Dobry hosting www

Tworząc stronę www każdy napotka na jakieś trudności. Forumowicze na pewno pomogą!

Dobry hosting www

Postprzez magiczny » 2016-01-18, 14:31:36

Zakładam sobie stronę na Wordpressie i szukam odpowiedniego hostingu który da radę utrzymać stronę na WP. Znajomy polecił mi ofertę firmy Cal.pl podobno jedna z lepszych, ktoś korzystał może polecić ?
Avatar użytkownika
magicznyNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-07-29, 11:03:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Anna

Postprzez gilka » 2016-08-05, 11:17:36

raczej uderzaj do linuxa lub zena
Avatar użytkownika
gilkaFemale
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-08-05, 11:15:49
Lokalizacja: wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Andrzej

Postprzez Bogdan » 2017-01-26, 17:33:11

Ja wiele firm mam za sobą, ale najlepiej współpracuje mi się z Kylos hosting. Już od około 5-6 lat mam tam konta hostingowe jak i VPSy, nigdy nie miałem żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, administratorzy zawsze służą pomocą, support jest 24h włącznie ze świętami, odpowiadają bardzo szybko. Również stosunek parametrów kont do ceny jest nadzwyczaj korzystny. Na jednym koncie hostingowym spokojnie można odpalić nawet kilka Wordpressów i nie będzie problemów. Sam miałem kilka WordPressów, w tym bloga który w czasach świetności miał nawet 2500 odwiedzin dziennie i hosting Kylos działał cały czas wyśmienicie. Nie ma jakichś beznadziejnych limitów obciążenia jak u innych firm często uniemożliwiających pracę nawet na jednym skrypcie. Serdecznie polecam!
Mój blog
Hosting
Avatar użytkownika
BogdanNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:15:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Bogdan


  • Inne

Powrót do Webmasterka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości

cron