Buty na lato

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Postprzez Compact » 2016-07-08, 12:03:43

pawlicki - 2016-07-06, 00:39:46 napisał(a):za jakosc sie placi
inne markowe turystyczne sa w podobnych cenach

Albo inne markowe kosztują 2 razy więcej. Te są w niezłej cenie.
Valerianka - 2016-07-07, 03:14:10 napisał(a):Ale wtedy to już może nie być wszystkich rozmiarów.

Jak to z oczekiwaniem bywa trzeba śledzić co się dzieje i wyczekiwać na ostatnią parę.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Bepok » 2016-07-26, 14:23:42

Valerianka - 2016-07-04, 23:08:31 napisał(a):A jak wyglądają i gdzie je mogę kupić?

https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-la ... black.html - poszukaj na tej stronie bo tam jest spory wybór takiego rodzaju obuwia i w dobrej cenie
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Bepok » 2016-07-26, 14:25:24

Valerianka - 2016-07-07, 03:14:10 napisał(a):Ale wtedy to już może nie być wszystkich rozmiarów.

Dlatego trzeba podjąć decyzję, albo czekać albo brać i cieszyć się nimi jeszcze w tym sezonie :P
Compact - 2016-07-08, 12:03:43 napisał(a):Albo inne markowe kosztują 2 razy więcej. Te są w niezłej cenie.

Wybór jest dość spory jak sie popatrzy po różnych stronach, ale tak szczerze mówiąc to lepszych nie widziałem..
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Compact » 2016-07-29, 00:28:18

Bepok - 2016-07-26, 14:25:24 napisał(a):Dlatego trzeba podjąć decyzję, albo czekać albo brać i cieszyć się nimi jeszcze w tym sezonie

Niby tak, albo się cieszyć alko pluć sobie w brodę, ze pzrepłacone.
Bepok - 2016-07-26, 14:25:24 napisał(a):Wybór jest dość spory jak sie popatrzy po różnych stronach, ale tak szczerze mówiąc to lepszych nie widziałem..

Wybór zawsze jest spory tylko ceny często zabijają a w pomocjach jest prawie że idealnie
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez rrossalita » 2016-07-31, 21:26:34

Compact - 2016-07-08, 12:03:43 napisał(a):Albo inne markowe kosztują 2 razy więcej. Te są w niezłej cenie.
za dobra jakość mozna zapłacić, najwyżej pooszczędzać troche czasu . Odwdźięczy się w uzytkowaniu w upale i po długiej nawet miejskiej wędrówce nie będziesz płakać z bólu stóp
pawlicki - 2016-07-06, 00:39:46 napisał(a):poczekajcie z ich zakupem do jesieni, beda pewnie na przecenach

ja tak robie droższe zakupy , latem zimowe i na odwrót. Ostatnio zamawiałam bielizne zimową, skarpety ,podkoszulek ,rękawiczki, czapkę

Misiek71 - 2016-07-31, 19:35:26 napisał(a):w lato tylko trampki, conversy nigdy się nie znudzą

nawet klapki, czy sandały moga byc chińskie z plastiku lub z dobra podeszwą , materiałowe ,wygodne
Avatar użytkownika
rrossalitaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2015-03-04, 22:25:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-01, 03:00:05

rrossalita napisał(a):
Compact - 2016-07-08, 12:03:43 napisał(a):Albo inne markowe kosztują 2 razy więcej. Te są w niezłej cenie.
za dobra jakość mozna zapłacić, najwyżej pooszczędzać troche czasu . Odwdźięczy się w uzytkowaniu w upale i po długiej nawet miejskiej wędrówce nie będziesz płakać z bólu stóp

no i przede wszystkim odpłacą się w postaci braku problemów zdrowotnych. To jakie mamy buty odzwierciedla się później na całej postawie naszego ciała.
rrossalita napisał(a):
pawlicki - 2016-07-06, 00:39:46 napisał(a):poczekajcie z ich zakupem do jesieni, beda pewnie na przecenach

ja tak robie droższe zakupy , latem zimowe i na odwrót. Ostatnio zamawiałam bielizne zimową, skarpety ,podkoszulek ,rękawiczki, czapkę

