Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Postprzez cre[a]tive » 2009-06-12, 15:06:37

Od wczoraj jest poważny problem na serwerze - mianowicie gracze z Steamem nie mogą grać, są wyrzucani przez serwer co 2 minuty. Pojawia się jakaś informacja, że błąd w połączeniu z serwerem weryfikującym steam ID. Co za bzdura! Mój steam ma się dobrze, specjalnie jeszcze po tym zdarzeniu weszłam na parę serwerów steam i pograłam kilkanaście minut - z żadnego nic mnie nie kicknęło.

Okazało się, że nie tylko ja mam taki problem na serwerze - m.in Kotek również jest kickany jak gra ze Steama. Zapewne każdy gracz ze steamem ma taki problem.
BlueMan please zrób coś z tym, bo nie można grać :(
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Postprzez BlueMan » 2009-06-12, 18:52:49

Kurcze... mam już dosyć tego serwera :/

Nie wiem kiedy to zrobię. Nic nie mogę obiecać ze względu na brak czasu u mnie.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Postprzez cre[a]tive » 2009-06-12, 21:02:26

Szymon przedwczoraj wgrywałeś jakąś aktualizację dla protokołu 47 / 48 i to po tym pojawiły się problemy. Czy nie da się przywrócić poprzedniej wersji w jakiś szybki sposób? Ta sprzed aktualizacji była bardzo dobra, nie było żadnych problemów.



Natomiast jeśli to zajmie zbyt dużo czasu i nie możesz teraz to trudno, będziemy czekać :(
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Postprzez My name » 2009-06-12, 21:18:55

Tak się zdarza czasem na innych serverach też ( nie wszystkich w sumie nie wiem jak teraz pamiętam , że kiedyś się zdarzało ).Teraz gram na 1 steam i 1 ns ( tym właśnie ) stąd brak mi porównania.
Ogólnie , to usuwałem ten błąd zawsze tak: W folderze głównym cs'a jest taki plik jak "ClientRegistry.blob".Po usunięciu go wszystko wracało do normy.Oczywiście plik ten tworzy się na nowo przy 1-szym połączeniu z obojętnie jakim serverem , ale nie jest zabugowany tzn. błąd polega na tym , że serwer na który chce się wejść ma aktualnie buga i pamięta gracza tzn. tak jakby gracz wciąż był na serverze i chciał jeszcze raz na niego wejść :) Trochę , to skomplikowane :) W każdym bądż razie po usunięciu tego pliku historia połączeń jest tworzona od nowa i problem "znika".No właśnie w tym wypadku nie znika także wina leży po stronie servera.Może zwyczajny restart servera pomoże... tak mi się wydaję :)
Avatar użytkownika
My nameNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-05-24, 13:01:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Postprzez BlueMan » 2009-06-12, 22:07:14

kobieta napisał(a):Szymon przedwczoraj wgrywałeś jakąś aktualizację dla protokołu 47 / 48 i to po tym pojawiły się problemy. Czy nie da się przywrócić poprzedniej wersji w jakiś szybki sposób? Ta sprzed aktualizacji była bardzo dobra, nie było żadnych problemów.
a pamiętasz dlaczego wgrywałem tą modyfikację?
Bo serwer restartował się co kilkanaście sekund. Więc sorry, ale nie ma możliwości przywrócenia starszej wersji... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Problem z serwerem - gracze steam nie mogą grać!

Postprzez cre[a]tive » 2009-06-12, 23:43:47

No tak, masz rację, zapomniałam o tym. Ale jeszcze wcześniej serwer się nie resetował i wszystko było dobrze..
-
No nic, póki co ja zainstalowałam non-steam, jak wiesz zresztą, także płakać nie będę, że kickuje ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 327 gości

cron