Jakich facetów,kobiet nie lubicie?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Postprzez Aleksy » 2010-10-18, 14:01:49

Ja nie lubie jak dziewczyna nie umie się zachować, strzela fochy o byle coś i zachowuje się w stylu "noś mnie na rękach bo jestem księżniczką" (i tak też wygląda jakby zachowania było mało), to jest masakra...
Avatar użytkownika
AleksyNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2010-08-04, 14:13:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jakich facetów,kobiet nie lubicie?

Postprzez v-valdy » 2010-10-19, 10:48:04

A ja nie lubię ludzi, którzy śmieją się ze wszystkiego - no totalnie bez powodu.
A to przez to, że cenię sobie poczucie humoru u ludzi.
Dobry Wujek Sasza
siłownia poznań,siłownia samson,tynki poznań,
Avatar użytkownika
v-valdyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2010-09-24, 11:17:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jakich facetów,kobiet nie lubicie?

Postprzez Adora » 2010-10-19, 12:35:59

Nie lubię niekonsekwentnych facetów, którzy mi czegoś zabraniają np. picia, a sami co sobotę zostawiają mi do posprzątania zarzyganą łazienkę. Każdy powinien wiedzieć ile może wypić nim się schleje jak świnia.

Nie lubię ludzi dla których ideałem i często źródłem dochodu jest mamusia. Po skończeniu 25 lat każdy powinien sam umieć zarobić przynajmniej na artykuły pierwszej potrzeby.

Wyjątkowo nie lubię leniwych i nie chodzi tylko o pracę, ale też o związek. Jak ja gotuje, myje gary i sprzątam to miło jakby facet znał się przynajmniej na podstawowej obsłudze wiertarki.

I nienawidzę jak szykuje się godzinę do łóżka, ubieram pończochy, gorset itp. żeby było fajnie. A on kończy po 3 minutach i jeszcze bezczelnie mi mówi, że to komplement. :zalamany:
Obrazek
Avatar użytkownika
AdoraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-10-12, 15:42:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-10-19, 19:54:20

Adora - 19 paź 2010 12:35 napisał(a):Nie lubię niekonsekwentnych facetów, którzy mi czegoś zabraniają np. picia, a sami co sobotę zostawiają mi do posprzątania zarzyganą łazienkę. Każdy powinien wiedzieć ile może wypić nim się schleje jak świnia.



No proszę Cię, nie mów, że to sprzątasz :niepewny:

Adora - 19 paź 2010 12:35 napisał(a):Po skończeniu 25 lat każdy powinien sam umieć zarobić przynajmniej na artykuły pierwszej potrzeby.


Uważam, że na znacznie więcej ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-10-19, 20:18:45

cre[a]tive - 19 paź 2010 19:54 napisał(a): Adora - 19 paź 2010 12:35 napisał(a):Po skończeniu 25 lat każdy powinien sam umieć zarobić przynajmniej na artykuły pierwszej potrzeby.



Uważam, że na znacznie więcej ;)


a ja tak nie uwazam. nie kazdy ma na to warunki. nie kazdy jest w pelni zdrowy, nie kazdy ma dostep do rynku pracy.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2010-10-19, 20:31:13

kosmowski.be - 2010-10-19, 20:18 napisał(a):a ja tak nie uwazam. nie kazdy ma na to warunki. nie kazdy jest w pelni zdrowy, nie kazdy ma dostep do rynku pracy.

Mateusz, Marta z pewnością miała na myśli młodych, silnych mężczyzn, którzy nie mają żadnych defektów lub przed którymi los nie postawił muru nie do przeskoczenia.

Ja też uważam, że jeśli facet ma 25 lat, to powinien już sam na siebie zarabiać i żyć "na własnym garnuszku".
kosmowski.be - 2010-10-19, 20:18 napisał(a):nie kazdy ma dostep do rynku pracy.

U mnie, w rodzinnym mieście, bezrobocie sięga 32%. Szczerze wątpię, abym miał tam jakiekolwiek szanse na pracę. Dlatego się przeprowadziłem. I tak też powinni postępować IMO właśnie ci 25-latkowie
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-10-19, 20:46:21

hitman1986 - 19 paź 2010 20:31 napisał(a):Mateusz, Marta z pewnością miała na myśli młodych, silnych mężczyzn, którzy nie mają żadnych defektów lub przed którymi los nie postawił muru nie do przeskoczenia.



Dokładnie, chodziło mi o osoby w pełni władz umysłowych i fizycznych.

Jak człowiek osiąga już pewien wiek, wypada zejść ze łba rodzicom i żyć samodzielnie, bo jeśli młody, zdrowy mężczyzna nie potrafi znaleźć pracy, to dziwne, że jego rodzice, którzy mają te minimum 50 lat i na pewno o wiele słabsze zdrowie, jak też nie są ze względu na wiek rozchwytywani na rynku pracy, sobie radzą? Muszą, prawda? Na dodatek muszą utrzymać nie tylko siebie lecz jeszcze 25-letniego konia, któremu nie chce się pracować. No idealna sytuacja po prostu, zapewne marzysz, Mateuszu o takim synu, na którego będąc po 50-tce nadal będziesz musiał zachrzaniać, bo on będzie się obijał? :P Ja dziękuję, postoję :)

Aha, zapomniałam - to samo dotyczy wg mnie również kobiet : )
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-10-19, 21:06:26

cre[a]tive - 19 paź 2010 20:46 napisał(a):No idealna sytuacja po prostu, zapewne marzysz, Mateuszu o takim synu, na którego będąc po 50-tce nadal będziesz musiał zachrzaniać, bo on będzie się obijał? :P Ja dziękuję, postoję :)

heh no wiadomo ze nie i sam od dosyc mlodego wieku (15) zaczalem sobie dorabiac a to roznoszac ulotki a to pracujac fizycznie na magazynie:) na swoje wydatki zarabialem i od rodzicow na nowy ciuch czy zachcianki wolac nie musialem
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-10-19, 21:41:11

Zgadzam się z Wami ;)

A jeszcze najbardziej nie wkurzają mnie Ci na których rodzice ciężko pracują, a oni w wieku tych 25 lat leżą w domu i nic nie robią (bo skończyli studia i co teraz?), najbardziej wkurzają mnie Ci z przysłowiowym zawodem "syn", albo zawód - "córka" którym się wydaje, że do końca życia będą mogli nic nie robić, a za ileś lat przejmą kontrolę nad rodzinnym interesem bądź finansami i dalej będzie lajtowo. Powinni się zastanowić ile z tego co mają zawdzięczają samym sobie :zdegustowany:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-10-19, 21:49:16

no ale tu juz tez kwestia wychowania. jak sie nie nauczy dziecka ze trzeba wlozyc troche pracy zeby cos osiagnac (w wieku dzieciecym dobre zachowanie zeby dostac np lepszy prezent) to wyrosnie taki wlasnie "ferdek kiepski" co przesiedzi caly dzien w domu
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2010-10-19, 22:11:28

kosmowski.be - 2010-10-19, 21:49 napisał(a):no ale tu juz tez kwestia wychowania.

Dobre spostrzeżenie.
KenWatanabe - 2010-10-19, 21:41 napisał(a):A jeszcze najbardziej nie wkurzają mnie Ci na których rodzice ciężko pracują, a oni w wieku tych 25 lat leżą w domu i nic nie robią (bo skończyli studia i co teraz?), najbardziej wkurzają mnie Ci z przysłowiowym zawodem "syn", albo zawód - "córka" którym się wydaje, że do końca życia będą mogli nic nie robić, a za ileś lat przejmą kontrolę nad rodzinnym interesem bądź finansami i dalej będzie lajtowo.

Piotr, nie denerwuj się takimi głupotami ;)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jakich facetów,kobiet nie lubicie?

Postprzez KenWatanabe » 2010-10-20, 00:25:51

hitman1986 napisał(a):Piotr, nie denerwuj się takimi głupotami ;)

:P
Ja się nie denerwuje, po prostu jestem zdegustowany :)

A mało tego dodam jeszcze jeden podtyp, a mianowicie wieczny student xD. Edukuje się taki na 6 z kolei kierunku (ale nie jest magistrem z żadnego, ba nawet licencjatu nie ma), zazwyczaj humanistycznym i to tylko jednym na raz (przerywanym rzecz jasna urlopami dziekańskimi bo i to za dużo pracy). Najpierw chciał coś ambitnego - historykiem zostać, ale czytać trzeba było :/ to i się przerzucał z kierunku na kierunek zostając na każdym po 1,2 maks 3 lata (bo seminaria i pisanie krótkiej pracy to już nie dla niego). W końcu coś go wciągnęło - "hodowcą koni" taki zwykle zostaje po 20 latach studiów. Tyle, że w Warszawie nie ma koni ale o tym dowiaduje się dopiero na V roku, więc z konieczności musi zacząć "prawo kanoniczne". Kasy rzecz jasna z tego nie ma ;)

Choć ja bym znalazł i dla takiego pracę ;). Studenci biedni, nie obeznani są, dziekanat to dla nich jak smocza jama, a ile podań różnych, ileż formalności jest na studiach! No i za drobną opłatą mógłby taki Profesor w dziedzinie studiowania :D pomagać mniej obeznanym :mrgreen:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jakich facetów,kobiet nie lubicie?

Postprzez Adora » 2010-10-25, 11:58:50

KenWatanabe napisał(a):A mało tego dodam jeszcze jeden podtyp, a mianowicie wieczny student xD.


Chyba mój ulubiony. Jak edukacja nie idzie to może ich prawdziwe przeznaczenie czeka w rowach melioracyjnych? :hyhy:
Tylko przez pierwsze 6 lat powinno się studiować za darmo(magisterka), a potem niech płacą. Od razu zdawalność by się poprawiła.
Obrazek
Avatar użytkownika
AdoraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-10-12, 15:42:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-10-25, 15:00:12

Adora - 25 paź 2010 11:58 napisał(a):Tylko przez pierwsze 6 lat powinno się studiować za darmo(magisterka), a potem niech płacą. Od razu zdawalność by się poprawiła.


Przecież jest właśnie tak jak piszesz. Jak musisz powtórzyć rok tudzież jeden przedmiot to płacisz - nawet na państwowych studiach.

Chyba, że sobie rozpoczniesz nowy kierunek ;) Ale wówczas to trzeba mieć coś w główce jednak, by na inny państwowy kierunek się dostać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Jakich facetów,kobiet nie lubicie?

Postprzez Adora » 2010-10-26, 11:23:06

To, że coś jest w główce nie oznacza, że to wiedza przydatna społeczeństwu. Ostatecznie są kierunki, na które się naprawdę łatwo dostać, wręcz bywa więcej miejsc niż kandydatów.

A co do opłat mówię o płaceniu za naukę, a nie za poprawkę. Jakby ktoś musiał wywalić 4000 zł na powtórzenie roku na normalnych dziennych studiach to by się dwa razy zastanowił czy to aby jest jego powołanie życiowe.
Obrazek
Avatar użytkownika
AdoraNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-10-12, 15:42:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-10-26, 13:16:55

Adora - 26 paź 2010 11:23 napisał(a):Jakby ktoś musiał wywalić 4000 zł na powtórzenie roku na normalnych dziennych studiach to by się dwa razy zastanowił czy to aby jest jego powołanie życiowe.



A Tobie się wydaje, że rok powtarza się za darmo na państwowych studiach?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez metycja » 2010-11-29, 14:31:23

niezadbanych zarówno mężczyzn jak i kobiet
Ech, ci faceci
Avatar użytkownika
metycjaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-11-04, 13:21:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez bossik » 2011-03-28, 10:21:42

Nie lubię kobiet które kłamią, oszukują w żywe oczy lub kombinują za moimi plecami. Najważniejsza jest szczerość. Nie lubię kobiet bardzo zazdrosnych nawet o błachostki.
Avatar użytkownika
bossikNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2011-03-01, 16:11:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Josephine » 2011-07-18, 23:57:27

Nie lubię cwaniaków, "wiecznych chłopców", facetów leniwych, ponuraków. Doceniam mężczyzn, którzy mają dystans do siebie, potrafią dać kobiecie poczucie bezpieczeństwa, pozwalają sobie na spontaniczność i nie traktują kobiety jak bezwolnego zwierzątka za które należy podejmować wszystkie decyzje.
http://josephinecoquine.bloog.pl/
Avatar użytkownika
JosephineNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2011-07-01, 20:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-07-19, 00:53:38

Nie lubię kobiet w spodniach.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 644 gości

cron