Zrozumieć kobiety...

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Zrozumieć kobiety...

Postprzez slivens.com » 2007-01-18, 22:05:44

Temat stary jak świat, ale ciągle aktualny i wzbudzający wiele kontrowersji. Zapraszam do czytania i czekam na Wasze opinie…
“Wiesz co? Jestes beznadziejny.” Właśnie taki (pseudo)komplement usłyszałem niedawno od pewnej przedstawicielki płci pięknej po przedstawieniu jej moich kontrowersyjnych poglądów. Niby nic wielkiego, ale skłania do myślenia nad swoją beznadziejnością i nad naturą dziewczyn…

Jeżeli kupię dziewczynie kwiaty za powiedzmy 5zł i potem się z nią prześpię, to wszystko jest w porządku. Ale jeśli dam dziewczynie 5zł i będą z nią uprawiał seks, to wtedy już jest dziwką. Gdzie tu logika?

Jeżeli poproszę spotkaną na mieście dziewczynę o numer telefonu, bo mi się podoba, to prawdopodobnie go nie dostanę. Nie daje się przecież numeru telefonu obcej osobie, bo to przecież może być jakiś gwałciciel, zboczeniec albo co gorsza pedofil. Co innego na dyskotece albo w pubie. Tam łatwo jest dostać numer telefonu. W końcu do pubów nie chodzą pedofile ani zboczeńcy, bo niby po co? Oni wolą napadać swoje niewinne ofiary w biały dzień na mieście. Czasami jednak wcale nie jest tak łatwo dostać numer telefonu nawet na dyskotece. Czasami trzeba trochę pogłówkować, pogadać o różnych [+++18+++], sypnąć dowcipem itp. Wtedy dopiero dziewczyna uznaje, że cię zna, że nie jesteś żadnym psycholem i może bez obaw wręczyć ci swój numer telefonu. Oczywiście możesz ją już teraz spokojnie porąbać siekierą na kawałki, poćwiartować i zgwałcić, bo ona ci całkowicie ufa. Przecież taki wesoły facet z poczuciem humoru jak ty nie może być z oczywistych przyczyn psychopatą, pedofilem ani gwałcicielem…

Jak poderwać dziewczynę? Standardowy scenariusz wygląda tak: Ona udaje, że nie wie, że jest podrywana, a ty udajesz, że jej nie podrywasz. Jeżeli wyznasz jej od razu swoją miłość to uzna, że:

1. Jesteś żałosnym, zakompleksionym człowieczkiem, którego nikt nigdy nie chciał i dlatego twoja tragiczna sytuacja zmusza cię do podjęcia takich desperackich kroków.

2. Wyznajesz jej miłość nie znając jej wspaniałego charakteru? Wstydź się! Jedynie totalnie pusta osoba patrzy tylko na wygląd.

ÂŚmieszną ironią jest tutaj fakt, że większość dziewczyn uważa szczerość i otwartość za bardzo ważne zalety.

Jak to jest z chamstwem u facetów? Dziewczyny nie znoszą chamów, prostaków, napakowanych przesadnie facetów, bandytów, dresiarzy, chuliganów itd. Jednak dziwnym trafem to właśnie takich ludzi spotyka się najczęściej nawet z kilkoma świetnymi laskami na raz. Często natomiast studenci są samotni i zakompleksieni.

Podrywy na dyskotece są zwykle schematyczne. Pamiętam, że jak byłem młody to formułki odklepywałem z pamięci i zwykle efekt był zadowalający. Najlepsze jest jednak to, jak bardzo dziewczyny nie znoszą pijanych facetów, a już broń boże naćpanych. No cóż… Moja statystyka pokazuje, że jest zupełnie na odwrót. Dla pewności rozmawiałem także z kolegami i potwierdzili moje dane. Okazuje się, że u przeciętnego trzeźwego faceta jedynie około dwa podrywy na dziesięć są udane. Po alkoholu można osiągnąć wynik już pięciu, sześciu, natomiast po białym proszku lub kółeczku mamy wynik od siedmiu do dziewięciu! Dlaczego tak jest? Odpowiedzi należy szukać we wzrastających po użyciu współczynnikach pewności siebie, dobrego humoru, łatwej gadki, nie zrażania się początkowymi niepowodzeniami itd.

