Duza ilosc pryszcy

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez KLON » 2008-01-07, 12:38:20

Palla napisał(a):Wychowanie do życia w rodzinie :niepewny:


i co takie zdziwienie ja jestem z przed czasów tej cudownej reformy gdy byłem w średniej to sie zaczął cały ten bałagan :D i nie miałem takich przedmiotów tylko na godzinie wychowawczej jakieś słabe pogadanki ;)
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez Palla » 2008-01-07, 12:40:27

KLON napisał(a):i co takie zdziwienie ja jestem z przed czasów tej cudownej reformy gdy byłem w średniej to sie zaczął cały ten bałagan :D i nie miałem takich przedmiotów tylko na godzinie wychowawczej jakieś słabe pogadanki ;)


Po prostu nie jestem pewna czy dobrze rozwinelam skrot :) ale ok, nie robie OT
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez nika1986 » 2008-01-07, 14:16:43

Wiem z własnego doświadczenia, że najlepszym sposobem na ostry trądzik (dla kobiety) jest przyjmowanie przynajmniej przez pare miesięcy tabletek hormonalnych (antykoncepcyjnych). Mogą to być te tańsze (typu Diane35, Cyndi35) lub te droższe (Jasminelle). Gwarantuję że to najlepszy i najskuteczniejszy sposób. Jestem zadowolona z efektu. Żadne żele, toniki, kremy czy dieta nie mają szans. ;)
Avatar użytkownika
nika1986None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2008-01-02, 13:22:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez KLON » 2008-01-07, 14:24:35

nika1986, ok tylko jeżeli bierze się te środki tylko po to aby pozbyć się pryszczy to trochę chyba nie na miejscu bo zazwyczaj różnie kobiety reagują na pigułki antykoncepcyjne (nudności, bóle głowy, bóle brzucha, wzrost apetytu a co za tym idzie wagi ciała itd.) tak że chyba niezbyt dobre wyjście chyba że to już naprawdę poważny wysyp...

wiadomo że z hormonami nic nie wygra bo są bardzo skuteczne ale są tez maści które je zawierają ;) szybko i skutecznie leczą skórę...
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez nika1986 » 2008-01-07, 14:42:08

KLON, napisałeś że kobiety różnie reagują na takie tabletki, ale przed wypisaniem recepty, ginekolog musi zbadać pacjętkę i tak dopasować pigułki by efeky uboczne były zminimalizowane. Także dużo zależy od lekarza. Poza tym choroba trądzikowa męczyla mnie przez 7 lat. Chodziłam do dermatologa, różnych kosmetyczek, przetestowałam wiele kosmetyków, i tych z apteki i z drogerii, diety. Owszem tabletki powodują wzrost masy ciała, ale to głównie dlatego że woda zatrzymywana jest w organiźmie. I powiem szczerze że warto było się troszkę pomęczyć. :)
Avatar użytkownika
nika1986None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2008-01-02, 13:22:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez KLON » 2008-01-07, 14:51:21

wiesz z tym dopasowywaniem tabletek do fizjologi danej kobiety to jest coś na zasadzie "jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz"... kolejna sprawa że to co napisałem tyczyło się osób które chcą na własną rękę tak się leczyć ;) a jeśli masz dostęp do lekarza z prawdziwego zdążenia to wszystko ok ;)
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez WiseWoman » 2008-01-07, 20:36:52

Palla napisał(a):Wychowanie do życia w rodzinie :niepewny:


Dokładnie. ;)

Co do tabletek antykoncepcyjnych... Nie próbowałam, więc nie zamierzam krytykować, jednak uznaje zasadę, że im mniej chemii w organizmie tym lepiej. Jak już coś z tabletek na pryszcze to polecam z różnych ziół, m. in. z bratka. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez KLON » 2008-01-08, 11:03:15

WiseWoman, ja stosuje SAA i wiem jaki to ma negatywny wpływ na skórę ;) więc dlatego odradzam stosowanie tego typu środka... dobre też są drożdże piwne i zarodki pszenne ;)
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez WiseWoman » 2008-01-08, 22:04:38

KLON napisał(a):WiseWoman, ja stosuje SAA i wiem jaki to ma negatywny wpływ na skórę ;)


To są tabletki na przyrost mięśni, tak? Bo kiedy wpisałam w google znalazłam Szczecińską Agencję Artystyczną po wpisaniu SAA. :P Heh, nie znam się na tym. Staram się zdrowo odżywiać, nie brać niepotrzebnych tabletek i oczyszczam twarz- w moim przypadku wystarczy. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez KLON » 2008-01-09, 11:15:33

SAA <-- Sterydy Anaboliczno Androgenne ;)
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez DIORAMA » 2008-02-02, 21:41:51

nika1986 napisał(a):Wiem z własnego doświadczenia, że najlepszym sposobem na ostry trądzik (dla kobiety) jest przyjmowanie przynajmniej przez pare miesięcy tabletek hormonalnych (antykoncepcyjnych). Mogą to być te tańsze (typu Diane35, Cyndi35) lub te droższe (Jasminelle). Gwarantuję że to najlepszy i najskuteczniejszy sposób. Jestem zadowolona z efektu. Żadne żele, toniki, kremy czy dieta nie mają szans. ;)

Bzdura!!!!!!!! Te tabletki co wymieniłaś są najgorszą rzeczą jaką można brać przy trądziku! Po ich odstawieniu następuje wysyp!!! Pogorszenie stanu cery, oraz złe samopoczucie.Osobiście nie nazywam ich tabletkami antykoncepcyjnymi, a tzw lichymi hormonami na trądzik ze skutkiem ubocznym jakim jest antykoncepcja. Nie radzę stosować ich, a wierzcie mi wiem co mówię! Znam około 30stu opini na ich temat (jak nie więcej) i zawsze jest taka sama - "syf"!!!
Jeśli już wiesz na czym stoisz, upewnij się jeszcze koło kogo!
Avatar użytkownika
DIORAMANone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2008-02-02, 19:51:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez Kamil888 » 2008-02-02, 22:05:43

^ Ja się na tym nie znam, ale wydaje mi się, że to też zależy od organizmu kobiety. Może akurat u Ciebie (lub kogoś kto brał) nastąpił w/w wysyp.
DIORAMA napisał(a):opini

Pisze się opinii.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez DIORAMA » 2008-02-02, 22:14:38

spoko za lekko wcisnęłam " i " . Co zaś do tych tabletek to wierz mi ,że działają tak jak piszę. I nie zależy to od organizmu. One działają jak je bierzesz, przestajesz - masz wysyp. ( mówię tu o poważnym trądziku a nie 3 krostach na krzyż )
Jeśli już wiesz na czym stoisz, upewnij się jeszcze koło kogo!
Avatar użytkownika
DIORAMANone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2008-02-02, 19:51:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Duza ilosc pryszcy

Postprzez alma » 2008-02-14, 09:51:24

W tej sytuacji moze pomoc tylko lekarz. Lepiej żeby do niego poszedl jak najszybciej, bo zostana mu blizny po pryszczach i później ciężko sie tego pozbyc... Mój kuzyn mia taki problem i pomogly mu dopiero jakies leki sprowadzane ze Szwajcarii:/
Avatar użytkownika
almaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2007-11-25, 11:36:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron