Rocznica

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Rocznica

Postprzez kropla » 2011-04-05, 11:08:38

Fotografia w ramce a na fotografii Ty
z boku druga ramka a w tej ramce my.
Uczucie te jak sny, potrafią osuszyć każde łzy,
uczucie to nie skończy się,
bo naprawdę kocham Cię!



Obrazek

No właśnie gdy przychodzi do rocznicy znajomości, narzeczeństwa czy małżeństwa kto co jak i dlaczego własnie tak? Czy zawsze o tym pamiętamy, czy obchodzimy ten dzień w sposób szczególny i kto powinien o to zadbać: mężczyzna, a może kobieta w związku powinna zorganizować jakąś niespodziankę? Jak to jest u Was?
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-04-05, 20:32:34

kropla - 2011-04-05, 11:08 napisał(a):Czy zawsze o tym pamiętamy, czy obchodzimy ten dzień w sposób szczególny i kto powinien o to zadbać: mężczyzna, a może kobieta w związku powinna zorganizować jakąś niespodziankę? Jak to jest u Was?

Ja jestem w tych sprawach staroświecki i uważam, że gest powinien wyjść ze strony faceta.
Ja miałem naszą rocznicę niecały miesiąc temu: wziąłem na ten dzień wolne, kupiłem duuuży bukiet kwiatów, zabrałem swoją Kobietę na kawę i tiramisu, spacer (byłą piękna pogoda), a wieczorem do indyjskiej restauracji.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-04-05, 20:55:03

Wg mnie obie strony powinny włożyć jakiś wkład w to, by rocznicę uczcić. Czyli nie tylko facet myśli nad niespodzianką i kombinuje, gdzie by tu pójść, by było miło. Oboje partnerów jednocześnie powinno zrobić sobie prezent-niespodziankę plus zaplanować coś. Oczywiście istnieje możliwość nałożenia się planów, jeśli oboje zaplanują na ten dzień wyjście do restauracji to automatycznie jeden lokal musi odpaść. Jednak nie zawsze trzeba lecieć standardem i może jak facet zaplanuje restaurację wieczorem i romantyczną kolację, to kobieta na popołudnie np. narty, łyżwy albo spacer po lesie;) Możliwości jest dużo i naprawdę fajnie jak obie strony mają wkład w uczczenie szczególnego dnia.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-04-05, 21:03:32

Ja nie mam często głowy do rocznic, z przykrością muszę stwierdzić :( Stąd czasami dochodzi do rocznic przeprosinowych, żeby tego uniknąć, zapisuję ważne rocznice w telefonie :pudlo:
A jeśli chodzi o to czy facet czy kobieta - podpisze się pod słowami Hitmana - facet powinien pamiętać i dbać by kobieta czuła że jest najważniejsza :ok:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Eleo » 2011-05-10, 23:32:40

obie strony powinny pamietac... ale najczesciej to my kobiety pamietamy :-)
Avatar użytkownika
EleoNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2011-04-03, 16:08:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-05-11, 00:15:01

Wg mnie oboje powinni pamiętać, a jeśli chodzi o planowanie to popieram, że facet. Ale nie należy tu popadać w jakieś skrajności; miły gest, życzenia, może faktycznie jakaś restauracja lub drobny upominek powinno w zupełności wystarczyć. Choć kobiety chyba sądzą inaczej. A to jest wielkie święto ale tylko dwóch osób i liczy się refleksja, a nie jakieś huczne parady i strzały z armat :P
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-05-11, 00:16:05

u mnie w związku nie ma rocznicy, bo nie potrafimy powiedzieć od kiedy właściwie razem jako para, a kiedy jeszcze znajomi:P
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez czarna84 » 2011-05-12, 13:03:08

u nas to ja pamiętam o wszystkich datach, rocznicach, urodzinach itp. M nie ma do tego kompletnie pamięci, nawet o swoich urodzinach potrafi zapomnieć ;) ale nie mam mu tego za złe, na kilka dni przed ważną datą zaczynam mu po prostu delikatnie przypominać ;)
:)
Avatar użytkownika
czarna84None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 205
Dołączył(a): 2009-03-07, 18:03:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Maciej » 2011-05-24, 13:31:09

Ja myślę, że to zależy od układu jaki panuje w związku. Miło pamiętać o rocznicy, choć często trudno ją określić (no chyba, że mowa o rocznicy ślubu:)), ale kobieta powinna zawsze czuć, że jeste wyjątkowa i najważniejsza, nie tylko podczas rocznicy!
Avatar użytkownika
MaciejNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2011-05-12, 11:07:36
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-05-24, 22:52:57

Tak w ogóle to za dużo jest tych różnych świąt, jedna osoba może mieć: rocznicę, urodziny, imieniny, dzień dziecka/matki/ojca, dzień kobiet, a jeszcze do tego wspólne święta, Wielkanoc, 11 listopada, 3 maja i na każdy trzeba być miłym i kupować prezenty! Za dużo tego dobrego, nie ma nic wyjątkowego w takich dniach specjalnych jak są co dwa tygodnie.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 728 gości

cron