[BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

[BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez tendo » 2009-06-10, 18:37:10

To jest nie do przyjecia ze taki ktos ma admina serwa gdzie za nic wyrzuca z serwera dlatego ze ktos jest lepszy od niego lub niechcacy on wbiega w granat gdzie ktos rzucil i wyzywa a potem banuje i se wymysla przyczyny banu, ponadto urzywa wulgaryzmow, wyzwisk itp gdzie nikt mu nic nie zrobi !!!jak taki serwer moze funkcjonowac gdzie jest tak nieodpowiedzialny admin, ktory wykorzystuje swoja pozycje i tzw. jest nooobem !!! zrobcie coz z nim bo to wykracza poza granice rozsądku!!!


ostrzeżenieEdytowany przez: noid
Powód edycji: przenioslem do odpowiedniego subforum. nie uzywaj tylu znakow wykrzyknienia - zapoznaj sie z regulaminem
Avatar użytkownika
tendoNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-06-07, 15:16:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez Kamil888 » 2009-06-10, 18:45:01

Po pierwsze, masz radar chłopcze i możesz na niego spojrzeć. :] Po drugie, podaj mi nick, na którym grałeś. Z tego co się domyślam, to grasz na nicku TiTuR. Jeżeli tak, to powiem Ci, że wielu graczy nie życzy sobie Twojego towarzystwa na serwerze, ponieważ nie umiesz grać i dobrze o tym wiesz. Już nie raz było Ci to wytykane. Kampisz cały czas, strzelasz do swoich i w ogóle nie jesteś ogarnięty, a takich ludzi nam tam nie trzeba. Nie dziw się, że inni gracze (w tym też ja) wkurzają się na Ciebie. ;] Raz dostałeś bana za TK, raz za pingi, raz za wyzywanie innych graczy, to zresetowałeś neta i wlazłeś jeszcze raz pod innymi nickami. Potem nie chciało mi się już za każdym razem wpisywać powodu bana, więc dostawałeś zwykłe, bo i tak wiedziałem, że wrócisz. Wyzwiska i wulgaryzmy leciały tylko w Twoim kierunku, bo jeżeli jesteś głupi i nie rozumiesz jak ktoś do Ciebie mówi po dobroci, to w końcu nerwy puszczają i dostajesz pocisk. ;] Poza tym nie raz otrzymywałem skargi na Ciebie od innych graczy za to, że wyzywasz i kampisz cały czas, więc nie dziw się, że ludzie nie chcą Cię na serwerze. ;)
Także piszę Ci tu jeszcze raz - NIE JESTEŚ MILE WIDZIANY NA SERWERZE!
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez KoTeK » 2009-06-10, 23:45:38

Jesli to Ty Titurku to popieram Gohta : >
ja jakos nie zawuazylem zeby Goht robil balagan na serwerze a spedzam na nim sporo czasu

KoTeK
Obrazek
Avatar użytkownika
KoTeKNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2009-05-31, 13:52:57
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez tendo » 2009-06-11, 12:44:43

dobra dobra koledzy ale nawet nie wiecie kiedy i jak weszlem na serwa z nickiem wogole innym i zero totalnie ani slowa do mnie o gre ze jestem nieogarniety czy cos w tym stylu poprostu macie na mnie postawiony krzyzyk jak mam nick ....... i tyle. O dziwo na innym nicku nic zero jakichkolwiek slow na temat tego ze all time kampie czy cos w tym stylu totalna zlewka a jesli chodzi o rzucanie granatow to jak rzucam a kolo wbiega w granat wiec co ja moge zrobic jak juz leci granat tylko dostaje ciupe jestes popieprzony czy cos w tym stylu nie moja wina ze ktos biegnie na pale, niewiecie kiedy siedze na bue i tak juz pozostanie bo na tym nicku nie bede wchodzil zeby wam nie robic tematu do pisania itd! bede gral swoje i zobaczymy kto nieogarnia? a ten kamp to macie z grubej rury przesadzony gdzie sami wiecej kampa walicie niz ktokolwiek na respie lub w jakims ciemnym miejscu. to tyle.


