robótki na drutach

Każdy w ciągu swojego życia stworzył jakiś wiersz, piosenkę, grafikę, obraz, itd.
Podziel się z Nami swoimi osiągnięciami.

robótki na drutach

Postprzez kajak » 2016-01-21, 16:12:09

Moje pytanie wiąże sie z robótkami na drutach. Czy są może osoby, które lubią tego typu zajęcia i posiadają takie umiejętności? Handmade ostatnimi czasy stał sie modny. Również chciałam się podszkolić z takiego rzemiosła. zakupiłam pierwszy numer robótek ręcznych(De Agostini), kosztował ok 5 zł. Gazetka ma przejrzyste rysunki i jak dla początkującej jest dość czytelna? Zastanawiam się nad prenumeratą, nie kupowałam wcześniej podobnych i może jest ktoś, kto podpowie, czy to ma sens? Jak wygląda kolekcjonowanie prenumeraty
Avatar użytkownika
kajakNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2007-04-04, 14:16:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez daktyl » 2016-01-27, 20:36:09

Mnie interesują podobne rzeczy, chociaż przeważnie quilling, i ozdoby z filcu. Na troszkę drutach kiedyś robiłam, podobnie z haftem. Zazwyczaj prenumeraty wychodzą taniej. Widziałam spot w tv. Całkiem przyjemne te robótki. Podobały mi się rękawiczki, takie białe. Nie wiem, w którym numerze będą. Jeśli będziesz wiedziała daj znać, bo akurat to spróbowałabym zrobić.
Avatar użytkownika
daktylNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2016-01-22, 11:02:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Fryderyk


  • Inne

Powrót do Nasza radosna twórczość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości

cron