info że dostał bana.
Szkoda, bo dobrze się z nim grało.
My home is where you are,
In every beat, in every beat we're closer. --PvD--

CampariNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2010-07-21, 15:05:14
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości

cron