Niesprawiedliwość Adminów!!

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Niesprawiedliwość Adminów!!

Postprzez biboy » 2009-05-08, 16:03:41

[BF Team] Creative zal mi Cie... Dzis o godz 16;06 dostałem bana (ZA NIC!!) od niesprawiedliwego admina zal mi jej!! ;/
bloczyła mape dostala kulkę i zabiła mnie za kare dałem jej "rocket" i dostałem za to bana zal mi takich adminów ;/ według mnie takie osoby nie powinny mieć adma ;/ PATIOLOGIA!
co to ma być do ch*** nie można spobie pograć bo zaraz ********************************** daje bana! <zły> :wsciekly:
=) @LG =)
Avatar użytkownika
biboyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2009-05-05, 15:00:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Niesprawiedliwość Adminów!!

Postprzez kosmowski.be » 2009-05-08, 16:11:24

prosze przeczytac Regulamin forum
§3. Na forum zabronione jest:
(c) używanie więcej niż 3 znaków interpunkcyjnych lub emotikon pisanych pod rząd,

post do kosza :pudlo:
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Niesprawiedliwość Adminów!!

Postprzez biboy » 2009-05-08, 16:17:19

ale odpowie mi ktoś na pytanie dlazcego tak jest?
jak sie zabije kogoś z team to kare wybiera ziomuś którego zabito , a jak się poszczeli adma i jak on zabije i jak da mu sie za to kare to banuje według mnie to jest patologia brak mi słów na zachowanie admina...
=) @LG =)
Avatar użytkownika
biboyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2009-05-05, 15:00:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Niesprawiedliwość Adminów!!

Postprzez Ptaq » 2009-05-08, 16:23:22

bloczyła mape dostala kulkę

Za umyślne strzelanie do swoich jest kara, mogła Ci już wtedy dać bana - tylko Cie zabiła i zamiast wtedy się opamiętać to ciągnąłeś to dalej.
I na pewno nie dostałeś dożywotniego bana tylko zapewne kilkadziesiąt minut.
Jeżeli nie umiesz się zachować na serwerze to niestety nie pograsz u nas - wyobraź sobie że nagle wszyscy zaczynają do swoich strzelać bo... zupa była za słona.

Sam teoretycznie nie uczestniczyłem w tej sprawie i nie powinienem się wypowiadać - ale jak już Ty sam piszesz ze w admina zacząłeś umyślnie strzelać bo Ci stanął na drodze - to chyba sprawa jasna...
BlueMan o SOBIE - http://i10.tinypic.com/2pq2oie.jpg :D
[ http://www.mnocleg.pl | http://www.s90.pl | http://www.projekty-logo.com ]
Avatar użytkownika
PtaqNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1522
Dołączył(a): 2004-09-22, 20:31:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Niesprawiedliwość Adminów!!

Postprzez cre[a]tive » 2009-05-08, 16:40:34

To Ty mnie bloczyłeś, bo mi zablokowałeś wyjście, gdzie chciałam się cofnąć po rzuceniu HE i dopiero wtedy zrashować RESP'a CT (mapa de_rats) Po sekundzie miałbyś wolne przejście, ale wolałeś atakować swój team. Uniemożliwiłeś mi cofnięcie się po rzuceniu granatu, mimo tego ja Ciebie nie zaczęłam atakować. Za to Ty mi zabrałeś kilkadziesiąt HP, oddałam strzał co byś się opanował i przestał we mnie walić. Nie pomogło dostałeś kulkę i bana na 30 minut. Widzę, że chyba powinieneś dostać na o wiele dłużej. Jak nie masz pojęcia o grze to Cię informuję, że jak ktoś Cię bloczy (choć to Ty nie bloczyłeś, ale tak na przyszłość) to się używa komendy GO GO GO, ewentualnie mówi przez mikro by się ktoś przesunął, a nie specjalnie strzela. Jak jeszcze raz będę grała i przyuważę, że atakujesz celowo swój team, bo ktoś Cię blokuje, bez wcześniejszej prośby o przesunięcie się - to nie będzie już to tylko na 30 min.

A takie słowa jak: żal mi cię - to możesz sobie mówić do kolegów na podwórku.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 388 gości

cron