Linux

Alternatywny system operacyjny - coraz bardziej popularny w Naszych komputerach, ale niestety nadal są z nim problemy.

Linux

Postprzez Waluś » 2007-03-21, 19:26:40

mam do Was pytanie. leży przede mną płytka "bezinstalacyjna dystrybucja systemu operacyjnego Linux". jest to Linux KNOPPIX 3,6. i tu powstaje moje pytanie: jakie możliwości daje mi ten system? chciałbym zainstalować sobie Linuxa, ale nie wiem jakiego i wogóle. prosiłbym o pomniejsze objaśnienie tematu. z góry dziękuję.



OT
być może jest już taki temat, ale, w magiczny sposób, gdy wpisuje w 'szukaj' 'linux', to operacja ładowania strony w przeglądarce zatrzymuje się na 0%
Nie będę nikogo cytował. Niech inni cytują mnie.
Avatar użytkownika
WaluśNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 588
Dołączył(a): 2006-08-01, 22:17:25
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Linux

Postprzez privace » 2007-03-21, 19:30:34

Byl temat, ale nie wiem, czy to wystarczy, wiec na razie nie zamkne:
http://www.blueforum.pl/topics61/linux- ... ight=linux
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Linux

Postprzez BlueMan » 2007-03-21, 19:31:40

1. A co to ma do działu 'webmasterka' na forum, skoro jest specjalny dział 'linux' :|
_ostrzezenie_

2.
Taka płytka daje Tobie tylko podstawowe możliwości - możesz sobie trochę poklikać, zobaczyć jak działa linux, itp. Ale po wyłaczeniu komputera i włączeniu jeszcze raz znowu od początku musisz klikać, ponieważ nie ma możliwości kontynuacji pracy z płytą live-cd po ponownym uruchomieniu systemu.

Wiele na temat linuxów poczytasz w już istniejącym dziale na tym forum :] zapraszam
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Linux

Postprzez Waluś » 2007-03-21, 19:37:20

BlueMan, pisałem, że szukaj się zepsuło mi. próbowałem wytłumaczyć przypuszczalny błąd, ale mniejsza. dzięki za pomoc.

[ Komentarz dodany przez: BlueMan: 2007-03-21, 18:41 ]
Znalezionych wyników: 118 - po szukaniu słowa "linux" ;) za pierwszym razem zaskoczyło. Może wystarczyło powtórzyć próbę szukania, bo to chwilowy błąd był? :|
Ostatnio edytowano 2007-03-21, 19:41:45 przez Waluś, łącznie edytowano 1 raz
Nie będę nikogo cytował. Niech inni cytują mnie.
Avatar użytkownika
WaluśNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 588
Dołączył(a): 2006-08-01, 22:17:25
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Linux

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości

cron