Darmowe kosmetyki

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Darmowe kosmetyki

Postprzez tadelka » 2014-03-27, 18:11:47

Czytałam ostatnio, że w internecie można znaleźć sporo promocji na tanie a dobre kosmetyki, albo nawet dostać za darmo próbki albo jakieś produkty do testowania. Znacie jakieś strony na jakich można takie produkty dostać?
Avatar użytkownika
tadelkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2011-09-23, 20:40:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez joassia » 2014-04-08, 10:18:14

Próbki za darmo to można dostać np. w sieci Douglas trzeba o nie poprosić, np. krem czy podkład na skórę. Przez internet dochodzą koszty dostarczenie wiec nie wiem czy to komuś się opłaca.
Wspieraj Polskich projektantów mody - http://www.kodymody.com
Avatar użytkownika
joassiaFemale
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-04-08, 09:55:41
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Anita

Postprzez kunoem » 2014-05-02, 11:01:23

Lepiej osobiście się wstawić w takich punktach przez internet pewnie za przesyłkę policzą nie ?
Jak tylko mam czas odwiedzam stronki z gierkami gdzie gram w najlepsze gry przeglądarkowe które mają sens :)
Avatar użytkownika
kunoemMale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2014-04-29, 19:06:40
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez paddingtton » 2014-06-30, 12:30:31

Są też takie różne programy, gdzie zgłaszając się do nich, dostaję się darmowe wersje różnych produktów. W zamian za to trzeba o nich napisać na blogu jeśli się posiada, ale także na Facebook.
Avatar użytkownika
paddingttonNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2014-06-28, 10:13:07
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Darmowe kosmetyki

Postprzez alexandra56 » 2014-09-11, 21:23:38

Ponoć za darmo, to nic w życiu nie ma ;) Faktycznie, można dostać darmowe jakieś próbki, ale to zazwyczaj się wiąże z udostępnianiem jakiś postów na fejsie albo właśnie recenzowaniem na blogach. Moim zdaniem - trochę szkoda zachodu. Osobiście jeszcze za próbkami nie przepadam, bo na raz produktu jest za dużo, a przechowywać tego niewygodnie. Mam jednak znajomą, która od tego jest wręcz uzależniona: na facebooku nawet po kilka powiadomień o konkursach, a na stoiska promocyjne potrafi przejechać pół miasta. Czy to faktycznie warte zachodu...? Ja mam sprawdzone kosmetyki i gdy jestem w drogerii, po prostu zwracam uwagę czy są w promocji. Fajnym za to rozwiązaniem, które dla odmiany pozwala nam zaoszczędzić też czas jest stronka http://spyllo.pl/ Po darmowej rejestracji, możemy dodać na naszym koncie linki do interesujących nas produktów (czy to kosmetyków czy ubrań or whatever, co nas interesuje ;)), dzięki czemu będziemy dostawać powiadomienia informujące o ewentualnej obniżce cen. Wg mnie bardzo fajne rozwiązanie, bo sama decydujesz jakie źródło Cię interesuje - możesz wybrać zaufany, sprawdzony sklep, a nie ślepo lecieć na promocje ;)
Avatar użytkownika
alexandra56None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2014-08-19, 11:20:03
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości