Cziterzy

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Cziterzy

Postprzez Ptaq » 2009-04-29, 23:17:01

Ostatnio prawdziwa plaga jest, dziś albo jakąś obsesje miałem - albo przez pewien czas ok. 4-5 osób grało z WH, potem z NGoHT siedzieliśmy na spectu i banowaliśmy, bo dosłownie nie dało się grać, gościu z pistoletem walił lepiej HS niż ja z AWP i to z odległości ho ho...

Wszelkie antyczity się nie sprawdzają - ale by nie tracić czasu na gre nie wiem czy nie przydało by się jak się tylko ma podejrzenie dawać 120min bana tym co nie mają steama. Zazwyczaj Ci naprawdę lepsi gracze mają steam'a a że odsetek dobrych może ucierpieć, to chyba trzeba by było ich jednak poświęcić.
BlueMan o SOBIE - http://i10.tinypic.com/2pq2oie.jpg :D
[ http://www.mnocleg.pl | http://www.s90.pl | http://www.projekty-logo.com ]
Avatar użytkownika
PtaqNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1522
Dołączył(a): 2004-09-22, 20:31:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez hitman1986 » 2009-04-29, 23:41:19

Ja to się zastanawiam, czy nie lepiej w ogóle steamowego serwera nie postawić, z VACem włączonym... Chyba każdego stać na 25/35zł, aby sobie Steama kupił, prawda ? A to rozwiązałoby problem cziterów...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez Kamil888 » 2009-04-30, 01:59:31

Ja dzisiaj pół dnia przesiedziałem na specie i śledziłem cziterów. :/ W pewnym momencie robiłem tak jak pisał Ptaq, z tym, że dawałem bana na 30-60 min. Jeżeli koleś nie miał czitów to wracał, chociaż zdarzali się tacy, którzy nawet po banie czitowali. :/ Najgorszą plagą byli Ci ze zmiennym IP, bo trzeba ich było banować aż do skutku. :/
Z tym steamowym serwerem to dobry pomysł, ale ja muszę najpierw ogarnąć trochę kasy na klucz do steama.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez BlueMan » 2009-04-30, 10:31:34

Przeciw jestem temu serwerowi STEAM.
Nikt nie będzie grał :/ już przez to przechodziłem. Mega popularny serwer surivnet.com (user d[-_-]b na serwerze) nagle został przerobiony na steam. I od razu było 0 osób. Nikt nie chciał grać, bo mało osób ma steama.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Cziterzy

Postprzez cre[a]tive » 2009-05-02, 20:15:22

Po dzisiejszym dniu gry na serwerze muszę przyznać, że nie ogarniam. Wciąż wchodzą typy ze zmiennym IP, którzy albo czitują albo celowo zabiją swój team. Dostanie taki perma i za 10 sekund jest z powrotem na serwie. Co najciekawsze wówczas skupił się w zabijaniu teamu głównie na mnie - za to że go banowałam. Także siedziałam na Spec'cie i co 15 sek dostawał bana, oczywiście cały czas wracał. W końcu mu się znudziło chyba... ale po godzinie znów ta sama sytuacja - z tym, że inny nick, ale podejrzewam, że gracz ten sam, bo znów skupił się na zabijaniu mnie, choć byłam w jego teamie. Szczerze mówiąc gra na serwie przestaje być przyjemnością..

Mam dwie propozycje które może warto by było rozważyć ->

1. Na serwer wstęp mieliby tylko ludzie z Polski. Wiem na pewno że takie coś można ustawić, bo jak kiedyś chciałam wejść na jakiś romański serwer to się pojawiała informacja, że tylko ludzie z RO mają wstęp. 90 % tych co włażą ze zmiennym IP i cheatują są spoza Polski.. (widać jak się do nas prują po ang albo w innym języku). Także może to by trochę ogarnęło serwer z tego cheatującego elementu, którego nie sposób zbanować..
2. Takim natrętnym cheaterom ze zmiennym IP dawać bana na zakres - na przykład na tydzień... On zapewne by się znudził i po tygodniu już nie wbił, a zakres zostałby odblokowany i inni mogliby wbijać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Cziterzy

Postprzez winet » 2009-05-02, 20:42:51

kobieta napisał(a):1. Na serwer wstęp mieliby tylko ludzie z Polski. Wiem na pewno że takie coś można ustawić, bo jak kiedyś chciałam wejść na jakiś romański serwer to się pojawiała informacja, że tylko ludzie z RO mają wstęp. 90 % tych co włażą ze zmiennym IP i cheatują są spoza Polski.. (widać jak się do nas prują po ang albo w innym języku). Także może to by trochę ogarnęło serwer z tego cheatującego elementu, którego nie sposób zbanować..


http://amxx.pl/viewtopic.php?t=11342

Coś ciekawego, można przetestować:

http://amxx.pl/viewtopic.php?t=6480
My Dream...My Love...My Life...
Manchester United
Avatar użytkownika
winetNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 2007-03-08, 21:49:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez hitman1986 » 2009-05-02, 22:05:39

winet napisał(a):http://amxx.pl/viewtopic.php?t=11342

Dobry pomysł, można wrzucić...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez BlueMan » 2009-05-02, 22:09:30

Ok, dzisiaj to wrzucę :]
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Cziterzy

Postprzez Wesley^Gibson » 2009-05-04, 21:39:11

Nie zgodzę się. Ja swój serwer po 5 miesiącach non steam przerobiłem na steam - efekt ? ZERO czitów : ) A graczy jak było tak zostało ; ) :hyhy:
Nareszczcie przejąłem kontrolę od Sloan'a, od bractwa,od Janice, od raportów, od ergonomicznych klawiatur, od głupiej dziewczyny i zdradzieckiego przyjaciela. Przejołem kontrolę nad swoim życiem, a Ty czego ostatnio dokonałeś ?
Avatar użytkownika
Wesley^GibsonNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2008-11-01, 21:08:00
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez cre[a]tive » 2009-05-04, 23:18:38

nibytylkoja napisał(a):Nie zgodzę się. Ja swój serwer po 5 miesiącach non steam przerobiłem na steam - efekt ? ZERO czitów : ) A graczy jak było tak zostało ; )


W takim razie dlaczego nie grasz na swoim serwie tylko u nas? ;P
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Cziterzy

Postprzez Kamil888 » 2009-05-05, 10:36:43

HackHunter RC1
Poprzednia wersja HH 1.1 PL, tu.

Funkcje pluginu:
Opis
• Każdy ban jest analizowany i przemyślany na początku w przeciwieństwie innych Anty-Cheat'ów
• Plugin ma własny config
• Jeżeli wykryje Cheat'a to może zapowiedzieć, kicknąć lub zbanować za pomocą logów
• Może ignorować i nie skanować administratorów jeżeli będą dodane specjalne flagi
• Posiada reklamę
• Zapewnia bezpieczeństwo
Wykrywa
• SpinHack
• SpeedHack
• Trzęsienie się celownika
• No-Recoil
• AimBot
• Podwójny atak
• WallHack
• Szybką zmianę nicku
• Nie pozwala używać niektórych znaków w nickach
• BanyHop (szuka i blokuje)
• Prawy i lewy klawisz (wyszukuje i blokuje)
• Flashfix (usuwa flashbugi na mapach)
• Kontroluje IPS (szuka i blokuje, specyficzne IPS znajdują sie w pliku hackhunter/hackhunter_ips.ini)
Jest to poprawiona wersja 1.1, pdobno dużo lepiej działa. U mnie za 60 banów może 2 były niesłuszne.

A coś takiego?

http://amxx.pl/viewtopic.php?t=6179&start=0
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez hitman1986 » 2009-05-05, 11:21:07

Kamil, z Twojego linka:
Dobry plugin lecz posiada niepotrzebne dodatki...

Często banuje bez powodu,tzn kłamie.

Także wg mnie już odpada...

Poza tym, od kiedy zainstalowaliśmy plugin pozwalający na grę ludziom tylko z PL to IMO zmniejszyła się trochę liczba cziterów...

Jutro będę dodawał dwa nowe pluginy, więcej o tym w dziale dla klanowiczów w dniu jutrzejszym...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez Kamil888 » 2009-05-05, 11:27:57

Wiele ludzi uważa ten antyczit za shit. Ja jednak uważam że jeśli dobrze go skonfigurujemy to naprawdę się przydaje. Nie musi banować, wystarczy że kickuje lub jesli admini są online to po prostu ustawić aby ich informował o tym że gra jakiś podejrzany typek. Hackhunter_settings spolszczyłem sam, może zawierać błędy ale raczej jest to dośc proste w obsłudze.
Wbrew opinię przynajmniej u mnie na serwie wogóle nie zamula.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez Ptaq » 2009-05-05, 15:10:34

Kamil888, fajna jest ta funkcja z powiadamianiem adminów !

Kiedyś na serwerach poprzedniego klanu używaliśmy tego (nie wiem czy tej wersji) - ale wystarczyło chwilę potrzęś celownikiem i się wylatywało, a ludzie z czitami i tak byli :/
BlueMan o SOBIE - http://i10.tinypic.com/2pq2oie.jpg :D
[ http://www.mnocleg.pl | http://www.s90.pl | http://www.projekty-logo.com ]
Avatar użytkownika
PtaqNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1522
Dołączył(a): 2004-09-22, 20:31:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez Kamil888 » 2009-05-05, 15:19:53

Ptaq napisał(a):Kamil888, fajna jest ta funkcja z powiadamianiem adminów !

Też tak sądzę, dlatego jestem za zainstalowaniem tego pluga.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez Wesley^Gibson » 2009-05-10, 19:14:07

kobieta napisał(a):
nibytylkoja napisał(a):Nie zgodzę się. Ja swój serwer po 5 miesiącach non steam przerobiłem na steam - efekt ? ZERO czitów : ) A graczy jak było tak zostało ; )


W takim razie dlaczego nie grasz na swoim serwie tylko u nas? ;P



Dlatego, że mój serwer po 17 miesicach musiałem zamknąc : ) ( 12.01.08 ) - OPS - Ozorków Pro serw Gamesnet.

Dlaczego ? Ano powód - przeprowadzka na wieś na której ani widu ani słychu o dobrym internecie ... ; ) - Marna Radiówka na pocieszenie : )

W tym jak i w poprzednim roku, ludziska z społeczności CS czesto kierowały do mnie pytania w rodzaju : " bedziesz reaktywował ops jak do ozorkowa wrócisz " , " ej przeprowadziłeś się już - to może ops znowu postawisz ? " ITP ETC. Przyznam się, ze męczące to było : ) Ogółem na serwerze odnotowano wejść ponad 7000 tys stem id - każdy jest indywidualny : ) Więc graczy było naprawdę mnóstwo a serwer był znany ogółem na kraj. Na stronce ponad 2500 xD

Ehhh to były czasy.
Serwera reaktywować nie zamierzam - skoro już raz coś umarło ... niech spoczywa w spokoju.
Nareszczcie przejąłem kontrolę od Sloan'a, od bractwa,od Janice, od raportów, od ergonomicznych klawiatur, od głupiej dziewczyny i zdradzieckiego przyjaciela. Przejołem kontrolę nad swoim życiem, a Ty czego ostatnio dokonałeś ?
Avatar użytkownika
Wesley^GibsonNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2008-11-01, 21:08:00
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez BenQ » 2009-05-12, 18:06:01

Duzo razy na serwerze bylo cheaterow a kamil siedzial na spec i nic nie robil wiec wyciągnij z tego wnioski blueman :D

Pzdr: Bf :hyhy:
Avatar użytkownika
BenQNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-05-12, 17:02:56
Lokalizacja: Przemyśl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Cziterzy

Postprzez BlueMan » 2009-05-12, 18:15:01

Do obowiązków admina nie należy tylko banowanie, ma jeszcze inne sprawy na głowie :)

Kamil zostaje adminem
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon


  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 143 gości

cron