Sprawa przeciwieństw

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Sprawa przeciwieństw

Postprzez morfiniasta » 2007-11-28, 18:10:15

w maju poznałam moje w 99% przeciewieństwo, łączy nas do tej pory klub i znajomi...ale unikamy się jak ognia...walka trwała 3 miesiące...nie mogliśmy się za nic dogadać
http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=77205
Avatar użytkownika
morfiniastaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2007-05-30, 14:47:14
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sprawa przeciwieństw

Postprzez Fantaazja » 2007-11-30, 22:59:41

A nie wkurzają was potem w małżeństwie te "przeciwieństwa", które tak nas przyciągałały wczesniej. Bo mnie wiele rzeczy zaczęło z czasem uwierać.....
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko."

F. Dostojewski
Avatar użytkownika
FantaazjaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2007-11-18, 15:06:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sprawa przeciwieństw

Postprzez Madzias » 2007-11-30, 23:08:10

Fantaazja napisał(a):A nie wkurzają was potem w małżeństwie te "przeciwieństwa", które tak nas przyciągałały wczesniej


Wkurzają ale "widziały gały co brały" i to nadaje pikanteri w moim związku. Dzięki temu możemy się ścierać, docierać i powoli osiągać stan doskonały a pewnie będzie on dopiero w dniu śmierci. I tak przez całe nasze wspólne życie ja będę go ciągnąć na swoją stronę on na swoją i jak zwykle staniemy po śrdoku.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 309 gości

cron