Ważna uwaga: Dziewczyny nie zwracają uwagi na samochód i pieniądze chłopaka. Takie rzeczy po prostu same rzucają się w oczy. Analogicznie dziewczyny nie zwracają uwagi na wygląd. One po prostu w ogóle nie patrzą na brzydkie osoby, bo są zbyt zajęte gapieniem się na te przystojne.

Masz poczucie humoru, pewność siebie, optymistyczne nastawienie do życia, jesteś zawsze uśmiechnięty i wyluzowany? To świetnie! Jesteś bowiem na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu prokreacyjnego! To nic, że nie potrafiłbyś odróżnić w lesie podgrzybka od muchomora sromotnikowego, to nic, że nie potrafiłbyś przeliterować własnego nazwiska, to nic, że nie znasz podstaw tabliczki mnożenia, to nic, że zdechłbyś z głodu nawet w hipermarkecie i w reszcie to nic, że dałbyś się zagryźć jamnikowi mając w ręku karabin maszynowy… Dziewczyny nie zwracają uwagi a takie błahostki. Najważniejsze jest dla nich poczucie humoru przyszłego ojca ich dzieci.

Dlaczego dziewczyny malują się? Dlaczego noszą krótkie spódniczki, obcisłe koszulki, odsłaniają na maksa wszystkie najbardziej pociągające mężczyznę części ciała? Po co one tak usilnie starają się być piękne, skoro to przyciąga jedynie pustych facetów patrzących tylko na wygląd? Taki facet jest przecież od razu skreślony. Dodajmy do tego jak bardzo jest dziewczynie miło, kiedy ktoś mówi jej jaka jest piękna i jak bardzo dziewczyna się wścieka, kiedy uświadamia się ją, że jest ohydną, spasioną krową. Teoretycznie dziewczyny powinny być głuche na tego typu prymitywne pochlebstwa. Po chwili zastanowienia wymyśliłem w końcu powód, dla którego dziewczyny wysilają się z tymi wszystkimi upiększającymi zabiegami. One po prostu udowadniają sobie w ten sposób jakie są mądre. Bo jeśli znajdzie się w końcu facet, który mimo tego przytłaczającego biustu, zgrabnych pośladków i wykwintnej tapety na twarzy dostrzeże zamiast tych powierzchownych i plugawych cech charakter dziewczyny, to znaczy, że jej mądrość jest tak olśniewająca, że przyćmiła całą jej urodę.

Tak więc jestem ja, biedny, zakompleksiony, beznadziejny bo mimo usilnych starań nie potrafię dostrzec w tym wszystkim niczego mądrego… Czy z nami - facetami też jest tyle problemów?

ÂŹródło tekstu: http://www.slivens.com/?p=19
http://www.slivens.com - dla myślących i ciekawych świata
Avatar użytkownika
slivens.comNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2006-12-25, 23:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez puszka » 2007-01-18, 22:34:40

Cóż, szczerze mówiąc... masz rację! W kobiecym zachowaniu nie ma logiki :]
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez privace » 2007-01-19, 02:33:01

puszka napisał(a):Cóż, szczerze mówiąc... masz rację! W kobiecym zachowaniu nie ma logiki :]

Dokladnie :super:
Ale sa wyjatki od reguly, wiec panowie inteligentni tez maja szanse.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez puszka » 2007-01-19, 08:38:56

Chociaż z drugiej strony, ja w męskim zachowaniu czasem też nie znajduję choćby odrobinki rozumu i logiki :]
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez Gośka » 2007-01-19, 11:15:49

Kobiety lubią chwalić się swoją urodą a mężczyźni intrelektem . W końcu i tak wszystko przemija . Ale tak już jesteśmy stworzeni aby się nierozumieć bo przecież jesteśmy odmiennej płci.... :hyhy:
Avatar użytkownika
GośkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1520
Dołączył(a): 2006-09-04, 17:47:11
Lokalizacja: śląskiego blokowiska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez PoŁaMaNy^LuDziK » 2007-01-20, 18:23:11

Gośka napisał(a):Kobiety lubią chwalić się swoją urodą a mężczyźni intrelektem . W końcu i tak wszystko przemija . Ale tak już jesteśmy stworzeni aby się nierozumieć bo przecież jesteśmy odmiennej płci.... :hyhy:
Intelekt przemija?? od kiedy?? mam nadzieje, ze ja z biegiem lat nie bede stawal sie "pusty"
Chcę by budził mnie deszcz, łzy nim chcę zlewać, lojalność, nie jedyny pień drzewa jaki podlewam.
Spoko nic mi nie jest, wspominam stare dzieje, śmieje się w lustro, ZYCIE TO OSZUSTWO.
Szczęścia nie znajdziesz w kasynach, ono w dolinach, owiane spokojem, żyć tak bez blasku monet się nie boję.
Avatar użytkownika
PoŁaMaNy^LuDziKNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2007-01-12, 21:43:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez privace » 2007-01-21, 09:40:00

Intelekt przemija?? od kiedy?? mam nadzieje, ze ja z biegiem lat nie bede stawal sie "pusty"

Pogadamy, jak skonczysz 80 lat i dopadnie cie skleroza, zdziecinnienie i Altzheimer ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez BartHoo » 2007-01-21, 16:49:58

za długi ten artykuł... nie czytałem :P
Obrazek
Avatar użytkownika
BartHooNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2007-01-15, 22:12:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez yagodowy_yogurt » 2007-01-21, 19:44:37

BartHoo napisał(a):za długi ten artykuł... nie czytałem

Nie dziwię się :luka:
Co do odkrytych brzuchów, ja nie preferuję czegoś takiego. Nie nakładam tony fluidu na twarz, nie mam tapety. Nie potrzebne mi to.
Spodniczek mega krutkich też nie zakładam, wole żeby chłopak docenił mój charakter a nie moje ciało.
To naprawdę przyciąga tylko pustych facetów. Tak więc prędzej czy poźniej facet dziewczynę zostawi dla młodszej bądź też zgrabnej. Lepiej sobie zaoszczędzić bólu ;]
Wracam po długiej przerwie. ;)
Avatar użytkownika
yagodowy_yogurtNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1202
Dołączył(a): 2007-01-11, 16:16:22
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez slivens.com » 2007-01-22, 00:49:35

yagodowy_yogurt napisał(a):Spodniczek mega krutkich też nie zakładam, wole żeby chłopak docenił mój charakter a nie moje ciało.
To naprawdę przyciąga tylko pustych facetów.


Zapomniałaś o "pełnych" facetach, którzy po prostu mają wymagania i poza intelektem zwracają uwagę na wygląd, wymagając od dziewczyny dbania o siebie, zgrabnego ciałka, itp :)
http://www.slivens.com - dla myślących i ciekawych świata
Avatar użytkownika
slivens.comNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2006-12-25, 23:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez Nell » 2007-01-22, 00:59:32

slivens.com napisał(a):
Zapomniałaś o "pełnych" facetach, którzy po prostu mają wymagania i poza intelektem zwracają uwagę na wygląd, wymagając od dziewczyny dbania o siebie, zgrabnego ciałka, itp :)


Czy dbanie o siebie to noszenie krótkich spódniczek?
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia..."
Avatar użytkownika
NellNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-01-21, 20:37:59
Lokalizacja: woj.Śląskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez BartHoo » 2007-01-22, 13:22:45

Hah! Jak masz co pokazać, to nosząć krótkie spódniczki dbasz o siebie, i o meżczyż którzy SPOÂŹIRAJÂą (lol) na Ciebie ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
BartHooNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2007-01-15, 22:12:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez privace » 2007-01-22, 13:41:46

