Referendum W^G

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Referendum W^G

Postprzez Wesley^Gibson » 2009-05-30, 18:53:16

Ten wątek jest pisany przeze mnie pod wpływem jakiegoś dziwnego impulsu. Złość ? grrr .

Więc tak.
Bardzo często bywam na serwerze w grze. I niestety bardzo często spotykam się z sytuacją kiedy na serwerze nie ma admina, sa za to cziterzy. Uważam, że grupa adminów bF jest stanowczo nie wielka, bynajmniej grupa która w CS gra często. Bo niestety znaczna część bywa tam sporadycznie. Już większosć użytkowników potrafi ich posegregować :looka: .

W związku z tym występuje z prośba do ' twórców" tego że serwera o rozważenie mojego pomysłu, mianowicie o zwiększeniu grupy adminów. :super:

Osobiście wysuwam swoją kandydature na takowe stanowisko. Uważam, że jestem wmiarę ogarnięty, sprawowałem piecze nad kilkoma serwerami, prowadziłem swój dłuższy czas, więc wiem o co w tym temacie się rozchodzi. Wśród użytkowników zarówno forum jak i CS serwera widzę także 2-3 playerów którzy także by potrafili uskuteczniać walkę z " plaga " zarazem poprawiając wizerunek BF.

Proszę o rozważenie tej kwestii, nie skazując jej 1 postem na zamknięcie.
Za otwarcie wątku przepraszam.

Wypowiadajcie się wszyscy.
Pozdro :mrgreen:
Nareszczcie przejąłem kontrolę od Sloan'a, od bractwa,od Janice, od raportów, od ergonomicznych klawiatur, od głupiej dziewczyny i zdradzieckiego przyjaciela. Przejołem kontrolę nad swoim życiem, a Ty czego ostatnio dokonałeś ?
Avatar użytkownika
Wesley^GibsonNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2008-11-01, 21:08:00
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Referendum W^G

Postprzez BlueMan » 2009-05-30, 20:40:31

Przedyskutujemy to najpierw w zamkniętym gronie BF Team :) i potem damy ci odpowiedź.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Referendum W^G

Postprzez hitman1986 » 2009-05-30, 22:26:07

Wesley^Gibson, chciałbym Cię poinformować, że większością głosów Twoja kandydatura została odrzucona.

Mam nadzieję, że nie zniechęci to Ciebie do gry na serwerze :)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Referendum W^G

Postprzez Wesley^Gibson » 2009-05-30, 22:35:56

Wporządku. Jeżeli wszyscy brali udział w tej dyskusij i zadecydowaliście, że nie, to jak najbardziej akceptuję Waszą decyzję.


hitman1986 napisał(a):Mam nadzieję, że nie zniechęci to Ciebie do gry na serwerze


Jasne, że nie - zniechęcają tylko cziterzy i brak waszej obecności.
Nareszczcie przejąłem kontrolę od Sloan'a, od bractwa,od Janice, od raportów, od ergonomicznych klawiatur, od głupiej dziewczyny i zdradzieckiego przyjaciela. Przejołem kontrolę nad swoim życiem, a Ty czego ostatnio dokonałeś ?
Avatar użytkownika
Wesley^GibsonNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2008-11-01, 21:08:00
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 231 gości

cron