W sumie od dawna już tak ludzie robią. To normalne, że rzeczy poza sezonem kosztują dużo mniej
rrossalita napisał(a):
Misiek71 - 2016-07-31, 19:35:26 napisał(a):w lato tylko trampki, conversy nigdy się nie znudzą

nawet klapki, czy sandały moga byc chińskie z plastiku lub z dobra podeszwą , materiałowe ,wygodne

oryginalne conversy raczej nie są "chińskie z plastiku" ale fakt - warto sprawdzić dokładnie z czego buty są zrobione.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Valerianka » 2016-08-03, 18:09:04

Compact - 2016-07-08, 12:03:43 napisał(a):Jak to z oczekiwaniem bywa trzeba śledzić co się dzieje i wyczekiwać na ostatnią parę.

To chyba trzeba mieć jakieś wtyki w sklepie i poprosić, żeby odłożyli rozmiar, jak będzie przeceniony. Bo jaki pracujący tradycyjnie na etat człek ma czas, żeby śledzić tak wnikliwie promki?
Bepok - 2016-07-26, 14:23:42 napisał(a):https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-la ... black.html - poszukaj na tej stronie bo tam jest spory wybór takiego rodzaju obuwia i w dobrej cenie

Trochę drogi interes i chyba szkoda by ich było na jakieś spacerki w górach.
Misiek71 - 2016-07-31, 19:35:26 napisał(a):w lato tylko trampki, conversy nigdy się nie znudzą

Moim zdaniem conversy są przereklamowane i wcale nie wyglądają jakoś mega dobrze, szczególnie jeśli ktoś nosi duży rozmiar.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez natalina1 » 2016-08-10, 14:22:10

Latem to sandały, trampki,balerinki i czasem szpiki do pracy ;)
http://lodz.pozycjonujemy.net/
Avatar użytkownika
natalina1None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-08-10, 14:04:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re: Re:

Postprzez Valerianka » 2016-08-15, 23:58:19

skperfct napisał(a):Ja za to poleciłbym buty firmy Protektor, zwłaszcza w kolorze Desert, ich jaskrawość sprawia że wyglądają elegancko i do tego są wygodne, gdyż to sportowe buty.

Fajnie wyglądają ale jasne będą się szybko brudzić.
skperfct napisał(a):
Valerianka napisał(a):No właśnie nie. Nigdy się tym nie interesowałam, bo i tak nie było siły, żeby go namówić na coś innego. Może gdybym mu pokazała jakąś fajną firmę, to by było inaczej...

Może spróbuj go namówić pokazując Mu opinie innych? opinie spacjalisty?

Ale jakiego specjalisty? :mrgreen:
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Buty na lato

Postprzez Bepok » 2016-08-17, 19:46:28

Valerianka napisał(a):To chyba trzeba mieć jakieś wtyki w sklepie i poprosić, żeby odłożyli rozmiar, jak będzie przeceniony. Bo jaki pracujący tradycyjnie na etat człek ma czas, żeby śledzić tak wnikliwie promki?

Jesli Ci zalezy na konkretnym modelu i znajdziesz go juz to mysle ze bedziesz zerkac na ta strone czy przypadkiem nie ma przeceny. Zakladajac ze mowimy o kupowaniu w necie :D
skperfct napisał(a):Kilka sezonów spokojnie wytrzymają. Trzeba wiedzieć za co się płaci.

Wiadomo, że dobre wykonanie kosztuje. Lepiej raz a porządnie niż kupować co chwila nowe
Valerianka napisał(a):skperfct napisał(a):
Ja za to poleciłbym buty firmy Protektor, zwłaszcza w kolorze Desert, ich jaskrawość sprawia że wyglądają elegancko i do tego są wygodne, gdyż to sportowe buty.

Fajnie wyglądają ale jasne będą się szybko brudzić.

A nie chodziło Ci o buty typu "adidasy"? :P
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Kelen » 2016-08-21, 16:49:47

olha555 napisał(a):Ostatnio jednak zrobiło się bardzo ciepło, więc może dobrym wyborem okażą się klapki. Na mag.net.pl oglądałam piękne japonki, wysokiej klasy, z dobrego materiału i idealnie wyprofilowane. Takie buty można ubrać nawet do zwiewnej sukienki i będzie się wyglądało wyjątkowo.