BartHoo napisał(a):nosząć krótkie spódniczki dbasz o siebie
A gucio prawda, o tej porze roku przeziębienie i zapalenie nerek murowane :P
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez Nell » 2007-01-22, 13:48:16

BartHoo czyli kobiety które noszą spodnie twoim zdaniem są zaniedbane?Bo z twojej wypowiedzi tak wynika,że tylko kobieta,która nosi krótkie spódniczki dba o siebie.Chciałam zauważyc,że nie trzeba nosic krótkich spódniczek zeby uwydatnic swoja figure.

[ Dodano: 22 Sty 2007 12:49 ]
privace napisał(a): A gucio prawda, o tej porze roku przeziębienie i zapalenie nerek murowane :P


Dokładnie,a dbanie o siebie to również dbanie o swoje zdrowie.
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia..."
Avatar użytkownika
NellNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-01-21, 20:37:59
Lokalizacja: woj.Śląskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez BartHoo » 2007-01-22, 13:55:05

"Hah! Jak masz co pokazać, to nosząć krótkie spódniczki dbasz o siebie, i o meżczyż którzy SPOÂŹIRAJÂą (lol) na Ciebie ^^"


powiedz mi, gdzie tu jest napisane ze kobieta w spodniach nie dba o siebie :zdegustowany: ?

i cytujce całe zdanie, a nie tylko fragment :P

btw...
KOBIETY W SPODNIACH RÓWNIERZ DBAJ± O SIEBIE

(cokolwiek to znczy.... :pudlo: )
bo dla mnie dbać sie, to przestrzegać higieny, itp itd....
Obrazek
Avatar użytkownika
BartHooNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2007-01-15, 22:12:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez Nell » 2007-01-22, 14:00:51

BartHoo napisał(a): nosząć krótkie spódniczki dbasz o siebie


Nie tylko krótkie spódniczki podkreślaja figure kobiety.Dbac o siebie tzn dbac o wszystko,swoje ciało,kondycje fizyczna,zdrowie,wygląd zewnętrzny itd
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia..."
Avatar użytkownika
NellNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-01-21, 20:37:59
Lokalizacja: woj.Śląskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez mala_adzia » 2007-01-22, 18:16:09

Nell napisał(a):Nie tylko krótkie spódniczki podkreślaja figure kobiety.Dbac o siebie tzn dbac o wszystko,swoje ciało,kondycje fizyczna,zdrowie,wygląd zewnętrzny itd



dokładnie.Z resztą ubieram to w czym sie dobrze czuje.Nie oznacza to wcale,że musza to być dresy czy ogomniaste swetry. Lubie dobrze wyglądać.No i pamiętam,że na ten wygląd również wpływa moje samopoczucie,zdrowie itp.Więc nie odkrywam nerek i chodze ciepło ubrana.A i tak podobam się mojemu mężczyźnie.Jak bym wyglądałaźle to naoewno by mi o tym powiedział.
Byle do przodu........
Avatar użytkownika
mala_adziaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2006-10-26, 14:11:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez yagodowy_yogurt » 2007-01-22, 19:59:45

Ale czy ciało to wszystko? :]
Wracam po długiej przerwie. ;)
Avatar użytkownika
yagodowy_yogurtNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1202
Dołączył(a): 2007-01-11, 16:16:22
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez Nell » 2007-01-22, 20:02:50

Dla wiekszości facetów ciało kobiety ważne jest w 99%,takie są niestety realia
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia..."
Avatar użytkownika
NellNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-01-21, 20:37:59
Lokalizacja: woj.Śląskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zrozumieć kobiety...

Postprzez BartHoo » 2007-01-23, 01:21:57

Może nie 99% bo co mi po pięknej laseczke, z która sie nie da o niczym pogadac? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
BartHooNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2007-01-15, 22:12:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości