Komary

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Re:

Postprzez Lulu7 » 2017-07-08, 09:44:30

Bepok napisał(a):Też tak uważam. Żel i piana chyba są najprostszymi z możliwych rodzai gazów. Poza tym większość marek podobnych do mace robi swoje linie właśnie żelowe

ale te w pianie są bardzo mało dostępne, w sumie widziałam może gdzieś raz w sklepie

Bepok napisał(a):Jak jeszcze do naturalnych preparatów się mogę przekonać tak do ultradźwięków jakoś nie bardzo. Jak to wgl działa?

dobre pytanie, ponoć jakieś ultradźwięki są wysyłane co blokuje receptory kleszczom, ale czy to jest w ogóle skuteczne. Używał ktoś może ? A co do kleszczy tot tutaj mamy taki fajny "poradnik" jak dobrze się przygotować https://www.militaria.pl/kleszcze-infografika.xml

Bepok napisał(a):To jest chyba jakaś tegoroczna nowość, ale widziałem że mają też taki spray którym zamrażasz wgryzionego kleszcza i potem go bezpiecznie usuwasz.

bezpiecznie jest tak samemu wyciągać kleszcza ?
Lulu7None specified
Stały bywalec
Stały bywalec

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2017-07-14, 19:15:20

Lulu7 - 2017-07-08, 09:44:30 napisał(a):ale te w pianie są bardzo mało dostępne, w sumie widziałam może gdzieś raz w sklepie

Tutaj jest ich sporo https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mod ... =gaz+piana więc nie wiem gdzie Ty patrzyłaś :)
Lulu7 - 2017-07-08, 09:44:30 napisał(a):dobre pytanie, ponoć jakieś ultradźwięki są wysyłane co blokuje receptory kleszczom, ale czy to jest w ogóle skuteczne. Używał ktoś może ? A co do kleszczy tot tutaj mamy taki fajny "poradnik" jak dobrze się przygotować

Czasem ciężko jest się tak ubrać od stóp do głów jak jest +30 stopni.. z tego co wiem to wystarczy popryskać ciuchy czymś z deet i jesteś niewidzialna dla kleszcza nawet jak masz troche ciała odsłoniętego
Lulu7 - 2017-07-08, 09:44:30 napisał(a):bezpiecznie jest tak samemu wyciągać kleszcza ?

Jeżęli wiesz jak to robić i usuniesz całego to nie ma problemu. Choć warto potem się przebadać, bo one potrafią mieć okropne choroby na pokładzie i potem problem ;/
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista

Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2017-07-15, 22:21:03

Bepok napisał(a):Tutaj jest ich sporo https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mod ... =gaz+piana więc nie wiem gdzie Ty patrzyłaś :)

ajć bo internet duży więc szukam po wszystkich stronach :rotfl: no jest z czym wybierać

Bepok napisał(a):Czasem ciężko jest się tak ubrać od stóp do głów jak jest +30 stopni.. z tego co wiem to wystarczy popryskać ciuchy czymś z deet i jesteś niewidzialna dla kleszcza nawet jak masz troche ciała odsłoniętego

tylko przy tych chemicznych trzeba uważać na skórę

Bepok napisał(a):Jeżęli wiesz jak to robić i usuniesz całego to nie ma problemu. Choć warto potem się przebadać, bo one potrafią mieć okropne choroby na pokładzie i potem problem ;/

właśnie ostatnio widziałam że jest do kupienia test na boreliozę
Lulu7None specified
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Bepok » 2017-07-20, 21:24:01

Lulu7 - 2017-07-15, 22:21:03 napisał(a):ajć bo internet duży więc szukam po wszystkich stronach no jest z czym wybierać

Ja odkąd zostałem uświadomiony o istenieniu tego sklepu wszystkie zakupy w tym temacie zaczynam tam. Potem co najwyżej porównuję ceny, ale jak przychodzi do zamówienia do militaria wygrywają ceną dostawy kurierem za 5zł
Lulu7 - 2017-07-15, 22:21:03 napisał(a):tylko przy tych chemicznych trzeba uważać na skórę

Przy tym deet nie wolno wgl myśleć o psikaniu na skórę! To jest wrecz zabronione
Lulu7 - 2017-07-15, 22:21:03 napisał(a):właśnie ostatnio widziałam że jest do kupienia test na boreliozę

W aptece czy jaki ten test? Na czym to polega?
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista

Re:

Postprzez Lulu7 » 2017-07-22, 19:07:13

Bepok napisał(a):Ja odkąd zostałem uświadomiony o istenieniu tego sklepu wszystkie zakupy w tym temacie zaczynam tam. Potem co najwyżej porównuję ceny, ale jak przychodzi do zamówienia do militaria wygrywają ceną dostawy kurierem za 5zł

kusząca opcja, chyba sama skorzystam, bo potrzebuje pacsafe koniecznie, jedziemy z chłopakiem do Rzymu na wakacje a jak wiadomo tam pewnie będzie sporo ludzi

Bepok napisał(a):Przy tym deet nie wolno wgl myśleć o psikaniu na skórę! To jest wrecz zabronione

w sumie nie wiadomo jakby to mogło się skończyć jakby dostało się na skórę. Znalazłam jeszcze tutaj taki fajny artykuł a pro po tych przyjemniaczków https://www.militaria.pl/kleszcze-infografika.xml