:boss:
Avatar użytkownika
tendoNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-06-07, 15:16:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez BlueMan » 2009-06-11, 12:56:48

tendo napisał(a):O dziwo na innym nicku nic zero jakichkolwiek slow
Bo widocznie nie zdążylismy się Tobie przypatrzeć.
Nie tylko ty jesteś napiętnowany za kampienie i TK. Kwestia czasu i też będziesz mieć zjebkę na drugim nicku... .

tendo napisał(a):a jesli chodzi o rzucanie granatow to jak rzucam a kolo wbiega w granat wiec co ja moge zrobic jak juz leci granat tylko dostaje ciupe jestes popieprzony czy cos w tym stylu nie moja wina ze ktos biegnie na pale
Twoja wina! Jeśli jest akcja, a ty walisz tam granaty gdzie wszyscy biegną to po cholere? Granaty się rzuca jak teren jest czysty, a nie żeby rzucić!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez KoTeK » 2009-06-11, 13:01:52

@Blueman
jesli to szanowny pan Titur to i tak nie zrozumie tego o granatach : P
Obrazek
Avatar użytkownika
KoTeKNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2009-05-31, 13:52:57
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez Kamil888 » 2009-06-11, 13:32:38

tendo napisał(a):weszlem

Wszedłem.
tendo napisał(a):niewiecie kiedy siedze na bue i tak juz pozostanie

Zapewniam Cię, że nie. Prędzej czy później dopatrzę się Ciebie i będziesz wywalany za każdym razem. Obiecuję Ci to.

BTW: Wiesz co to są znaki interpunkcyjne? :zdziwko:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez tendo » 2009-06-18, 16:27:56

buhehehe dobre tyle ze ja codziennie gram na blue ;D ale coż, nie dowiecie się już kiedy i jak ;DD pozdro dla cwaniaczkow ;P
Avatar użytkownika
tendoNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-06-07, 15:16:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez Kamil888 » 2009-06-18, 19:38:17

I tak jesteś ******************************* :*

ostrzeżenieEdytowany przez: hitman1986
Powód edycji: Usunięta riposta Kamila888


Edit by Kamil888:
On i tak o tym wie, więc było nie usuwać. ;]






























:rotfl: xD
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez paimka » 2009-06-19, 10:18:36

Ja tu tk roche pooftopuje :D


Kotku nie zma Cie, ale wiem, że bog zabije teraz kotka xD


Tendo i**** nawet jak bedziesz pod innym nickiem wchodzil i Cie nakryją to i tak Cie wywalą, tutaj panuje solidarność. nie umiesz grać, to się nucz, ale nie tutaj bo syf wprowadzasz i niepotrzebny ferment.
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez KoTeK » 2009-06-20, 15:43:27

;<

nie zabiłaś Kotka : d
Obrazek
Avatar użytkownika
KoTeKNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2009-05-31, 13:52:57
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [BF Team]NGoHT to jest oburzajace!!!!

Postprzez UCZEsie » 2009-06-20, 21:01:35

JA tam nie chcem sie za bardzo wypowiadać na ten temat bo sam jestem słaby w te klocki ale jeżeli juz chodzi o Titura to dobrze ci tak koleżko za te TK i wyzywanie i kampienie to powinieneś dostać SLAPA z samego nieba moze to by cie ogarnęło, ale ze to jest niemożliwe zostaje tylko slapowanie przez adminów wywalanie i bany i ja również jestem za tym ponieważ robisz niemiłosierny gnój na serverze :D


A co do ekipy BF team to spoko ludzie(móówie tu także o goht-cie) więc nie narzekaj tylko pograj offline z botami tam mozesz kampić do woli xDDD
Avatar użytkownika
UCZEsieNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-05-31, 15:19:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 221 gości

cron