PROSZE O POMOC!!!

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

PROSZE O POMOC!!!

Postprzez lukasz.z.84 » 2007-10-23, 10:57:59

Cześć!Najpierw się przedstawiae na imie mam Łukasz i mam 23 lata,urodiłem się w Warszawie jako dziecko początkowo mieszkałem na rzoliborzu ul.wrzeciono i jeszcze tam mam meldunek a poptem zamieszkalem na Bródnie ul.Łojewska
Skończyłem podstawówke potem ukończyłem zasadniczą szkołe zawodową dostałem się do szkoły śrdeniej to była szkoła gastronomiczna na poznańskiej
przez moją głupote i lenistwo jej nie skończyłem bo po roku zrezygnowałem.Charakter mam spoikojny chociarz czasami wybucham bez nałogów posiadam dusze romantyka i jestem dość uczuciowy
po skończeniu podstawówki jakoś urwał sie kontakt z kolegami i obecnie nie mam kolegów a po śmierci babci urwał się kontakt z rodziną rodzina zrobiła się okropna i my jej nieobchodziliśmy a obecnie mieszkam z mamą
Obecnie pracuje w sklepie Castorama tylko że pracuje w serwisie sprzątającym zarobik zawsze mógłbyc gorszy ale nie jest wysoki bo zarabiam 6 zł. za godzine wychodzi mi za 200 godz.1200zł ale nieraz robimy nawet 220 lub 250 godz.
w niedziele pracujemy po 12 godz a tak przewarznie po 8 godz.Jestem nie jestem wysoki jestem szczupły a najbardziej lubie dbać o higiene musze raz dziennie się wykąpać a i dezodorantu nie oszczędzam
Plany mam takie że kiedyś chciałbym się zakochać poznać co to miłość,m9ieć żone a nawet dzieci.A jeśli chodzi o bycie z kimś to doświadczenia nie mam bo nie miałem jeszcze dziewczyny a chciałbym poczuć smak pocałunku
Może zabrzmi to dziwnie ale tak pozatym na seksie mnie nie zależy nie to że bym nie mógł ale ja nie mógłbym pójść do agencji Towarzyskiej ja jak narazi jestem prawiczkiem i jak ma pójść do łużka to z Tą jedyną
a nie z pierwsza lepszą w tym wypadku z prostytutką musze czuć coś do dziewczyny albo się w niej zakochać.jetem nieśmiały.
jak narazie nie mam zbytniego powodzenia u dziewczyn.Ale w duszy czuje się troszke samotny albo nieszczęśliwy że nie mam dziewczyny chciałbym mieć dzieczyne i dać jej szczęśćie.
Ja rozumuje tak że jak ktoś poznaje dxzieczyny z potem sie w niej zakochuje i tworzy z nią związek oparty na miłości,zrozumieniu, szacunku,zaufaniu w w szczególności na wierności bo jak jesteśmy razem to nie zdradzamy
wiem pokusy idą bo jesteśmy tylko ludzmi.Czy ja mam szanse znaleazdz dziewczyne i jak mam ją znalezć troche mnie to przerasta jestem za nieśmiały by podejść nie wiem co powiedzieć jak zagadać jak się ubrać i jak się zachowywać
boje się ze ona mnie oleje i da mi kosza jaki jest dobry sposób na poderwanie dziewczyny.Moim marzeniem jest mieć dziewczyny ale czy jeszcze w dzisiejszych czacach są dobre dziewczyny bo są różne typy dziewczyn jednej zależy na bogactwie jet typową
materialistką ja nie jestem bogaty drugiej zależy na urodzie partnera żeby był przystojny a ja do przystojnych nienależe,trzeciej zależy na łużku che mieć.tz.kochanka i zależy jej bo on był tylko i wyłącznie do łużka i żreby był w nim dobry
a jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy jestem dobry w łużku bo jestem prawiczkiem czwartej zależy na miłości i takie najbardziej cenie ale nie wiem czy jeszcze taka jest piątej azależy na charakterze a charakter mam nie najgorszy
mam ciepłe serduszko a szósta by chciała wszystko naraz i też jest sporo takich
czy przez internet można poznać dziewczyne.Nie wiem dlaczego nie moge znalezć dziewczyny może jestem brzydki wcześniej się ze mnie śmiali chociarz widziałem mężczyzn co są odemnie brzydsi urodą niegrzeszą bo są w pryszczach i nie tylko.
i widze takiego chłopaka jak idzie objęty z dziewczyną i z nia się całuje nie to mnie zdziwiło tylko to że ona była naprawde ładna co ona w nim widziała jak zdobył jej serce co on ma o czago ja nie mam
a czym się pposługują dzieczyny jak wybierają partnera bo jeszcze widziałem chłopaka który jest wytatułowany widać że spokojnego i dobrego charakteru nie ma wygląda jak by wyszedł dopiero z wiezienia
wygląda jak wyrokowiec lub gankster co te dziewczyny widzą w takich chłopakach co on ma a czego ja nie mam.Co ja moge zaoferować albo dać dziewczynie.
Moje najblirzesz marzenie co bym chciał żeby się spełniło to mieć dziewczyne zakochać się w niej i być razem z nią szczęliwy a one ze mną a pózniej nawet prace by chciał zmienić na lepszą zobaczymy co los przyniesie.Na tym kończe dziekuje
tym wszystkim co przeczytali mnie i moją chistorie i bym był wdzięczny jak ktoś by mi pomógł i doradził mnie.Prosze o pomoc w znalezieniu partnerki chce poprostu mieć z kim spędzać czas bo do tej pory to tylko wegetacja
pierw do pracy a potem do domu do czterech ścian bo mama z którą mieszkam to pracuje od rana do wieczora i nie mam do kogo się odezwać.pozdrawiam wszystkich czytających.
Łukasz
Avatar użytkownika
lukasz.z.84None specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-10-20, 22:38:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: PROSZE O POMOC!!!

Postprzez Madzias » 2007-10-23, 15:21:52

Bez urazy, ale mi to wygląda na jakąś prowokację.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: PROSZE O POMOC!!!

Postprzez camel » 2007-10-23, 15:27:06

a dłużej i z większą ilością błędów się nie dało ?? :zakrecony: poza tym zgadzam się z Madzias
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: PROSZE O POMOC!!!

Postprzez puszka » 2007-10-23, 15:29:32

camel napisał(a):a dłużej i z większą ilością błędów się nie dało ?? :zakrecony: poza tym zgadzam się z Madzias


Jakby naprawdę mieszkał na "RZ"oliborzu, to by wiedział, że Żoliborz się pisze przez Ż ;) I niech się nie tłumaczy jakąś dys-funkcją :] To chyba jedna wielka ściema :]
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: PROSZE O POMOC!!!

Postprzez thalcave » 2007-10-24, 12:39:22

Hmmm.... dziękuje za opowiedzenie swojej historii... Zamykam.
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron