Niewidoczna karta sd dla urządzeń

Wszystko na temat otaczającego Nas zewsząd komputera.

Niewidoczna karta sd dla urządzeń

Postprzez DaroDG111 » 2017-11-30, 18:56:31

Witam.
Mam problem z kartą Micro SD.
Z karty korzystałem jako dodatkowego nośnika pamięci dla telefonu więc jej nie wyjmuje z byle powodu. Wczoraj pojawił mi się komunikat "Nieoczekiwanie usunięto kartę SD" ale po restarcie telefonu myślałem że wszystko jest ok i nie sprawdzałem, dziś potrzebowałem sprawdzić jedno zdjęcie i okazało się że zdjęć nie mam. Wszedłem w pamięć i nie znalazłem tam karty SD.
Na laptopie udało mi się ja znaleźć ale nie mogę się do niej dostać i nie widać jaj przez żaden z programów do odzyskiwania danych. Laptop ją widzi ale tak jak by była ukryta i nie mogę jej zmienić na widoczną. Karta Toshiba 16GB.
Proszę o pomoc w odzyskaniu danych a najlepiej w naprawie tej karty.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
DaroDG111Male
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2008-07-09, 11:49:08
Lokalizacja: Gardeja
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Dariusz

Re: Niewidoczna karta sd dla urządzeń

Postprzez DaroDG111 » 2017-12-01, 21:54:33

Nowe fakty. Znalazłem apke na androida do odzyskiwania zdjęć która widzi utracone zdjęcia co prawda nie testowalem apki do konca mianowicie nie zatwierdzilem utraconych zdjec i jeszcze nie wiem czy odzyskane fotki będą w takim formacie jak przed ich utratą.
Kolejny mój krok to znaleźć apke która jest w stanie odzyskać wszystko z karty i tu się pojawia pytanie gdzie zapisac 16GB pamieci skoro karta nie działa?

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
DaroDG111Male
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2008-07-09, 11:49:08
Lokalizacja: Gardeja
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Dariusz


  • Inne

Powrót do Komputery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 261 gości

cron