Internet Wifi z Multimedi wieczne problemy

Wszystko na temat otaczającego Nas zewsząd komputera.

Internet Wifi z Multimedi wieczne problemy

Postprzez DaroDG111 » 2011-04-04, 17:21:06

Witam i tak jak w temacie mam spory problem z internetem od Multimedi.
wszystko gra i buczy do puki mi się nie zresetuje modem/ruter bo to dwa urządzenia w jednym możecie to sprawdzić na ich stronieTu, resetuje się dość często bo wtyczka z zasilaczem jest bardzo luźna w gniazdku i wystarczy muśniecie żeby się zresetował mi internet. najgorsze jest ponowne połączenie się z nim po kablu jeszcze jakoś to wygląda ale jeśli chodzi o wifi to tragedia nic nie działa ale na pasku uruchomienia pokazuje że jest połączenie z moim internetem ale żadne próby mi znane nie przynoszą rezultatów liczę że ktoś z was korzysta z tego internetu i mi pomoże. Żeby Wifi działało trzeba się zalogować na ich (Tu) stronie co jest dla mnie bardzo dziwne nawet kumpel informatyk się zdziwił jak próbował mi to z konfigurować zdalnie że potrzebna jest strona internetowa do działania wifi. z góry dzięki i pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
DaroDG111Male
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2008-07-09, 11:49:08
Lokalizacja: Gardeja
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Dariusz

Postprzez behemoth » 2011-04-04, 18:48:11

Odnośnie firmy multimedia - problemy z nimi to codzienność.
Skoro wtyczka jest za luźna, to może pożycz od kogoś router, sklonuj MAC adres i zobacz czy problem ustanie.
Generalnie może też spotkać Cię niemałe zaskoczenie - internet może przestać działać.
W takim przypadku przydałby się router, w którym można zainstalować alternatywne oprogramowanie lub taki, który umożliwia podbicie lub modyfikacji wartości TTL dla każdego przesyłanego pakietu.
Multimedia chciała utrudnić w ten sposób życie osobom, które chciały podzielić ich internet na wiele komputerów (co jest niezgodne z ich umową!) podłączając własny router.
No i jak będziesz konfigurował inny router, to ustaw wartości DNSów ręcznie.
Mogą być open dns, lub np. google (łatwo zapamiętać - 8.8.8.8 oraz 8.8.4.4).
http://www.lastfm.pl/user/ksiadz666
http://ftims.pl
Avatar użytkownika
behemothNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2010-03-26, 13:50:03
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Komputery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

cron