organizowanie wesela

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

organizowanie wesela

Postprzez kolorek » 2010-06-29, 09:52:04

Nie ma w sumie jeszcze takiego wątku na forum, a wydaje mi się, że warto poruszyć taki temat. Ostatnimi czasy, zaobserwowałam, że coraz więcej osób zaczyna planować wspólne życie, większość spośród moich znajomych decyduje się na zorganizowanie przyjęcia ślubnego. Z tego co wiem, to dla wielu z nich jest to problem, bo większość z nich ma taka pracę, że ciężko jest się zmobilizować, żeby ogarnąć wszystko to co z weselem i ślubem związane, a nie jest tych spraw mało. Jak ktoś nie ma dobrego zmysłu organizacji i planowania, to na pewno planowanie takiej imprezy przyprawi mu wielu problemów. Dlatego właśnie zaczęłam zastanawiać się nad ideą konsultanta ślubnego. Na zachodzie jest to naprawdę bardzo popularny zawód, nikt sam nie organizuje sobie wesele, jedynie nadzoruje prace takiego weeding plannera. Jestem ciekawa czy u nas ma to racje bytu, a może ktoś z was korzystał z takich usług i jest w stanie coś więcej na ten temat powiedzieć.
Avatar użytkownika
kolorekNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2010-06-02, 10:19:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BaQStiC » 2010-06-29, 11:13:24

Ja planuje wesele. A chętnie bym skorzystał z dekoratora. Ale taka osoba jako doradzcta też mogłaby być.
Avatar użytkownika
BaQStiCNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2010-05-23, 19:10:18
Lokalizacja: Kielce/Wro
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-06-29, 14:29:36

Ja liczę, że mój świadek wczuje się w taką rolę :) a przynajmniej, że pomoże mi z organizacją imprezy. Wystarczy pomysł i pomoc w załatwianiu formalności. Wszystkim i tak zajmują się wynajęci do tego ludzie. Ale jeśli ktoś nie może oczekiwać pomocy od kogoś innego, to nie dziwię się, że szuka rozwiązania. Zawód niewątpliwie przydatny.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Masaccio » 2010-06-30, 13:20:40

Faktycznie roboty z tym nie miara. Planowanie ślubu należy zacząć rok wcześniej aby dograć terminy wynajmu sali, orkiestry itp. Dobre zespoły mają mocno zapełnione kalendarze, to samo z atrakcyjnymi salami weselnymi. Myślę, że osoba która ma kontakty i wie co i jak załatwić, dopilnuje terminów itp. ma rację bytu na rynku ślubnym.
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Oyen » 2010-06-30, 15:48:16

ale widzę zakładacie że ma być impreza na ponad 100 osób ;) rozumiem rodzina i znajomi ale cała rodzina i wszyscy znajomi? ja chyba postawiłbym na bardziej kameralną impreze. raz oszczędność czasu dwa pieniędzy trzy nie lubię jak patrzy na mnie ponad 60 oczu :D
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-06-30, 21:30:09

Ja tak pośrednio korzystałem z firmy doradzającej na ślub.

Szukając jakiejś sensownej kapeli natknęliśmy się na gościa który sam ma zespół, ale także mógł zaprezentować nam dziesiątki innych zespołów, bo właśnie prowadzi taką agencję ślubną.
Ceny jak najbardziej normalne i nie było żadnego przepłacania za pośrednika.
Dodatkowo samochód, fotograf - wszystko u niego można załatwiać. Podoba mi się w tym gościu to, że nie jest stronniczy i nie wciska niczego na siłę. Dlatego najprawdopodobniej w sprawie fotografa także do niego uderzymy jak przyjdzie czas.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez kosmowski.be » 2010-09-29, 15:05:44

a na ile osob planujecie wesela? ja coraz wiecej mysle i wyszlo mi ze bedzie ok 25 osob. najblizsza rodzina tylko.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-09-29, 17:45:34

Ja ok 60
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 260 gości

cron