Kto powinnien zabiegać ??

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez bajcia » 2007-12-10, 16:52:53

Ja wole kiedy to chłopak o mnie zabiega. Niestety w dzisiejszych czasa dziewczyny musząim w tym pomagać ale oczywiście tak żeby on się nie zorientował:)
Avatar użytkownika
bajciaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2007-11-24, 22:45:06
Lokalizacja: Jawor
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez śliczny1 » 2007-12-18, 12:07:02

To zależy ja uważam że facet powinien pierwszy wychodzić z inicjatywą, ale nie może przejmować władzy w związku powienien się liczyć ze zdaniem swojej partnerki i zwracać uwage na jej potrzeby i nie chęć do czegoś. Nie można nikogo zmusić do niczego.
Avatar użytkownika
śliczny1None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-12-12, 09:50:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez Ag » 2007-12-24, 00:06:27

Kto powinien zabiegać? Jasne, że facet. Co jak co, ale nie potrafię sobie wyobrazić kobiety biegającej do mężczyzny z bukietem kwiatów. :D
coś.
Avatar użytkownika
AgNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-18, 22:18:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez młoda » 2007-12-24, 00:23:26

zawsze trzeba im wysłać jakiś sygnał...
jak go odbierze to bierze sprawę w swoje ręce :hyhy:
ale... i tak warto dorzucić coś od siebie...
ja nie lubię być bierna... ;)
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez paimka » 2007-12-24, 02:11:16

śliczny1 napisał(a):powienien się liczyć ze zdaniem swojej partnerki i zwracać uwage na jej potrzeby


hmm. jeszcze tego by brakowało zeby nie liczyl sie z jej zdaniem, albo nie zauważał czego ona chce. Oczywiście to samo sie tyczy drugiej strony.

Baaasia napisał(a):Bo jeśli tylko przejmie inicjatywę i facet poczuje się zbyt pewnie to może zapomnieć o nim!!!

Ty chcesz miec dyktatora u boku i być jego dozgonna służacą? Dla ciebie polecam BDSM spelnisz sie w tym :pudlo:
(...)dzięki mojemu Panu zrozumiałam, że moim przeznaczeniem jest służyć… służyć Mężczyźnie. Tylko taka postawa i pogodzenie się ze swoją rolą da kobiecie szczęście.

Ten cytat pasuje mi do Ciebie ;]


Moje zdanie... Jeśli coś chce to zawsze to osiągam. Jesli chce być z facetem to z nim bede. Bez względu na to czy on wyszedł pierwszy z inicjatywą czy nie.
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez śliczny1 » 2008-01-02, 17:28:07

paimka napisała:
"Jeśli coś chce to zawsze to osiągam. Jeśli chce być z facetem to z nim będę."

No może i masz rację ale jak ten facet nie będzie chciał być to co wtedy siłą przecież go nie zmusisz, a jak okaże się że jest zajęty to co w tedy???
http://www.ithink.pl/artykuly/ithink/po ... czemu-nie/
Avatar użytkownika
śliczny1None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-12-12, 09:50:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez paimka » 2008-01-02, 18:39:51

śliczny1 napisał(a):facet nie będzie chciał być to co wtedy siłą przecież go nie zmusisz

Nigdy nikogo siłą do niczego nie zmuszam :] i nigdy wcześniej tego nie robiłam :] i nie zamierzam.
śliczny1 napisał(a):okaże się że jest zajęty

Zanim podejmuje jakiekolwiek decyzje co do poderwania kogoś[dziwnie sie czuje jak to pisze] to zbieram duuzo informacji. na ich podstawie układam elastyczny plan. W koncu osoba najbardziej elastyczna panuje nad systemem ;)
Wszystko jest przemyślane... podobno nie ma planu bezbłednego , ale ja jeszcze tego nie wiem i sie nie dowiem :] (mam nadzieje). :hyhy:

Sztuka manipulacji jest bardzo przydatna, również elementy hipnozy i prania mozgu mogą być pomocne w osiąganiu celu.
Polecam. Skutkuje :] . jednak najlepsza metoda to pranie mozgu :hyhy:
Na podstawie swoich doświadczen stwierdzam ze: "prawdopodobienstwo sukcesu wynosi 1".
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez cre[a]tive » 2008-01-02, 19:18:34

paimka, czyli jak będzie miał żonę i dwójkę dzieci to też będziesz faceta podrywać?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez paimka » 2008-01-02, 19:44:01

Nie.. wszystko w granicach zdrowego rozsądku.. a czy to brzmi rozsądnie..
paimka napisał(a):Zanim podejmuje jakiekolwiek decyzje co do poderwania kogoś[dziwnie sie czuje jak to pisze] to zbieram duuzo informacji. na ich podstawie układam elastyczny plan. W koncu osoba najbardziej elastyczna panuje nad systemem
Wszystko jest przemyślane... podobno nie ma planu bezbłednego , ale ja jeszcze tego nie wiem i sie nie dowiem (mam nadzieje).

Sztuka manipulacji jest bardzo przydatna, również elementy hipnozy i prania mozgu mogą być pomocne w osiąganiu celu.
Polecam. Skutkuje . jednak najlepsza metoda to pranie mozgu
Na podstawie swoich doświadczen stwierdzam ze: "prawdopodobienstwo sukcesu wynosi 1".

Biorąc pod uwage życie uczuciowe, które opiera sie na chemii i spontanicznych reakcjach
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez WiseWoman » 2008-01-02, 22:31:30

Ja jestem staroświecka pod tym względem. :zab: Nigdy pierwsza nie zabiegam... Czasem powiem coś miłego, uśmiechnę sie pierwsza, ale nie mam zamiaru latać za facetami i robić z siebie podrywaczki. Natomiast w związku wygląda to troche inaczej. Uważam, że wtedy dwoje ludzi powinno się tak samo starać, bo druga osoba może poczuć, że ją lekceważymy albo nam nie zależy. :)
Łatwo sie piszę, gorzej to wszystko wychodzi w praktyce, kiedy wygrywa serce i uczucia... W każdym razie życzę wszystkim powodzenia. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez śliczny1 » 2008-01-07, 23:44:07

Miło jest usłyszeć od kobiety jak powie że może byśmy wyskoczyli gdzieś wieczorem czy do kina czy na pizze czy gdzieś indziej, wcale nie musi być tak że to facet ciągle musi zabiegać.
:)
http://www.ithink.pl/artykuly/ithink/po ... czemu-nie/
Avatar użytkownika
śliczny1None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-12-12, 09:50:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez puszka » 2008-01-08, 08:32:38

paimka napisał(a):Sztuka manipulacji jest bardzo przydatna, również elementy hipnozy i prania mozgu mogą być pomocne w osiąganiu celu.
Polecam. Skutkuje :] . jednak najlepsza metoda to pranie mozgu :hyhy:
Na podstawie swoich doświadczen stwierdzam ze: "prawdopodobienstwo sukcesu wynosi 1".


czyli to dlatego hitman tak często wspomina pralkę ... xD
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez hitman1986 » 2008-01-08, 10:57:31

puszka, musiałaś przypominać? :cisza:
I wpomniałem o niej raz kiedyś, więc wcale nie tak "często"

[ Dodano: 2008-01-08, 10:02 ]
śliczny1 napisał(a):Miło jest usłyszeć od kobiety jak powie że może byśmy wyskoczyli gdzieś wieczorem czy do kina czy na pizze czy gdzieś indziej

To też prawda :) Ale w takim wypadku facet płaci za dwoje ;) Inaczej bym sobie tego nie wyobrażał ;)
Ostatnio edytowano 2008-01-08, 10:58:08 przez hitman1986, łącznie edytowano 1 raz
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez śliczny1 » 2008-01-08, 14:08:20

