Radosna twórczość Mangalargi

Każdy w ciągu swojego życia stworzył jakiś wiersz, piosenkę, grafikę, obraz, itd.
Podziel się z Nami swoimi osiągnięciami.

Radosna twórczość Mangalargi

Postprzez Mangalarga » 2012-06-27, 18:10:53

Bo w temacie powitaniowym ktoś zasugerował, żebym pokazała swoje prace :)

Rysuję odkąd pamiętam. Preferuję metody tradycyjne, przede wszystkim kredki ołówkowe.
Próbuję też różnego rękodzieła, od lepienia po koralikowe plecionki.

Moja galeria na deviantaART.com - http://mangalarga.deviantart.com/
Znajdują się w niej prace z różnych okresów, najstarsze z roku 2000 (przy tych najstarszych pracach daty są podane w opisach).
Tutaj wrzucam najbardziej udane prace, wszelkie szkice czy niedokończone rysunki pomijam ;)

:arrow: Miniaturki są linkami do prac w mojej galerii ma stronie deviantART.com - wystarczy kliknąć.

2007
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

2008
Obrazek Obrazek

2009
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

2010
Obrazek Obrazek

Zanim założyłam galerię pod moim obecnym nickiem, miałam deviantartową galerię jako Kimira. Obecnie jest zdeaktywowana, ale mam kompilację moich ulubionych prac z lat 2004-2009 (z ponad 230, głównie były to szkice i niezbyt dopracowane bazgroły):
Obrazek
Znajdują się tam różne postacie, moje i nie tylko.

Endżoj :D
Ja w sieci:
lalkowo | konikowo/modelarsko | plastycznie
Avatar użytkownika
MangalargaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2012-05-22, 01:49:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2012-06-28, 00:15:06

Świetne szkice, cudowna dbałość i precyzja. A tygrys jest po prostu mistrzem :), rysunek ma coś więcej niż detale i realizm, jest w nim jakaś artystyczna głębia. Gratuluję talentu i włożonej pracy by się tak wyrobić.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Mangalarga » 2012-06-28, 02:04:32

Dzięki wielkie :)
KenWatanabe - 2012-06-28, 00:15:06 napisał(a):A tygrys jest po prostu mistrzem , rysunek ma coś więcej niż detale i realizm, jest w nim jakaś artystyczna głębia.

Tygrys został wykonany jako prezent urodzinowy dla mojego chłopaka (uwielbia tygrysy i kotowate ogólnie), może to dlatego :) Była to moja pierwsza próba narysowania realistycznego wielkiego kota ze zdjęcia, wcześniej rysowałam wielkie koty, ale w bardziej kreskówkowym stylu.
W sumie w każdą pracę, którą mam zamiar ukończyć staram się wkładać tyle samo pracy i serca.
Ja w sieci:
lalkowo | konikowo/modelarsko | plastycznie
Avatar użytkownika
MangalargaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2012-05-22, 01:49:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez privace » 2012-06-28, 10:36:58

Od tej strony cię nie znałam- świetne prace! Ale i tak najbardziej podoba mi się baranek Shaun xD
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Mangalarga » 2012-06-28, 12:36:07

Ano widzisz, na lalkowym forum nie było w sumie okazji, żeby pokazać się od tej strony (sama też nie wpadłam na pomysł, żeby tam poruszyć ten temat :P).
Jak lepiłam tego baranka to nawet do głowy mi Shaun nie przyszedł, ale fakt, podobieństwo jakieś jest ^^ Będę musiała pomalować go od nowa, bo farba nie jest zabezpieczona i starła się w paru miejscach. Może wówczas zrobię lepsze (i większe) fotki.

Swoją drogą przydałoby się odkurzyć moją galerię. Teraz mam nieco więcej czasu, może niedługo stworzę coś nowego :)
Ja w sieci:
lalkowo | konikowo/modelarsko | plastycznie
Avatar użytkownika
MangalargaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2012-05-22, 01:49:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez jaceko » 2013-10-14, 10:50:41

Uwielbiam rysowane konie. Są przepiękne!
projektowanie identyfikacji wizualnej firmy,karpacz tani nocleg,restauracja sopot,łatwe odchudzanie
Avatar użytkownika
jacekoNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2013-10-14, 10:48:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez jkpsuwdd » 2013-10-22, 14:31:28

Podziwiam Mangalargę - pełny profesjonalizm.
Avatar użytkownika
jkpsuwddNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-10-22, 14:28:22
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Nasza radosna twórczość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości

cron