pytanie do kobiet

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

pytanie do kobiet

Postprzez beata81 » 2007-10-13, 02:57:22

Czy zastanawialyscie sie kiedys czy to sprawiedliwe ze kobieta musi uczyc sie orgazmu podczas gdy facet ma od razu a potem to tez roznie bywa bo przeciez kobieta nie ma zawsze a facet ma? Nie zazdroscicie tego facetom?Godzicie sie na taka niesprawiedliwosc?Mnie to denerwuje. Jestem z facetem jakis czas i na poczatku nie mialam orgazmow a teraz mam srednio co trzeci raz mimo ze on stara sie za kazdym razem tak samo. Mam 26 lat. Powiedzcie mi jak wy podchodzicie do tej kwesti?
Avatar użytkownika
beata81None specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-10-11, 06:13:36
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pytanie do kobiet

Postprzez Celestyna » 2007-10-13, 10:08:36

beata81 napisał(a):Powiedzcie mi jak wy podchodzicie do tej kwesti?

To nie jest sprawiedliwe, ale tu można mieć tylko pretensje tylko do siebie, albo do pana Boga.. Uważam, ze przede wszystkim do siebie - musisz się z partnerem "dograć".. i - co jest wielką sztuką - mówić o swoich potrzebach podczas kochania..
Tylko TY znasz najczulsze miejsca w swoim ciele - jeśli partnerowi o tym powiesz i nakierujesz go odpowiednio - będziesz mieć orgazmy takie jakie trzeba i ile trzeba.. :)
To naprawdę działa.. :D
Avatar użytkownika
CelestynaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2007-10-12, 07:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pytanie do kobiet

Postprzez smoczyca » 2007-10-13, 18:59:31

Celestyna napisał(a):
beata81 napisał(a):Powiedzcie mi jak wy podchodzicie do tej kwesti?

To nie jest sprawiedliwe, ale tu można mieć tylko pretensje tylko do siebie, albo do pana Boga.. Uważam, ze przede wszystkim do siebie - musisz się z partnerem "dograć".. i - co jest wielką sztuką - mówić o swoich potrzebach podczas kochania..
Tylko TY znasz najczulsze miejsca w swoim ciele - jeśli partnerowi o tym powiesz i nakierujesz go odpowiednio - będziesz mieć orgazmy takie jakie trzeba i ile trzeba.. :)
To naprawdę działa.. :D


Celestyna świetnie już odpowiedziałaś ale podkreślę jeszcze raz że w tym wszytkim najwazniejsze jest ze tak nazwę " instrukcja obslugi " przeczytać facetowi czyli pokazac powiedziec jak jest Tobie dobrze jak ma dotykać piescic itd.... a bedzie bardzo dobrze :)
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pytanie do kobiet

Postprzez cre[a]tive » 2007-10-15, 20:35:52

beata81 napisał(a):Czy zastanawialyscie sie kiedys czy to sprawiedliwe ze kobieta musi uczyc sie orgazmu podczas gdy facet ma od razu a potem to tez roznie bywa bo przeciez kobieta nie ma zawsze a facet ma? Nie zazdroscicie tego facetom?Godzicie sie na taka niesprawiedliwosc?


może i niesprawiedliwe, ale pretensje możesz mieć tylko do natury, a nie do facetów.


dziwią mnie wszędzie wypisywane zdania "kobieta nie zawsze ma" - dla mnie to jakieś brednie, ja mam zawsze orgazm, za każdym razem, gdy uprawiam seks. z tego co mi wiadomo jestem kobietą ;) pozycja nie ma znaczenia, czas, miejsce, orgazm osiągam zawsze, nie potrzebuję dodatkowych stymulacji.
wg mnie problem u kobiet tkwi w podejściu, jeśli kobieta kocha się z facetem i myśli nie wiem o czym, może o tym co zrobić na obiad, nie daje się do końca ponieść nastrojowi to nic dziwnego, że nie ma orgazmu. klucz do tej przyjemności, wg mnie, tkwi w głowie, ja zawsze myślę o tym, co mnie podnieca, nie mija parę minut i osiągam to, czego pragnę.
jeśli któraś nie próbowała, to może warto.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 261 gości

cron