No oczywiście ja myśle że czasem jak dziewczyna wyjdzie z inicjatywą żeby gdzieś jechać i zaprasza nas to jasną żeczą jest że my faceci płacimy za to ja bym nie pozwolił żeby kobieta mnie zaprosiła np. do kina i jeszcze bilety kupował jak by to wyglądało.
:)
http://www.ithink.pl/artykuly/ithink/po ... czemu-nie/
Avatar użytkownika
śliczny1None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-12-12, 09:50:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez WiseWoman » 2008-01-08, 22:00:24

śliczny1 napisał(a):żeczą


rzeczą. ;)

hitman1986 napisał(a):Ale w takim wypadku facet płaci za dwoje ;) Inaczej bym sobie tego nie wyobrażał ;)


Nie przesadzajmy, kiedy np. jakaś para wybiera się do kina to kiedy on kupuje bilety to ona może dokupić popcorn albo coś do picia. Jednak oczywiście uważam, że powinien mężczyzna płacić za większość rachunków. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez Mario_23 » 2008-01-08, 22:27:23

Cześć @ll , fajny topic :) Mi się wydaje że początkowa inicjatywa zapoznawcza, zawsze powinna należeć do faceta. Jednak jak ktoś już jest w jakimś poważniejszym związku, dobre kilka miesięcy lub dłużej, to oczywiście "starania" muszą być takie same z obu stron. ;) Ale z własnego doświadczenia wiem że stereotypy są do bani i najlepiej je olać. :super: Np. stereotyp płacenia rachunków przez mężczyznę. :hyhy: Pozdro
Avatar użytkownika
Mario_23None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2008-01-03, 05:28:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez Madzias » 2008-01-08, 23:28:55

W początkowej fazie znajomości to facet powinien zabiegać, starać się, adorować a kobieta wysyłac sygnały, że zgadza się na to. Jednak faktycznie po paru miesiącach byłoby to dziwne i nudne dla każdej ze stron. Kobieta później też może zaszkoczyć faceta, zaprosić go gdzieś i wtedy oczywiście zapłacic, bo w końcu ona zaprasza. Natomiast nie odważyłabym się zabiegać o faceta, to uwłaczałoby mojej godności. Jeśli już, to robiłabym tak, żeby on skupił na mnie swoją uwagę, zauważył mnie, zainteresował się i rozpoczął zaloty ;)
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez hitman1986 » 2008-01-08, 23:52:56

WiseWoman napisał(a):Nie przesadzajmy, kiedy np. jakaś para wybiera się do kina to kiedy on kupuje bilety to ona może dokupić popcorn albo coś do picia

No, jeszcze na takie ustępstwo bym się zgodził ;) Ale już za kolację nie pozwoliłbym zapłacić...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez śliczny1 » 2008-01-09, 17:01:41

Wiesz ja też uważam że za wszystkie rachunki powinien płacić facet to logiczne i zrozumiałe, ale jak dziewczyna ci powie że nie chce żebyś płacił za popcorn i cole ona sobie sama kupi to przecież nie będziesz się z nią kłócił w kinie.
Ale tak to się z wami zgadzam.
:)
http://www.ithink.pl/artykuly/ithink/po ... czemu-nie/
Avatar użytkownika
śliczny1None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-12-12, 09:50:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kto powinnien zabiegać ??

Postprzez WiseWoman » 2008-01-09, 20:19:20

hitman1986 napisał(a):Ale już za kolację nie pozwoliłbym zapłacić...


To oczywiste. Wtedy chyba byłby wstyd dla chłopaka... Zresztą to zależy od tego jak sie umówią. ;) Ja nie ukrywam, że czułabym się dziwnie.

śliczny1 napisał(a):przecież nie będziesz się z nią kłócił w kinie.


A gdzieś indziej to już można? :P
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 300 gości

cron