Zbanowali mnie i mam problem :(

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Zbanowali mnie i mam problem :(

Postprzez My name » 2009-05-24, 15:10:26

Witam.
Przytaczam swój przykład , bo jest naprawdę ciekawy.Przynajmniej tak uważam może , co niektórzy podzielą moje zdanie.W każdym bądż razie chcę przedstawić użytkownikom , graczom sposób w jaki "szanowni admini" odnoszą się do graczy i jak ich traktują.
Dnia dzisiejszego w godzinach porannych zostałem ukarany banem bez ostrzeżenia za rzekome cheaty.Nast. postąpiłem wg. instrukcji podanej na forum tj. zamieściłem screeny itd. i oczywiście swój komentarz .Po to ta rubryka chyba jest prawda ? A może się mylę ? No nic przejdźmy do rzeczy.Wypowiedziałem się na temat postępowania admina a dokładniej "Creative".Użyłem na początku sformułowania cyt. "P.S. Creative.. żal mi Cię naprawdę..".
Ban został ściągnięty , bo screeny oczywiście były czyste.Nast. po wejściu na server zostałem wielokrotnie kicknięty a nast. zbanowany za obrazę admina na forum poprzez użycie słowa "żal".Rozumiem , że to jest obraża.No cóż każdy może , to odebrać na swój sposób ale od czego jest słownik ? Od tego , aby go używać.Jeżeli nie wiemy , co oznacza dane słowo sięgamy po niego i wszystko jest już jasne.
Sam się pofatygowałem i sprawdziłem , co oznacza słowo "żal" - cyt.:
"Żal to negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającym z tego brakiem akceptacji rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci "ŻALU DO KOGOŚ ZA WYRZĄDZONE KRZYWDY" , niemożność pogodzenia się z realną sytuacją" - źródło http://www.wikipedia.pl.
Także otrzymałem bana na 7 dni ( tragedia życiowa :( przecież tak mało serverów jest na steam i no-steam ).Admin stwierdził , że nie zamierza się tłumaczyć , bo nie musi.Rozumiemy , o tak "Masz bana , bo masz.Nie wytłumaczę Ci dlaczego , bo sam nie wiem.. brak mi argumentów".Do gry na tym serverze nie wróce ( wiem płakać nie będziecie , ale musiałem to napisać ) , bo jeżeli tak postępujecie z graczami , to życzę Wam powodzenia :) Swoją drogą nie wiem czy macie pojęcie ile jest serverów do wyboru.. Po co grać na waszym jak zaraz się dostaje bana za "cheaty" a następnie za "nic:)" ( to jest najlepsze hehe :) ).To , że Wy prezentujecie słaby poziom gry , to nie znaczy że lepszych graczy trzeba usuwać z servera.. jakieś kompleksy może ? No dobrze nie wnikam , to prywatna sprawa :)
Życzę powodzenie w grze i w życiu :)
P.S. Mam nadzieję , że post nie zostanie usunięty , bo przecież spełnia wszystkie normy chociaż może któryś z szanownych adminów poczuje się obrażony.. hm ? Pokażcie ludziom jacy jesteście! :) W przeciwnym razie będę musiał uprzykrzyć Wam działanie forum... oczywiście ja nie straszę tylko uprzedzam :) Po co sobie uprzykrzać życie.. lepiej sobie umilać :) Pozdrawiam "was" ( napisałbym z dużej tak jak wypada , ale z dużej pisze się jedynie jak się zwraca z "szacunkiem" do kogoś :) - to taka mała aluzja :) ) i wszystkich graczy :)
Avatar użytkownika
My nameNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-05-24, 13:01:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zbanowali mnie i mam problem :(

Postprzez hitman1986 » 2009-05-24, 15:28:49

My name napisał(a):Rozumiemy , o tak "Masz bana , bo masz.Nie wytłumaczę Ci dlaczego , bo sam nie wiem.. brak mi argumentów"

Nie, nie "masz bana, bo masz" ale nie będę 10 razy powtarzał tego, co już zostało napisane.
Bana dostałeś za słowa "żal mi Ciebie, naprawdę" i tyle. Razem z Creative stwierdziliśmy, że to nie jest odpowiednia odzywka do Administarora serwera, który wykonuje swoje obowiązki.
My name napisał(a):Do gry na tym serverze nie wróce ( wiem płakać nie będziecie , ale musiałem to napisać ) , bo jeżeli tak postępujecie z graczami , to życzę Wam powodzenia :)

Dziękujemy. Jak widzisz na serwerze jest bardzo często komplet (mało wolnych slotów) i mało kto się skarży na działanie Administracji. No ale zawsze musi być wyjątek od reguły :]
My name napisał(a):Swoją drogą nie wiem czy macie pojęcie ile jest serverów do wyboru.. Po co grać na waszym jak zaraz się dostaje bana za "cheaty" a następnie za "nic:)" ( to jest najlepsze hehe :) ).To , że Wy prezentujecie słaby poziom gry , to nie znaczy że lepszych graczy trzeba usuwać z servera.. jakieś kompleksy może ? No dobrze nie wnikam , to prywatna sprawa :)

Skoro w sieci są tysiące serwerów, to po co tracisz czas na tłumaczenie się, denerwowanie, itp. na jakimś, który jest Twoim zdaniem do kitu i nie będziesz na nim grał :] Zapraszamy na inne serwery w takim razie :)
My name napisał(a):Mam nadzieję , że post nie zostanie usunięty

Nie, nie zostanie.
My name napisał(a):W przeciwnym razie będę musiał uprzykrzyć Wam działanie forum... oczywiście ja nie straszę tylko uprzedzam

Koleżko, takie teksty to mów rodzicom, jak Ci dadzą szlaban na wychodzenie z domu, a nie grupie porządnych ludzi, dobrze ?
My name napisał(a):Po co sobie uprzykrzać życie.. lepiej sobie umilać

W takim razie żegnamy ozięble :] Wyrządzisz i sobie i nam przysługę :)




Wątek zamykam, bo nie ma najmniejszego sensu prowadzenia z Tobą dysputy. Jak założysz kolejny, to dostaniesz bana - i nie straszę, a uprzedzam :]
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości

cron