Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Future_Breeze » 2008-04-07, 16:39:31

@kamil, wrażliwość ?! jeżeli ktoś posiada taką cechę to dlaczego nie okazał jej na dyskotece ?
bo na dyskotece to wstyd, a na filmie wrażliwość ?
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez kamil » 2008-04-07, 16:48:07

Ale powiedz mi czemu ktoś ma płakać na dyskotece, jeżeli dostanie w twarz. Przecież chyba go to nie wzrusza. Nie sądzisz. A film owszem.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Future_Breeze » 2008-04-07, 17:14:54

jeżeli popłaczesz się na filmie, popłaczesz się kiedy sprawy zdają za daleko, w domu jest ciężka sytuacja, powiedzmy, że jest to na oczach Twojej kobiety. Ona pewnie odczuje to tak samo jak Ty i w kim wtedy będzie miała wsparcie, skoro widzi, że Ty jesteś równie załamany obecną sytuacją?!

Przyznam się, że przejrzałem ten temat powierzchownie ten temat, 90% ludzi w nim się wypowiadających mówi, że prawdziwy facet może płakać, zobacz głupi przykład w naturze ludzkiego zachowania jest tak, że każdy człowiek pójdzie za większością, jest to bardziej podświadome, niż świadome. Nikt nie lubi krytyki, czy nieprzyznawania mu racji dlatego z góry w większości wypadków aby uniknąć potarczek słownych uciekamy się do kompromisów, zgadzamy się lub przyznajemy rację, i próbujemy bronić racji większości bo w naszym odczuciu jeżeli większość osób tak mówi to tak jest dobrze.
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Syderyt » 2008-04-07, 18:52:53

Future_Breeze napisał(a):Nie będę tutaj przytaczał żadnych cytatów bo wystarczy na google.pl wpisać to czym jest i jak zachowuje się prawdziwy facet.
Tak? To mi poszukaj i napisz na forum jak się zachowuje prawdziwy mężczyzna.
Future_Breeze napisał(a):Kilka lat temu nie rozmawiało się czy facet płacze, czy nie płacze bo było to wiadomo, obecnie naroiło się emo, metroseksualistów i innych wytworów współczesnej "technologii", przez co powoli zaciera się linia, która niegdyś znacznie oddzielała to co mogą a to czego nie mogą robić kobiety. Dostaniesz strzała na imprezce to luz, nie płaczesz. a w innej sytuacji się popłaczesz, np oglądając jakiś film z kobieta to według mnie zalatuje to trochę ciepłą kluchą.
-_-'
Future_Breeze napisał(a):Przyznam się, że przejrzałem ten temat powierzchownie ten temat, 90% ludzi w nim się wypowiadających mówi, że prawdziwy facet może płakać, zobacz głupi przykład w naturze ludzkiego zachowania jest tak, że każdy człowiek pójdzie za większością, jest to bardziej podświadome, niż świadome. Nikt nie lubi krytyki, czy nieprzyznawania mu racji dlatego z góry w większości wypadków aby uniknąć potarczek słownych uciekamy się do kompromisów, zgadzamy się lub przyznajemy rację, i próbujemy bronić racji większości bo w naszym odczuciu jeżeli większość osób tak mówi to tak jest dobrze.
:rotfl2: Ale bzdura :rotfl2: Ja mam swoje zdanie i nie jest ono spowodowane tym co przyczytałem wcześniej. Nie unikam potarczek słownych :] Chętnie w nie włażę :]
Future_Breeze napisał(a):@kamil, wrażliwość ?! jeżeli ktoś posiada taką cechę to dlaczego nie okazał jej na dyskotece ?
bo na dyskotece to wstyd, a na filmie wrażliwość ?
Kiedy człowiek dostanie w twarz nie jak już to nie płacze z powodu wrażliwości tylko z powodu bólu.
Future_Breeze napisał(a):Ona pewnie odczuje to tak samo jak Ty i w kim wtedy będzie miała wsparcie, skoro widzi, że Ty jesteś równie załamany obecną sytuacją?!
A mi się wydaje, że w związku obie strony powinny być dla siebie oparciem. Co ma płacz do męskości?
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Psycho Krusher » 2008-04-07, 18:56:28

Syderyt napisał(a):A mi się wydaje, że w związku obie strony powinny być dla siebie oparciem. Co ma płacz do męskości?
Wszystko przez tzw. "kulturę emo", ziomuś. Teraz męski placz kojarzy się jednie z tym i odrazu nabiera wydzwięku nagatywnego. A z drugiej strony, kult macho.... i jak tu znaleźćzłoty środek?
You sux. Yes.
Avatar użytkownika
Psycho KrusherNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2007-05-04, 16:20:14
Lokalizacja: Hueco Mundo
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Future_Breeze » 2008-04-07, 20:03:04

Syderyt napisał(a):Tak? To mi poszukaj i napisz na forum jak się zachowuje prawdziwy mężczyzna.

google.pl

Syderyt napisał(a):Ja mam swoje zdanie

Polacy nie gęsi...

Syderyt napisał(a):Kiedy człowiek dostanie w twarz nie jak już to nie płacze z powodu wrażliwości tylko z powodu bólu

dobra ten temat bojki można zakończyć jest on bezsensowny i do niczego nie prowadzi. Czasami też płacze urażona duma

Syderyt napisał(a):A mi się wydaje, że w związku obie strony powinny być dla siebie oparciem. Co ma płacz do męskości?

Dziewczynki od chłopczyków nie różnią się jedynie siusiakami. Kobiety odbierają wszystko trochę inaczej niż mężczyźni i to mężczyzna powinien być solidnym oparciem kobiety a nie na odwrót.

Psycho Krusher napisał(a):i jak tu znaleźćzłoty środek

Wystarczy zawsze myśleć pozytywnie i nie oglądać filmów wymuszających łzy :)
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Syderyt » 2008-04-08, 12:56:13

Future_Breeze napisał(a):google.pl
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=prawdziwy+m%C4%99%C5%BCczyzna&btnG=Szukaj&lr=lang_pl Google nie serwuje odpowiedzi na temat tego kim jest prawdziwy mężczyzna. No chyba, że Ty coś tam znajdziesz. Bo jak na mój gust to nie wiesz co napisać :]
Future_Breeze napisał(a):Polacy nie gęsi...
No i co?
Future_Breeze napisał(a):dobra ten temat bojki można zakończyć jest on bezsensowny i do niczego nie prowadzi.
Zaczynasz temat i go kończysz bo jest bezsensowny. Brawo.
Future_Breeze napisał(a):Czasami też płacze urażona duma
:przestraszony: Jak płacze urażona duma?
Future_Breeze napisał(a):Dziewczynki od chłopczyków nie różnią się jedynie siusiakami. Kobiety odbierają wszystko trochę inaczej niż mężczyźni i to mężczyzna powinien być solidnym oparciem kobiety a nie na odwrót.
To działa we wszystkie strony. Kobieta też może być oparciem dla mężczyzny.
Future_Breeze napisał(a):Wystarczy zawsze myśleć pozytywnie i nie oglądać filmów wymuszających łzy
To nie jest złoty środek.
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Future_Breeze » 2008-04-08, 15:05:22

Syderyt napisał(a):Google nie serwuje odpowiedzi na temat tego kim jest prawdziwy mężczyzna

Boże naucz się korzystać z google, nawet klikając w Twój link 3 strona jaką znalazło wielkim wytłuszczonym drukiem napisane jest tak : (nie czytałem artykułu jak narazie wystarczył mi tytuł)
Faceci nie płaczą
"Prawdziwy mężczyzna nie płacze, prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi, prawdziwy ... Bycie "prawdziwym mężczyzną" nie polega na tym, że nie ma się ...
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1, ... 01757.html - Podobne strony - Zanotuj

Syderyt napisał(a):To działa we wszystkie strony. Kobieta też może być oparciem dla mężczyzny.

Prosze bardzo jeżeli masz ochotę sobie popłakać w ramionach kobiety to ja nie trzymam. Fest będziesz męsko wyglądał :lol:

Syderyt napisał(a):To nie jest złoty środek.

Czepiasz się byle czego.
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Syderyt » 2008-04-08, 17:47:08

Future_Breeze napisał(a):Boże naucz się korzystać z google, nawet klikając w Twój link 3 strona jaką znalazło wielkim wytłuszczonym drukiem napisane jest tak : (nie czytałem artykułu jak narazie wystarczył mi tytuł)
Nie musisz z mojego powodu wzywać Boga :) Umiem korzystać z google :) A Ty nie patrz tylko na tytuły bo tytuły mogą być mylne dla Ciebie. I radziłbym przeczytać ten artykuł i się zastanowić nad tym co piszesz. Ok? Przeczytaj ten cytat jaki Ci teraz podaję z artukułu do którego odnośnik zamieściłeś :]

Ciężko ci? Czujesz, że nie dajesz rady? Zniechęcenie, strach, poczucie braku sensu? To ludzkie. A ty także jesteś człowiekiem - więc i takie doświadczenia cię nie ominą. Bycie "prawdziwym mężczyzną" nie polega na tym, że nie ma się wątpliwości, lęków czy trudnych chwil - ale na tym, jak się przez nie przechodzi. Czasem trzeba dużej odwagi, żeby poprosić o pomoc!


Future_Breeze napisał(a):Prosze bardzo jeżeli masz ochotę sobie popłakać w ramionach kobiety to ja nie trzymam. Fest będziesz męsko wyglądał :lol:
:ok:
Future_Breeze napisał(a):Czepiasz się byle czego.
Skoro byle co piszesz to nie mam możliwości by czepić się czegoś innego :]
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez mor » 2008-04-08, 21:18:33

Panowie, ale macie problemy...

pewnie że jakiś desperat i depresant, który wiesza się na kobiecie, wypłakuje w jej silne ramię przy byle okazji nie jest męski.

natomiast mężczyzna ma prawo płakać tak samo jak kobieta. ma prawo płakać jak umrze mu członek rodziny, jak zerwie z nim dziewczyna, jak ma trudną sytuację życiową i nie wie jak z niej wyjść - każdemu się zdarza.
oczywiście to tylko kilka sytuacji..

więc nie wiem w czym problem?

no ja np. nie widziałem nigdy kobiety, która przy byle okazji płacze facetowi w ramię. skoro tak to nie jest to cecha kobieca, jakaś rozpowszechniona.

a zarówno facet, jak i kobieta, którzy zachowują się w taki sposób z byle powodu i często - po prostu są uciążliwi dla swoich partnerów i otoczenia.
Avatar użytkownika
morNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2008-04-04, 00:00:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Future_Breeze » 2008-04-09, 15:00:29

Ja się już w tym temacie nie wypowiadam, ktoś musi być mądrzejszy i ustąpić, bo treść jak i poziom intelektualny tej rozmowy jest już na bardzo niskim poziomie.
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Finito » 2008-04-09, 21:54:13

Wiele razy łzy płyneły z moich oczu, Śmierć, zdrada, zawód... różnie bywało... nie byłoo to jakieś wycie w poduszke czy coś na ten styl:P, ale poprostu jedna mała łza... która akurat się w oku zakręciła... musiała popłynąć... Łzy to też uczucia.. a każdy ma do nich prawo. Ten kto nigdy nie uroni łzy, to nie ten który jest tak naprawde twardy niewiadomo jak i wszystko zniesie... poprostu nie potrafi.
,,Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało Wielkie sprawy głupią miłością "
Avatar użytkownika
FinitoNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2008-03-07, 18:54:07
Lokalizacja: Lbn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez raven » 2008-04-27, 17:14:57

Ja płaczę bo to są emocję i wole ich nie ukrywać. A mam ukrywać łzy radości z narodzin dziecka czy ślubu bliskiej mi osoby ? Tak samo jest na pogrzebie bliskiej nam osoby. To co piszą że "prawdziwy mężczyzna" nie płacze to jakieś bzdury. To już żaden facet nie może okazywać uczuć bo będzie skreślony ??
1 minuta śmiechu, to 5 minut życia ;-)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ravenNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 258
Dołączył(a): 2007-10-26, 13:40:30
Lokalizacja: Cyberprzestrzeń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Colorblind » 2008-05-09, 01:37:55

A cóż ma płacz do bycia, bądź nie bycia tym prawdziwym mężczyzną? To nie jest jakiś czynnik warunkujący bycie Mężczyzną.
smoczyca napisał(a):Czy przestaje on już być prawdziwy i męski?
skoro okazuje swoje emocje to jak mógł przestać być prawdziwym? Wszak tłumienie emocji, udawanie, że wszystko jest w porządku i nic złego się nie dzieje jest czymś nieprawdziwym, niepożądanym wręcz - wszak zależy nam na szczerości, więc czemu mamy unikać płaczu, łez, oglądania tego, jak ktoś płacze? Ważne jest, by poznać drugą osobę w pełni, na tyle ile jest to możliwe, oczywiście, bez ograniczenia, bez narzucania granic w zachowaniu - typu, płaczesz kolego, więc nie będziesz już ze mną się spotykał - to dość dziecinne i mało dojrzałe podejście do drugiego człowieka, wszak kamieniami nie jesteśmy, czasem trzeba jakoś odreagować - zdarza się, że będzie to złość, wściekłość, wyżycie się, a niekiedy właśnie płacz, smutek itp. Dlatego uważam, że łzy, płacz nie ujmuje w niczym Mężczyźnie.
bo w życiu ważne jest poczucie koloru
ręceprecz odtybetu
"i nie bądź jak odkurzacz, co tylko ssie, by ssać"
Avatar użytkownika
ColorblindNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2008-05-08, 23:04:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Sol » 2008-05-11, 01:56:40

O ile mi wiadomo - a wierzę tym, którzy mi to wpajali - mężczyźni zaliczają się do rodzaju ludzkiego. Dlaczego więc odmawiać im czegoś charakterystycznego dla homo sapiens sapiens, mianowicie okazywania emocji? Płacz, smutek, to coś naturalnego, tłumienie ich w sobie jest niezdrowe. Łzy nikomu nic nie ujmują. Ale nie przesadzajmy też w drugą stronę - ktoś wiecznie rozmazany, liczący na litość "bo on taki biedny i muszę go pocieszyć" budzi raczej śmiech niż co innego. W życiu liczy się złoty środek.
Dum spiro, spero
Avatar użytkownika
SolNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-05-11, 00:42:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez natalka2701 » 2008-05-11, 21:16:28

Future_Breeze napisał(a):Kobiety odbierają wszystko trochę inaczej niż mężczyźni i to mężczyzna powinien być solidnym oparciem kobiety a nie na odwrót.


Z tym się nie zgodzę. Jeśli dwie osoby są ze sobą, to jeśli zajdzie taka potrzeba, kobieta też musi stać się takim solidnym oparciem... Nie jest tak, że tylko mężczyzna musi być wiecznie twardy, bo to do niczego nie prowadzi.
"Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać."
Avatar użytkownika
natalka2701None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2006-06-14, 10:56:01
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Postprzez Zupek » 2008-08-14, 21:07:26

Mi sie zdarza... Zadko ale jednak. Raczej z powodu rozczarowania sercowego albo jak jakas bardzo bliska mi osoba mnie zaczyna orac... I zawsze sam w samotnosci chyba ze nie moge wytrzymac i przy kims co nastapilo tylko raz ;P

Pozdo By ZuPeK & Cya
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 14:14:27

To, ze mężczyzna płacze nie oznacza, że nie jest męski, widziałam nie raz nie dwa jak facet płacze i jakoś nie specialnie mam im coś do zarzucenia, moim zdaniem każdy ma prawo do uczuć... A to własnie są uczucia.
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-10, 14:42:11

Zależy w jakiej sytuacji płacze mężczyzna ;) nie do każdej przystaje mu płakać :oczami:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez cre[a]tive » 2010-01-10, 14:44:36

Znam osobiście dość płaczliwego faceta. Nie oceniam tego jako zaletę świadczącą o jego uczuciowości, prędzej to niedojrzałość i niezaradność życiowa u niego.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron