W czym widzicie chłopaka na weselu?

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Re: W czym widzicie chłopaka na weselu?

Postprzez JoA » 2008-09-11, 13:30:00

kizia napisał(a):ale tak wogóle to zależało mi przede wszystkim o odpowiedź czy ten strój może być - głównie mi chodzi o złagodzenie sporu odnośnie; garnitur - nie, ale krawat - ok

IMHO wyglądałby dobrze i elegancko, nawet bez marynarki. Nie lubię słowa "nie wypada", choć minimalne wyczucie dobrego smaku jest jak najbardziej wskazane. Najważniejsze, żeby dobrze się czuć we własnej skórze... no i tym co się na nią założyło.
“When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.”
“You have to go on and be crazy. Craziness is like heaven.”
“Excuse me while I kiss the sky.”


Jimi Hendrix
Avatar użytkownika
JoANone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2008-06-29, 13:49:54
Lokalizacja: lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: W czym widzicie chłopaka na weselu?

Postprzez kizia » 2008-09-11, 16:02:23

JoA napisał(a):
kizia napisał(a):ale tak wogóle to zależało mi przede wszystkim o odpowiedź czy ten strój może być - głównie mi chodzi o złagodzenie sporu odnośnie; garnitur - nie, ale krawat - ok

IMHO wyglądałby dobrze i elegancko, nawet bez marynarki. Nie lubię słowa "nie wypada", choć minimalne wyczucie dobrego smaku jest jak najbardziej wskazane. Najważniejsze, żeby dobrze się czuć we własnej skórze... no i tym co się na nią założyło.



Serdecznie dziękuję

Dzięki Tobie poczułam się lepiej...dzięki
Avatar użytkownika
kiziaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008-09-09, 13:59:03
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez fosfor » 2014-02-22, 20:17:56

Ja tez jestem za klasyką z odrobiną szaleństwa. Więc jesli do czarnego garnituru w prązki załozysz gładką białą koszulę, mozesz poszaleć z krawatem. Tu jest spora dowolność, dzisiejsza moda zezwala, aby dodatki były trochę "od czapy", więć Twoj krawat nie musi mieć elementu kolorystycznego koszuli czy garnituru. Wzor krawata też nie musi być ten sam co na garniturze (tzn nie musi koniecznie być w paski czy prążki), choć z doborem róznych wzorów trzeba uważać, więc jesli, jak sam twierdzisz, nie masz wyczucia, kup krawat w pasy)
Avatar użytkownika
fosforNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-02-21, 22:04:07
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości