chorowanie w lecie

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

chorowanie w lecie

Postprzez bbar » 2016-05-30, 09:39:22

Czy w lecie zdarza się Wam chorować?? Niby jest ciepło i pogoda raczej nie sprzyja chorowaniu ale z drugiej strony klima itp.? Od czwartku mnie coś łamie, chyba po jeździe z klimą, nos na maksa zatkany, głowa boli i zamiast długi weekend jakoś sensownie spęzić to tylko leżenie na kanapie wchodziło w grę.
Avatar użytkownika
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2014-02-12, 19:05:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: chorowanie w lecie

Postprzez kajak » 2016-07-25, 14:58:46

Ja tez mam ciągle zatkany nos i problem z oddychaniem, najgorzej jest w nocy. To sa zatoki, ale klimatyzacja też niezbyt dobrze na mnie działa. Robię sobie inhalacje, nawilżam powietrze, wietrzę i w ogóle. Biorę tabletki z z bzem czarnym, lipą, więc asekuruję sie.
Avatar użytkownika
kajakNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2007-04-04, 14:16:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: chorowanie w lecie

Postprzez bbar » 2016-07-27, 13:21:42

Pomaga to coś? Nie kojarzę żadnych takich tabletek, ja się ratuję sinufastem i nie jest źle, udało mi sie jak na razie bez antybiotyku obejść. W tym roku planuję nalewkę albo syrop z bzu zrobić tylko czekam aż dojrzeje
Avatar użytkownika
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2014-02-12, 19:05:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ZAWEXwentylatory » 2016-08-05, 15:45:13

To prawda, choroby gradła, katar i bóle głowy mogą być spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem klimatyzacji. Zazwyczaj w miejscach pracy ustawiona temperatura jest za niska lub wentylatory na zbyt wysokich obrotach. Problemem mogą być też niedrożne kanały wentylacyjne, w których znajduje się dużo zanieczyszczeń.
Avatar użytkownika
ZAWEXwentylatoryNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-08-05, 15:32:07
Lokalizacja: Krasne
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez bbar » 2016-08-09, 14:21:56

Coś w tym może być choc nie zawsze mamy na to wpływ, w lecie w każdym sklepie klima na maksa ustawiona, wychodzi się z zimnego pomieszczenia w upał i to chyba też za dobre dla zatok nie jest, w aucie też ciężko wytrzymać bez klimatyzacji choć zawsze pamiętam o odgrzybieniu i nabiciu, na szczęście jakoś zatoki mi się uspokoiły
Avatar użytkownika
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2014-02-12, 19:05:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 48 gości