Bepok napisał(a):W aptece czy jaki ten test? Na czym to polega?

tutaj znalazłam przeglądając asortyment https://www.militaria.pl/fassisi_gmbh/t ... p44563.xml
Lulu7None specified
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-07-24, 11:47:15

Lulu7 napisał(a):
Bepok napisał(a):Ja odkąd zostałem uświadomiony o istenieniu tego sklepu wszystkie zakupy w tym temacie zaczynam tam. Potem co najwyżej porównuję ceny, ale jak przychodzi do zamówienia do militaria wygrywają ceną dostawy kurierem za 5zł

kusząca opcja, chyba sama skorzystam, bo potrzebuje pacsafe koniecznie, jedziemy z chłopakiem do Rzymu na wakacje a jak wiadomo tam pewnie będzie sporo ludzi

warto trzymać portfel i wartościowe rzeczy w pacsafe właśnie na wycieczkach gdzie jest dużo ludzi a więc świetny pomysł
Lulu7 napisał(a):
Bepok napisał(a):Przy tym deet nie wolno wgl myśleć o psikaniu na skórę! To jest wrecz zabronione

w sumie nie wiadomo jakby to mogło się skończyć jakby dostało się na skórę. Znalazłam jeszcze tutaj taki fajny artykuł a pro po tych przyjemniaczków https://www.militaria.pl/kleszcze-infografika.xml

genialna infografika. To chyba najlepsza forma przekazania wiedzy komuś.
Lulu7 napisał(a):
Bepok napisał(a):W aptece czy jaki ten test? Na czym to polega?

tutaj znalazłam przeglądając asortyment https://www.militaria.pl/fassisi_gmbh/t ... p44563.xml

ciekawe jaka jest tego wiarygodność
jarecki80None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz

Imię: Janusz

Postprzez Lulu7 » 2017-07-28, 18:24:35

jarecki80 napisał(a):warto trzymać portfel i wartościowe rzeczy w pacsafe właśnie na wycieczkach gdzie jest dużo ludzi a więc świetny pomysł

jeszcze widziałam że są specjalne siatki zabezpieczające plecak

jarecki80 napisał(a):genialna infografika. To chyba najlepsza forma przekazania wiedzy komuś.

dokładnie niedużo tekstu i kilka obrazków, aż chce się przeczytać. Oby więcej takich poradników

jarecki80 napisał(a):ciekawe jaka jest tego wiarygodność

To możemy sobie zadać pytanie jaka może być wiarygodność testu ciążowego :) skoro jest takie coś na rynku to wart wypróbować niż czekać godzinami w kolejkach do lekarzy
Lulu7None specified
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez jarecki80 » 2017-07-30, 17:59:11

Lulu7 napisał(a):
jarecki80 napisał(a):warto trzymać portfel i wartościowe rzeczy w pacsafe właśnie na wycieczkach gdzie jest dużo ludzi a więc świetny pomysł

jeszcze widziałam że są specjalne siatki zabezpieczające plecak

No tak, one też są super. Tego nie da rady przeciąć.
Lulu7 napisał(a):
jarecki80 napisał(a):genialna infografika. To chyba najlepsza forma przekazania wiedzy komuś.

dokładnie niedużo tekstu i kilka obrazków, aż chce się przeczytać. Oby więcej takich poradników

Niestety większość firm w dzisiejszych czasach zapomina jak ważne jest podchodzenie do swoich odbiorców w ciekawy i estetyczny sposób
Lulu7 napisał(a):
jarecki80 napisał(a):ciekawe jaka jest tego wiarygodność

To możemy sobie zadać pytanie jaka może być wiarygodność testu ciążowego :) skoro jest takie coś na rynku to wart wypróbować niż czekać godzinami w kolejkach do lekarzy

niby tak ale w przypadku boreliozy chyba im wcześniej się wykryje tym jest mniejsze ryzyko ciężkiego przebiegu choroby, prawda?
jarecki80None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz

Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2017-07-31, 16:13:24

Lulu7 - 2017-07-28, 18:24:35 napisał(a):To możemy sobie zadać pytanie jaka może być wiarygodność testu ciążowego skoro jest takie coś na rynku to wart wypróbować niż czekać godzinami w kolejkach do lekarzy

Ale zdajesz sobie sprawę, że tym testem nie badasz siebie tylko kleszcza? Więc w sumie tak czy siak zalecana jest wizyta w szpitalu
jarecki80 - 2017-07-30, 17:59:11 napisał(a):Niestety większość firm w dzisiejszych czasach zapomina jak ważne jest podchodzenie do swoich odbiorców w ciekawy i estetyczny sposób

To od nas zależy czy takie firmy beda miały popyt. Jeżeli wiekszosc klientów skupi sie wokół jednego porządnego sklepu który robi też własnie takie ciekawe akcje infromacyjne to inne albo wezmą przykład albo padną
jarecki80 - 2017-07-30, 17:59:11 napisał(a):No tak, one też są super. Tego nie da rady przeciąć.

Tylko trzeba kupić odpowiedni rozmiar, bo sa na 85l i na mniejsze
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista

Poprzednia strona

• Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda