Jeansowy koszmar.

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Postprzez cre[a]tive » 2011-04-20, 22:23:57

Nie jesteś naznaczona, tylko niedoinformowana, skoro nie korzystasz programów blokujących reklamy :pudlo:
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez regata » 2011-04-20, 22:44:09

Może i racja. Nawet nie wiem gdzie coś takiego mogłabym znaleźć. Ale komputer z którego korzystam "po godzinach", nie jest mój, więc nie mój interes jakie programy są na nim zamontowane.
Poza tym to nie do końca takie złe. Czasem z takich reklam można się dowiedzieć o jakiś promocjach w różnego typu jadłodajniach, konkursach albo właśnie tak jak ja o nowych spodniach. Już dawno, dawno nie byłam w levisie. A gdyby nie taki może i natrętny sposób reklamy, ja bym nadal psuła sobie i innym nerwy narzekaniem, że nie istnieją jeansy odpowiedinie, dopasowane dla mojej dupki:P A koło rozwiązania moich trosk przechodziłam w czasie poszukiwań niejednokrotni.
Avatar użytkownika
regataNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2010-05-14, 22:55:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jeansowy koszmar.

Postprzez olka5 » 2011-04-21, 14:13:03

omg a Ty znowu o swoim tyłku
szkoda ze nie ma stadionu,bo tam by Tobie idealnie dobrali spodenki made in czajna :rotfl2: :rotfl2:
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez regata » 2011-04-23, 15:40:21

Don't worry już znalazłam więc nie będę marudzić;) A co do stadionu to nie sądzę, żeby tam mieli cos innego pod względem kroju, niż w tych wszyściusieńkich sieciówkach.
A gdyby zaplątała się na ten wątek kiedyś jakaś poszukująca to zapraszam na niedwano znalezione [ciach!]

ostrzeżenieEdytowany przez: creative
Powód edycji: Dalsza kontynuacja wklejania linków z daną firmą jeansów będzie skutkować przyznaniem ostrzeżenia
Avatar użytkownika
regataNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2010-05-14, 22:55:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jeansowy koszmar.

Postprzez alex45 » 2011-04-27, 14:22:30

Ja mam sposób na wybieranie spodni jeansów. Po prostu kupować rurki. a jeśli chcesz dzwonki to musisz iść do super sklepu lub na szmaty. Wiem trochę dziwne sposoby ale jakieś przynajmniej. :cool: A kolejny sposób jest taki: musisz iść z kimś ko się zna na modzie, masz iść z nią\nim do sklepu. Pokazać jakie ci się podobają, przymierzyć je. Poprosić o sprawdzenie czy ci super leżą. (Żeby były na ciebie dobre wygodnie ci w nich było) :cool: Jeśli ktoś powie że super wyglądasz to kupuj i tyle długo ale na temat. Pisałam ponieważ ja wspaniale znam się na Modzie. rozwiązuje proglemy dotyczące mody. Nara :boss: :angel2: Jak coś pomagam.
Avatar użytkownika
alex45None specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2011-04-27, 14:03:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jeansowy koszmar.

Postprzez olka5 » 2011-04-30, 19:57:39

A moze tutaj potrzebna jest pomoc stylistki Joanny Horodyńskiej.Skoro macie taki problem z wyborem ciuszków i dobraniem odpowiedniego stylu ?
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez yagodowy_yogurt » 2011-05-07, 10:17:20

Ja mam tak samo, tylko że mam 170 cm wzrostu ;/ nie jestem niska, ale mam zawsze taki problem.
Wracam po długiej przerwie. ;)
Avatar użytkownika
yagodowy_yogurtNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1202
Dołączył(a): 2007-01-11, 16:16:22
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Itak » 2014-10-09, 21:10:46

Ja mam problem z dopasowaniem ubrań w ogóle, a nie tylko jeansów, haha :D Prawda jest taka, że każda/y z nas jest ciut inna/y - chodzi zarówno o szerokość bioder, pupy, ud jak i również wysokość nóg (długości nogawek). Żeby wszystko na nas dobrze leżało nie wpijając się nigdzie i nigdzie nie odstając, a także żeby nogawki nie musiały być obcinane przez babcię - trzeba troszkę poszukać. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Diverse jeśli chodzi o jakość, ale krój, fason musicie sprawdzić sami.
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach - F. Dostojewski
Avatar użytkownika
ItakFemale
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2014-10-09, 14:43:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron