Randka? Jak się zachowywać? co mówić itp?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Randka? Jak się zachowywać? co mówić itp?

Postprzez <HST> » 2010-05-14, 17:32:58

Od kilku dni dreczy mnie taki problem a mianowicie...
Bylem na randkach z wieloma dziewczynami i nigdy nie mialem takiego problemu jak sie zachowywac i co mowic. Owszem zawsze byl stres, zeby nie zrobic czegos glupiego i nie wyjsc na idiote, ale ostatnio bedac sam z "kolezanka" poprostu nie mialem pojecia co mowic, jak sie zachowywac. Taka blokada sie wlaczyla i koniec. Pustka w glowie i milion tematow a zarazem zadnego w glowie...
Jak sie zachowywac w takich sytuacjach?
Avatar użytkownika
<HST>None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2010-02-07, 22:34:34
Lokalizacja: Herby
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ayla » 2010-05-14, 17:42:39

<HST> - 2010-05-14, 17:32 napisał(a):Jak sie zachowywac w takich sytuacjach?

Być sobą, nie kombinować co by tu powiedzieć by ją urzec. Tylko mów to na co masz ochotę. Prędzej czy później wyjdzie jaki jesteś, więc po co skrywać.
Towarzyszy temu stresik, ale nie zjada z pewnością wszystkich słów i Twoich myśli :)
"z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd"
Waha się, jest w rozterce, krótko mówiąc - jest kobietą.
Avatar użytkownika
AylaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2611
Dołączył(a): 2004-11-28, 16:46:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Skubana » 2010-05-14, 17:44:40

Jak sie zachowywac w takich sytuacjach?

To może... uciekać? :hyhy:

A tak poważnie to nie wiem, co można by zrobić w takiej sytuacji. Nigdy chyba nawet w takiej nie byłam z pustką w głowie. Ale jak na mój gust to najlepiej rozładować atmosferę jakimś żartem, czy chociażby zwykły uśmiech, albo "chwila szczerości" i nawet przyznanie, że Cię zamurowało. To na pewno trochę podluzowałoby atmosferę (na pewno bardziej niż milczenie) i później już gładko. Na chorobę zwaną zwykłym ludzkim milczeniem działa, więc może i na pustkę w głowie zadziała. ;)
Avatar użytkownika
SkubanaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2010-01-19, 13:57:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez lagotek » 2010-05-25, 10:14:55

to ja bym wolal byc na twoim miejscu koles, bo mi sie za przeproszeniem japa nie zamyka - zawsze wszedzie i przy kazdej sytuacji. :) a jak sie zachowywac, co mowic.. potraktuj wszystko na luzie, ja za mlodu tez sie stresowalem, ale pozniej zaczalem testowac "co by bylo gdyby" i tak naprawde to lepiej wyjdziesz gdy bedziesz zachowywac sie takim jaki jestes, a nie odgrywac bog wie jakie szopki ;)
Gry MMO
konkursy
Avatar użytkownika
lagotekNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2010-03-05, 14:54:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2010-05-26, 07:07:07

hehehe, pierwsze randki mają to do siebie, że nawet gdyby każdy w około Ci powiedział, że powinieneś być sobą, naturalny, itp. to i tak będziesz przed tą osobą grał - prawdziwe Twoje oblicze zawsze wychodzi na którymś spotkaniu.

Co robić ? Nie wiem, serio, nigdy nie miałem sytuacji, w której nie miałbym tematów do rozmowy. Możesz ją zaprosić do kina, a po filmie można zacząć od wypowiedzi na jego temat, wyrażaniu własnego zdania. A potem to może już samo się rozkręci...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez marek32 » 2010-07-30, 11:02:43

zobacz sobie te filmy na http://sagio.pl/

„O czym rozmawiać z kobietą na randce?”
„Kto płaci na pierwszej randce i dlaczego?”
„O czy nie rozmawia na randce”
„jak się ubrać aby dobrze wypaść w oczach kobiety”
„Udana randka”

jest darmowa wersja, potem możesz płacić np. sms'em
Avatar użytkownika
marek32None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-12-01, 20:31:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Campari » 2010-07-30, 12:53:35

Za bardzo nie pomogę w temacie, jedynie powiem, że byłem w życiu na jednej randce i już zostało :) 8 lat razem. Pamiętam tą randkę doskonale. 30 zł kieszonkowego w kieszeni a w planach kino i kolacja. Starczyło na film a na zapiekanki z budki musiała Ona dołożyć :P Świetnie się bawiliśmy bo każdy był wyluzowany. Jedyny stres to pocałować pod domem czy nie :) ...zdecydowałem się. :super:
My home is where you are,
In every beat, in every beat we're closer. --PvD--

CampariNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2010-07-21, 15:05:14
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Randka? Jak się zachowywać? co mówić itp?

Postprzez faranek22 » 2010-07-30, 12:58:48

zachowuj się normalnie i będzie git
Avatar użytkownika
faranek22None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2010-07-29, 18:53:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Leśny » 2010-10-02, 10:42:18

Sorrki za mały odkop. Też mam taki problem. W ogóle jestem nieśmiały, żeby podejść i zagadać do dziewczyny. Pomóżcie bo nie wiem co mam robić.

LeśnyNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2010-10-01, 16:35:12
Lokalizacja: Łapy
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-10-02, 10:47:44

Jesteś jeszcze młody, pewności siebie nabierzesz z czasem. Poza tym, nie każda dziewczyna lubi przebojowego macho. Te bardziej nieśmiałe prędzej zwrócą uwagę na nieśmiałego chłopaka niż na tego przebojowego, którego wszędzie pełno.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez hitman1986 » 2010-10-02, 11:08:44

Dokładnie tak jak cre[a]tive pisze - wszystko przyjdzie z czasem :)
Jeszcze będziesz czekał na czas jak kobieta pojedzie do mamy, żebyś Ty w spokoju mógł się umówić na piwo z kumplami :pudlo:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Masaccio » 2010-11-22, 07:27:52

Nic na siłę :) Jeśli ma zaiskrzyć, to zaiskrzy. Nie ma gotowej recepty na to. Nie ma co na siłę imponować, ściemniać itp. Wszystko i tak po czasie wyjdzie. Nie można poddawać się po pierwszej nieudanej randce. Jeśli się strasznie nie kleiło, to może ta osoba jest nieodpowiednia. Ja np. raczej mało mówię i dobrze się czuję w towarzystwie dziewczyn które mają sporo do powiedzenia :)
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez metycja » 2010-11-26, 17:35:26

Randka to dosyć stresujące przeżycie. Myślę że z czasem będziesz coraz bardzie rozluźniony. Jak to mówią "praktyka czyni mistrza" :)
Ech, ci faceci
Avatar użytkownika
metycjaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-11-04, 13:21:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ana.recka » 2010-11-29, 21:04:20

ja też zawsze miałam problem z moją nieśmiałością wobec mężczyzn, nie umiałam żadnego poderwać ani nawet normalnie porozmawiać. Chociaż w grupie czułam się świetnie, to jednak kontakty sam na sam mnie przerastały. Zapisałam się w końcu na kurs uwodzenia, stwierdziłam, że może lepiej zasięgnąć rady kogoś kto się na tym dobrze zna. Skorzystałam z ofert Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Zmieniło to całkowicie moje podejście do mężczyzn i pokonałam swoją nieśmiałość. Jeśli ktoś ma podobny problem i przy okazji uskładane troszkę grosza to polecam ;) http://www.***.pl
Avatar użytkownika
ana.reckaNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2010-11-29, 20:59:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości

cron