Ja zawsze nosząc klapki mam odciski, nie wiem czemu. Muszę kupić jakieś lekkie i wygodne buty podobne do klapek. Polecicie coś?

Bepok napisał(a):Wiadomo, że dobre wykonanie kosztuje. Lepiej raz a porządnie niż kupować co chwila nowe

Niekiedy nawet można się tak nabrać że wytrzymałość butów nie idzie w parze z ceną niestety.

Misiek71 napisał(a):w lato tylko trampki, conversy nigdy się nie znudzą ;)

Trampki albo dobre klapki, jednak jak już pisałem nie lubię klapek :)
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-24, 02:16:01

Kelen napisał(a):
olha555 napisał(a):Ostatnio jednak zrobiło się bardzo ciepło, więc może dobrym wyborem okażą się klapki. Na mag.net.pl oglądałam piękne japonki, wysokiej klasy, z dobrego materiału i idealnie wyprofilowane. Takie buty można ubrać nawet do zwiewnej sukienki i będzie się wyglądało wyjątkowo.

Ja zawsze nosząc klapki mam odciski, nie wiem czemu. Muszę kupić jakieś lekkie i wygodne buty podobne do klapek. Polecicie coś?

A widziałeś buty keen? To te takie dziwne sandały, które w przeciwieństwie do sandałów normalnych wyglądają świetnie. Sprawdź te: https://www.militaria.pl/keen/sandaly_k ... p71119.xml
Kelen napisał(a):
Bepok napisał(a):Wiadomo, że dobre wykonanie kosztuje. Lepiej raz a porządnie niż kupować co chwila nowe

Niekiedy nawet można się tak nabrać że wytrzymałość butów nie idzie w parze z ceną niestety.

Dlatego bardzo często powtarzam znajomym, że trzeba kupować w sprawdzonych sklepach. W sprawdzonym sklepie żaden sprzedawca nie wciśnie Ci bubla.
Kelen napisał(a):
Misiek71 napisał(a):w lato tylko trampki, conversy nigdy się nie znudzą ;)

Trampki albo dobre klapki, jednak jak już pisałem nie lubię klapek :)

Ja do czasu aż zobaczyłem te keen to też wolałem trampki. Warto sprawdzić te keen'y bo na prawdę są super wykonane, bardzo wygodne i wyglądają rewelacyjnie.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Re: Buty na lato

Postprzez Bepok » 2016-08-24, 17:09:47

jarecki80 napisał(a):A widziałeś buty keen? To te takie dziwne sandały, które w przeciwieństwie do sandałów normalnych wyglądają świetnie.

Są bardzo unikatowe to na pewno. A jak z wygodą? Kupiłeś je już może?
jarecki80 napisał(a):Dlatego bardzo często powtarzam znajomym, że trzeba kupować w sprawdzonych sklepach. W sprawdzonym sklepie żaden sprzedawca nie wciśnie Ci bubla.

No i też kupować buty od producentów, którzy mają już jakąś renomę i cieszą się dobrą opinią wśród klientów i sprzedawców. A dobry sklep to też połowa sukcesu.
Kelen napisał(a):Trampki albo dobre klapki, jednak jak już pisałem nie lubię klapek

Klapki? Przecież one są okropnie niewygodne do chodzenia na codzień.. Podziwiam ludzi którzy wgl się porywają na chodzenie w czymś takim
Kelen napisał(a):Ja zawsze nosząc klapki mam odciski, nie wiem czemu. Muszę kupić jakieś lekkie i wygodne buty podobne do klapek. Polecicie coś?

Od siebie mogę Ci również polecić od keen, ale sandały: www.militaria.pl/keen/sandaly_keen_clea ... p13880.xml
Sprawdź sobie, bo to nie są takie typowe sandały :D
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Kelen » 2016-08-24, 20:42:55

Bepok napisał(a):Są bardzo unikatowe to na pewno. A jak z wygodą? Kupiłeś je już może?

Bardzo dobre pytanie. Kupiłeś już te buty? chciałbym się nieco więcej o nich dowiedzieć.
Bepok napisał(a):No i też kupować buty od producentów, którzy mają już jakąś renomę i cieszą się dobrą opinią wśród klientów i sprzedawców. A dobry sklep to też połowa sukcesu.

To prawda, lecz czy renoma jest aż tak ważna? Buty "bez markowe" mogą spokojnie mieć Swoich stałych klientów, jak się będzie w nich dobrze chodzić, to klienci będą kupywać :)

Bepok napisał(a):Klapki? Przecież one są okropnie niewygodne do chodzenia na codzień.. Podziwiam ludzi którzy wgl się porywają na chodzenie w czymś takim

A już japonki to istna porażka... chyba najgorszy z buta :p
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-25, 16:29:12

Kelen napisał(a):
Bepok napisał(a):Są bardzo unikatowe to na pewno. A jak z wygodą? Kupiłeś je już może?

Bardzo dobre pytanie. Kupiłeś już te buty? chciałbym się nieco więcej o nich dowiedzieć.

Tak, niedawno. Jestem bardzo zadowolony z nich. Na militariach na stronie produktu znajdziecie film na temat tych butów - mistrzostwo! Polecam zwłaszcza, że promocja jest spora
Kelen napisał(a):
Bepok napisał(a):No i też kupować buty od producentów, którzy mają już jakąś renomę i cieszą się dobrą opinią wśród klientów i sprzedawców. A dobry sklep to też połowa sukcesu.

To prawda, lecz czy renoma jest aż tak ważna? Buty "bez markowe" mogą spokojnie mieć Swoich stałych klientów, jak się będzie w nich dobrze chodzić, to klienci będą kupywać :)

No tak często buty małych firm mają dużo pojedynczych wadliwych egzemplarzy. Nie oszukujmy się - kupując drogie buty mamy pewność, że odpady lądują w koszu a nie na półkach sklepowych
Kelen napisał(a):
Bepok napisał(a):Klapki? Przecież one są okropnie niewygodne do chodzenia na codzień.. Podziwiam ludzi którzy wgl się porywają na chodzenie w czymś takim

A już japonki to istna porażka... chyba najgorszy z buta :p

O gustach się nie dyskutuje. Dla niektórych pewnie są wygodne. Jakie Ty lubisz najbardziej?
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-26, 09:13:39

jarecki80 napisał(a):Tak, niedawno. Jestem bardzo zadowolony z nich. Na militariach na stronie produktu znajdziecie film na temat tych butów - mistrzostwo! Polecam zwłaszcza, że promocja jest spora

Tam zawsze promocje były spore, zwłaszcza na buty.

jarecki80 napisał(a):No tak często buty małych firm mają dużo pojedynczych wadliwych egzemplarzy. Nie oszukujmy się - kupując drogie buty mamy pewność, że odpady lądują w koszu a nie na półkach sklepowych

Tak, na butach nie można oszczędzać, a już zwłaszcza nie można kupywać używanych.

jarecki80 napisał(a):O gustach się nie dyskutuje. Dla niektórych pewnie są wygodne. Jakie Ty lubisz najbardziej?

Ja lubię buty sportowe, lekkie, najlepiej ze skóry.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-08-27, 15:46:06

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Tak, niedawno. Jestem bardzo zadowolony z nich. Na militariach na stronie produktu znajdziecie film na temat tych butów - mistrzostwo! Polecam zwłaszcza, że promocja jest spora

Tam zawsze promocje były spore, zwłaszcza na buty.

No ja nie kojarzę u nich aż takich promocji. A co do tych butów https://www.militaria.pl/keen/sandaly_keen_uneek_black_uneek-mn-blck_p71119.xml to Panowie musicie zadbać o piętki! Nie ma nic gorszego, niż odkryta pięta z białą, popękaną skórą. Fuj!

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):No tak często buty małych firm mają dużo pojedynczych wadliwych egzemplarzy. Nie oszukujmy się - kupując drogie buty mamy pewność, że odpady lądują w koszu a nie na półkach sklepowych

Tak, na butach nie można oszczędzać, a już zwłaszcza nie można kupywać używanych.

Używane buty? W życiu nie słyszałam o kupowaniu czegoś takiego. Chyba każdy coś słyszał o grzybicy..

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):O gustach się nie dyskutuje. Dla niektórych pewnie są wygodne. Jakie Ty lubisz najbardziej?

Ja lubię buty sportowe, lekkie, najlepiej ze skóry.

ale cały rok się w takich chodzić nie da.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez Compact » 2016-09-02, 17:45:14

Valerianka - 2016-08-27, 15:46:06 napisał(a):No ja nie kojarzę u nich aż takich promocji. A co do tych butów https://www.militaria.pl/keen/sandaly_k ... p71119.xml to Panowie musicie zadbać o piętki! Nie ma nic gorszego, niż odkryta pięta z białą, popękaną skórą. Fuj!

NIe wszystkich panów ruszy emocjonalnie twój apel, inni jeszcze założą skarpety do sandałów a co prawda to prawda, lepszego obuwia niema na lato
Valerianka - 2016-08-27, 15:46:06 napisał(a):Używane buty? W życiu nie słyszałam o kupowaniu czegoś takiego. Chyba każdy coś słyszał o grzybicy..

Każdy słyszał, ale jak dla mnie to jak używana bielizna. Jakoś bym się nie skusił.
Valerianka - 2016-08-27, 15:46:06 napisał(a):ale cały rok się w takich chodzić nie da.

Oczywiście że sie da, może nie po górach ale w miastach na spokojnie sportowe buty wystarczą nawet zimą tylko się szybko zniszczą.
tak jak uzywana bielizna, też bym jakoś nie chciał.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Buty na lato

Postprzez Święty Mikołaj » 2016-09-05, 22:44:18

Bepok napisał(a):
Kelen napisał(a):Ja zawsze nosząc klapki mam odciski, nie wiem czemu. Muszę kupić jakieś lekkie i wygodne buty podobne do klapek. Polecicie coś?

Od siebie mogę Ci również polecić od keen, ale sandały: http://www.militaria.pl/keen/sandaly_ke ... p13880.xml
Sprawdź sobie, bo to nie są takie typowe sandały :D


patrz, a ja je za 399 zł kupiłem początkiem lata, a teraz taka promocja ! ehh..:P no, ale nie żałuję, wygodne, lekkie, i przede wszystkim nie wyglądają jak typowe sandały, których nie lubię.
Avatar użytkownika
Święty MikołajNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 140
Dołączył(a): 2015-08-22, 19:52:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-09-19, 03:47:23

Compact napisał(a):
Valerianka - 2016-08-27, 15:46:06 napisał(a):No ja nie kojarzę u nich aż takich promocji. A co do tych butów https://www.militaria.pl/keen/sandaly_k ... p71119.xml to Panowie musicie zadbać o piętki! Nie ma nic gorszego, niż odkryta pięta z białą, popękaną skórą. Fuj!

NIe wszystkich panów ruszy emocjonalnie twój apel, inni jeszcze założą skarpety do sandałów a co prawda to prawda, lepszego obuwia niema na lato

Od tych keen nie ma lepszego? Czy ogólnie o sandałach mówisz?
Compact napisał(a):
Valerianka - 2016-08-27, 15:46:06 napisał(a):Używane buty? W życiu nie słyszałam o kupowaniu czegoś takiego. Chyba każdy coś słyszał o grzybicy..

Każdy słyszał, ale jak dla mnie to jak używana bielizna. Jakoś bym się nie skusił.

niestety używane buty są dość często spotykane u nas i wiele osób je kupuje :(
Compact napisał(a):
Valerianka - 2016-08-27, 15:46:06 napisał(a):ale cały rok się w takich chodzić nie da.

Oczywiście że sie da, może nie po górach ale w miastach na spokojnie sportowe buty wystarczą nawet zimą tylko się szybko zniszczą.
tak jak uzywana bielizna, też bym jakoś nie chciał.

co ma do tego ta bielizna znowu? A co do sportowych butów to w zimie słabo bo nie są ocieplane
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 553 gości

cron