Samotność lepsza, niż związek

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Lamaszta » 2006-03-02, 20:40:19

Moje zdanie jest takie: związek? fajnie. samotność? też może być. Przede wszystkim nie wyobrażam sobie związku na siłę, żeby tylko z kimś być. Natomiast jeśli o mnie chodzi, to nie narzekam na czsy, w których jestem sama i nigdy na samotność nie narzekałam. Może dlatego, że z natury jestem osobą niezależną. Lubię mieć przestrzeń. Nie wyobrażam sobie bycia z kimś zawsze i wszędzie. I dlatego cieszę się, że mężczyzna mojego życia ma podejście podobne do mnie ;).
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez kamil » 2006-03-02, 21:16:45

W zwiazku chyba najważniejsze jest zrozumienie, pomijajac miłość.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Future_Breeze » 2006-03-03, 17:26:43

Lamaszta napisał(a):jestem osobą niezależną. Lubię mieć przestrzeń

i przez to ja nigdy nie mogę mieć długo dziewczyny bo one zawsze chcą się spotkać zemną kiedy mnie najbardziej nie pasuje (imprezka, wyjazd, dyskoteka) no i taki już mój los :P
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez kamil » 2006-03-03, 17:36:27

jeżeli chcesz mieć dziewczyne to musisz się dla niej poświęcać ;)
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Lamaszta » 2006-03-03, 18:25:12

kamil81 napisał(a):jeżeli chcesz mieć dziewczyne to musisz się dla niej poświęcać ;)


Ok. Ale nie wisieć na niej, mając pretensje, gdy 2 kroki zrobi sama. A najbardziej nie cierpię, jak pójdę na koncert ze znajomymi (fakt, że w większości są płci męskiej, ale co z tego?) czy jakikolwiek wypad gdziekolwiek i przed jest wywiad "z kim, gdzie, dokąd i po co" a potem drugi "czy nic tam nie zaszło, czy tęskniłam itd itp". A nie daj Boże pójść gdzieś i wcześniej o tym nie poinformować... O... taki facet byłby u mnie skreślony na dzień dobry. Ja nie trzymam go na smyczy, ale oczekuję tego samego.

A poza tym uważam, że w związku każdy powinien mieć swój prywatny mały świat. Tzn jakiś taki obszar, do którego ta druga strona nie ma wstępu. Bo zazwyczaj nadmiar tej drugiej osoby jest bardziej zabójczy dla uczucia i związku niż niedobór.
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez kamil » 2006-03-03, 18:45:46

To jest zwykła zazdrość i większość chłopaków jest zazdrosna o swoje dziewczyny nawet jeżeli im bardzo ufają to jak ona popatrzy na innego czy pujdzie gdzies sama to chłopak szaleje. Ja wiem że to dziewczyny złości ale my już tacy jesteśmy stworzeni. :oczami:
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Lamaszta » 2006-03-03, 18:53:42

A jak mężczyzna nie będzie się meldował to będzie ok? Tylko kobiety nie powinny? A poza tym to nie jest taka "zwykła zazdrość chłopaków", skoro można trafić na osobniki nie przejawiające jej :P.

Ps. Nie jestem feministką. Jestem po prostu za trzymaniem między sobą dystansu na tyle, żeby się sobą nie znudzić i uważam, że partner/ka nie powinna być dla nas do bólu znana i przewidywalna. Odrobina tajemnicy dodaje tylko smaczku ;).
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez kamil » 2006-03-03, 19:20:53

Lamaszta napisał(a):A jak mężczyzna nie będzie się meldował to będzie ok? Tylko kobiety nie powinny?



ja tak nie powiedziałem tylko rozmawiamy o kobietach więc tak napisałem
pewnie że faceci też powinni mówić czasami kobietą gdzie chodzą :P
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez BlueMan » 2006-03-04, 00:39:24

Lamaszta napisał(a):A jak mężczyzna nie będzie się meldował to będzie ok? Tylko kobiety nie powinny?

To już według mnie zależy od kobiety - jak kobieta sobie będzie tego typu "meldowania" życzyć to facet powinnien się dostosować (jak mu zalezy, i w drugą stornę tak samo to działa)
Powiem szczerze, że ja miałem nie jedną "kłutnie" w tej sprawie. Czasami na prawdę wymyśloną, ale nie dlatego, że jej nie ufam. Ufam jej, ale nie ufam innym facetą!! Jak będzie chciał zdardzić to bez problemu można to zrobić za plecami partera, ale przeciez nie w tym rzecz!!
Przedewszystkim my faceci paniecznie się boimy o Was, że coś może się Wam stać w drodze powrotnej ze szkoły, czy późnym wieczorem !! :serce:

W całym tam "meldowaniu" się i wychodzeniu na imprezy z innymi osobami jest pewnie niebezpieczeństwo...
- nie można kategorycznie zabronić, bo szybko sie związek skończy
- nie można po koleii zabraniać, bo sami wiem, że 'zakazany owoc kusi"
- nie można dawać całkowicie wolnej ręki, bo wyjdzie, ze nie zależy Nam na drugiej osobie!

A z drugiej strony trzeba ufać swojej miłości, a przy tym mieć otwarte oczy, czy ktoś nie podkradł się przypadkiem :cisza:
Ostatnio edytowano 2006-03-04, 10:20:44 przez BlueMan, łącznie edytowano 1 raz
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez kamil » 2006-03-04, 10:27:01

BlueMan napisał(a):Przedewszystkim my faceci paniecznie się boimy o Was, że coś może się Wam stać w drodze powrotnej ze szkoły, czy późnym wieczorem


dokładnie o to chodzi
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Future_Breeze » 2006-03-04, 11:38:05

Lamaszta napisał(a):uważam, że w związku każdy powinien mieć swój prywatny mały świat

Tak dokładnie ja uważam tak samo, żadko ingeruje w to co robi moja dziewczyna związek to nie więzienie, żeby stosować jakieś beznadziejne przesłuchania. Ale jeżeli dowiedziałbym się od kogoś, że coś wyprawiała gdzieś z innym chłopakiem nie chodzi mi tutaj o jakieś przytulanie czy jakieś słodkie słówka bo ja wiem po sobie jak zachowują się moje przyjaciółki mające chłopaków :) to od razu przy następnym spotkaniu dostałaby w twarz nie mocno bo nie o to chodzi i usłyszałaby słowo dowidzenia.
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez BlueMan » 2006-03-04, 14:20:10

Future_Breeze napisał(a):dostałaby w twarz

Ohh... Ty brytalu :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Future_Breeze » 2006-03-05, 23:56:35

BlueMan napisał(a):Ohh... Ty brytalu

Prawo dżunglesa :D jeżeli ja zrobiłbym tak że laska by się o czymś dowiedziała to napewno dostałbym w twarz a skoro mamy równo uprawnienie to ja sobie również żałować nie będe :)
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Revolt » 2006-03-26, 14:55:18

Future_Breeze napisał(a):Niektórzy wiedzą ile mam lat, dla tych co nie wiedzą powiem że dużo. Nie mam nikogo już od długiego czasu i niesamowicie cenie sobie komfort psychiczny, jak i fizyczny tego, iż jestem sam. Jestem dyspozytorem swojego losu. Nic nie musze, nikomu równiez spowiadać się nie muszę jak to było za czasów jak nie byłem singlem.


Pomimo że nie jestem sam to z tymi słowami Future się utożsamiam. Wolność, brak obowiązków. po roku związku przychodzą na myśl własnie takie słowa.
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Cassida » 2006-04-03, 13:08:31

Życie w samotności to nie życie. Na dłuższą metę ejst to po prostu niemożliwe. Nie jesteśmy w staie wszystkiego zdziałać sami !! i żyć tylko dla siebie.
Byc sobą... Sobą być :)
Avatar użytkownika
CassidaNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2006-04-03, 12:54:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez Oyen » 2006-04-03, 20:48:57

Na mojego obecnego'morlaniaka' przydałby się ten ktoś :P ALe ogólnie cenie swoją prywatność i jest mi dobrze...samemu. To brzmi dziwnie ale mam jeszcze czas w końcu mam 15 lat ( w sierpniu 16 :P)
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez wanilja » 2006-04-17, 18:15:01

nie nawidze tego uczucia samotnosci.. niby ma sie znajomych i przyjaciół ale czuje sie ze to jednak nie to.. :|
jestem juz długo sama i przyznaje sie ze nienawidze tego stanu ogólnie powiedziawszy. nie powiem niektore chwile nie sa zle. ale swiadomosc tego ze jestem sama doprowadza mnie do szału. jednak wierze ze wkoncu to sie zmieni <naiwniara>
dziwie sie ludziom ktorzy zyja samotnie i lubia to.. no ale cóz kazdy woli co woli..

ja samotnosci mówie nie! :niepewny:
Avatar użytkownika
waniljaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2006-04-14, 13:56:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez puszka » 2007-02-15, 22:30:10

BlueMan napisał(a):Znacie takie osoby, które raczej sceptycznie podchodzą do związku uczuciowego ?! Mieliście może w swoim życiu taki okres ?!


Co do mnie to zawsze uważałem, że miłość, ta jedyna sama mnie znajdzie, że z czasem na nią wpadę ;) i prez to w samotności było mi dobrze - miałem wszystkie dziewczyny, ale nie miałem żadnej :P
A teraz to całkiem inaczej się przedstawia - nie wyobrażam sobie już samotności, czy życia oddzielnie. Coś strasznego by było - pustka życiowa, marnotrastwo :zakrecony:
I jak patrze na kumpli, co nie mają swojej drugiej połówki to aż mi ich żal ;)


Teraz chyba mam taki okres w życiu, że nie wyobrażam sobie, by z kimś być...
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez angelinaagrafka » 2007-02-15, 22:32:46

Przez 7 lat bujałam sie w jednym kolesiu w końcu napotkałam na jednego eks i 7 letnia miłość z dzieciństwa prysła jak mydlana bańka... Po prostu wtedy zrozumiałam że na miłość się czeka a nie za nią goni :) A samotność muszę przyznać że dawała mi w kość...
Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do piachu z podniesioną głową
Avatar użytkownika
angelinaagrafkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 871
Dołączył(a): 2007-02-05, 20:46:50
Lokalizacja: Druga Strona Lustra
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Samotność lepsza, niż związek

Postprzez yagodowy_yogurt » 2007-02-16, 10:24:16

Ja jestem sama od 3 miesięcy, ale jak na razie nie mam zamiaru rozgladać się za kimś nowym :) Myślę, że miłość przyjdzie sama, właśnie wtedy kiedy się tego nie spodziewamy
wanilja napisał(a):jestem juz długo sama i przyznaje sie ze nienawidze tego stanu ogólnie powiedziawszy.

Też za swojego czasu nienawidziłam tego, postanowiłam sobie wtedy, że będę sama i wtedy zjawił się on,ale to przeszłość.
A wy jak myślicie warto czekać na miłość czy trzeba jej szukać? ;)
Wracam po długiej przerwie. ;)
Avatar użytkownika
yagodowy_yogurtNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1202
Dołączył(a): 2007-01-11, 16:16:22
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości

cron