Jaki podkład polecacie?

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-05-25, 17:16:55

Valerianka napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Sorki Panie, że się podpinam ale chciałbym kupić mojej Pani jakiś podkład w prezencie. Jest bardzo aktywna w związku z tym musi to być coś trwałego. Macie jakieś opinie?

No to się podepnij i poczytaj, co piszemy :) Na tę chwilę na tapecie mamy Super Stay 24 od Maybelline.

Czytam czytam i wydaje mi się, że ten będzie ok jeśli chodzi o właściwości ale co ja tam wiem :P

rrossalita napisał(a):
jarecki80 - 2016-05-18, 18:03:12 napisał(a):Sorki Panie, że się podpinam ale chciałbym kupić mojej Pani jakiś podkład w prezencie. Jest bardzo aktywna w związku z tym musi to być coś trwałego. Macie jakieś opinie?

jest aktywna w związku, czy aktywa i w związku z tym... :D ja z czysytm sumieniem Maybelline SuperStay24h , mam go od niedawna,ale daje głowę,że byłaby zadowolna. Jedyny Twój problem , to jak dobrac odpowiedni kolor?

aktywna i w zwiazku z tym potrzebuję czegoś trwałego :) Jeśli chodzi o kolor to myślałem aby zabrać puder mojej kobietki ze sobą na zakupy i po prostu chciałem poprosić o pomoc panie w rossmanie. To zły pomysł?
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Valerianka » 2016-05-25, 18:03:41

rrossalita - 2016-05-25, 14:29:46 napisał(a): Valerianka - 2016-05-25, 01:25:04 napisał(a):
Robię peelingi ale zazwyczaj te z drobinami i później jest jeszcze gorzej Poza tym nie lubię jakoś dużo czasu poświęcać na zabiegi przy twarzy. Czasem mam na to chęć ale na dłuższą metę nie potrafię robić tego regularnie.


tez często robię peelingi, tak samo mi wyłaziła sucha skra spod podkładu, ale po pierwsze przy ss24 nie ma tego problemu , bo jest on lekko nawilżający, a poz atym ,dosłownie wczoraj byłam u kosmetyczki i powiedziała mi ,żebym nie robiła zbyt czestych grubych peelingów ,bo zatracę rówowage w wytwarzaniu martwych komórek

SS24 to jednak bardzo niefortunny skrót, ja wolę pełną nazwę Super Stay 24H :) Im więcej czytam o tym podkładzie, tym bardziej się przekonuję do zakupu. :oczami:
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez mirabels » 2016-05-25, 20:23:12

Valerianka - 2016-05-25, 01:25:04 napisał(a):Robię peelingi ale zazwyczaj te z drobinami i później jest jeszcze gorzej Poza tym nie lubię jakoś dużo czasu poświęcać na zabiegi przy twarzy. Czasem mam na to chęć ale na dłuższą metę nie potrafię robić tego regularnie.
Na lenistwo nie znam rady :) Jeszcze długo będziesz potrzebowała tej skory, więc zacznij o nią dbać.
jarecki80 - 2016-05-25, 17:16:55 napisał(a):Jeśli chodzi o kolor to myślałem aby zabrać puder mojej kobietki ze sobą na zakupy i po prostu chciałem poprosić o pomoc panie w rossmanie. To zły pomysł?

Zabierz ją ze sobą, serio. Tak nic z tego nie wyjdzie.
Właśnie zmarnowałeś 10 sekund swojego życia czytając mój podpis.
Avatar użytkownika
mirabelsNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2013-11-11, 17:45:17
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-05-29, 17:48:37

mirabels napisał(a): Na lenistwo nie znam rady :) Jeszcze długo będziesz potrzebowała tej skory, więc zacznij o nią dbać.

W sumie racja. Zainteresuję się tym peelingiem enzymatycznym i chyba lepszy podkład kupię.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez rrossalita » 2016-05-31, 19:15:21

Valerianka - 2016-05-29, 17:48:37 napisał(a):W sumie racja. Zainteresuję się tym peelingiem enzymatycznym i chyba lepszy podkład kupię.

trzeba dbać o siebie , co niesie za soba skutek w postaci poświęcania na to czasu. Ja lubie robic peelingi,maseczki,ogórki na oczy :P jedyne czego nie lubie to smarować nóg balsamem,który niefortunnie długo sie wchłania. A tak to spoko, moge stac pól dnia i wyboerać odpowiedni kolor podkładu

jarecki80 napisał(a):aktywna i w zwiazku z tym potrzebuję czegoś trwałego :) Jeśli chodzi o kolor to myślałem aby zabrać puder mojej kobietki ze sobą na zakupy i po prostu chciałem poprosić o pomoc panie w rossmanie. To zły pomysł?

całkiem nie głupi.Ale weź kolor podkładu , nie pudru, puder może się znacznie różnić
Avatar użytkownika
rrossalitaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2015-03-04, 22:25:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości