Restauracja ?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Restauracja ?

Postprzez olka5 » 2009-09-22, 15:58:19

Czy na pierwsza randke wypada isc z facetem do restauracji ,gdzie serwuja dobre wina ?
Panowie ? podpowiedzcie ?
To ona ma wybrac knajpe...
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez kosmowski.be » 2009-09-22, 16:11:48

jezeli cena wina (markowego i dobrego) nie zrujnuje kieszeni faceta to mozna isc:)
jezeli jednak ma byc bardziej romantycznie to proponowałbym np jakas stylowa herbaciarnie.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez BlueMan » 2009-09-22, 16:40:51

Zależy ile kasy ma facet. Nie mam na myśli tego, aby go "obskubać", ale w zależności od zasobności portfela "dobre wino" ma inny charakter :P Bo może być /tanie i dobre za 5 zł/, a może też być za 30 :)

Ale ogólnie - skoro cię zaprasza to możesz iść. Oryginalny facet, który jest trochę przy forsie :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Restauracja ?

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-22, 17:15:15

Facet powinien wybrać knajpe i wszystko zorganizować :P W końcu to jego zadaniem jest zadowolić partnerkę, ona powinna tylko oceniać czy jego wybory robią na niej pozytywne wrażenie.

Restauracja to moim zdaniem dobre miejsce. Ja sam nie przepadam za bardzo za winem ale wiem, że kobiety je uwielbiają i dlatego co nieco się o nich dowiedziałem. Teraz jak zamawiam w restauracji wino to często z góry wiem jakie powinno być stosowne do okazji i do gustu gościa. Bo facet powinien sprawiać w takim miejscu wrażenie gospodarza imprezy xD

BlueMan napisał(a):Bo może być /tanie i dobre za 5 zł/, a może też być za 30 :)
Przesadzasz blue :D za 5 zł nie ma dobrego wina chyba, że dobre żeby się skuć :pudlo:
W restauracji facet powinien się liczyć z wydatkiem rzędu 120-150zł za przyzwoite wino.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez BlueMan » 2009-09-22, 17:20:58

A mi tam smakują w towarzystwie takie wina za 5-6 zł :P No, ale na pewno nie są to wina deserowe do obiadu xD
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Restauracja ?

Postprzez makoomba » 2009-09-22, 18:08:46

petreus007 napisał(a):Facet powinien wybrać knajpe i wszystko zorganizować

Dokładnie :) Chociaż kobieta moze delikatnie zasugerować gdzie by chciała iść ;)

Co do randki uważam ze restauracja to dobre miejsce, a mysle ze i wino za 50-70 zl by wystarczylo, nie trzeba od razu zaglądać na najwyższą półkę, wiec nie naciągaj go za bardzo bo się facet zniechęci i przestraszy ;)
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-22, 19:35:37

No ja na początek, żeby zrobić dobre wrażenie wybrałbym wino francuskie z rejonu Bordeaux (klasyka). Mnie ogólnie żadne wino za bardzo nie smakuje ale to, że tak powiem uznana marka :) Chateau Lamour bym wybrał :P bo ponoć pasuje do mięsa.

W każdym układzie na pierwszą randkę powinno być czerwone i pasować do dania.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez olka5 » 2009-09-23, 20:09:30

Musze sprostowac , to chodzi o moja przyjaciółke. To dziewczyna 30 letnia, na dobrym stanowisku,ale zakochala sie w facecie 25 letnim.I udało mi sie ich zeswatac. On zeby jej dorównac ;-) chce ja zabrac do dobrej knajpy. Ale wlasnie nie wiem co mu doradzic.Dodam ze chodzi o cos fajnego w stolicy.
Kino to dla niego cos banalnego ;-)

wiec chyba ta restauracja to najlepszy wybór.Swoja droga dobrze ze nie wpadł na to zeby ja zabrac do Spa :hyhy:
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez BlueMan » 2009-09-23, 20:25:47

olka5 napisał(a):Kino to dla niego cos banalnego ;-)

kino na pierwszą randę to tandeta. Siedzisz z drugą osobą i przez 2godz milczycie? Tak nie wygląda randka :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Restauracja ?

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-23, 20:43:26

olka5 napisał(a):to chodzi o moja przyjaciółke. To dziewczyna 30 letnia, na dobrym stanowisku,
brzmi nieźle xD

olka5 napisał(a):Ale wlasnie nie wiem co mu doradzic.Dodam ze chodzi o cos fajnego w stolicy.
Na Poznańskiej jest restauracja Salonik Warszawski. Polecam bo warto, duży wybór win mają i jest miła atmosfera. Tak luźno jest i swobodnie :)

A jak chce coś wystawniejszego to przy hotelach są chyba najlepsze restauracje.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez Madzias » 2009-09-23, 23:27:13

Restauracja jest takim zwykłym oklepanym pomysłem. Typowa kolejna nudna randka.
Na przykład można skoczyć na kręgle. Myślę, że w Warszawie jest sporo fajnych kręgielni z sympatycznym klimatem i dobrymi drinkami.

Kiedyś na tak zwaną pierwszą randkę chłopak zabrał mnie na rzutki. Na początku troche byłam zdziwiona ale ogólnie podobało mi się strasznie. Było dużo smiechu, luźno i miło. No i oczywiście uczenie rzucania jest takie zbliżające. :hyhy:

A wogóle to dziwnie, żeby kobieta wymyslała, gdzie mają isć na pierwszą randkę. Czyżby facetowi brakowało fantazji?
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez Mart » 2009-09-25, 12:06:19

zgadzam się ze spostrzeżeniami Madzias.
Restauracja jest dla starych zgredziałych par - ;) żartuję oczywiście, ale jednak coś jest w fakcie oklepanego miejsca. Poza tym wg mnie powinno to być coś skromnego, może nie zatanistycznego, ale co by nie zrujnowało niczyjej kieszeni, aczkolwiek przy początkowych spotkaniach jestem za płaceniem za siebie, albo za spotkaniem rewanżującym co by żadna ze stron nie ucierpiała finansowo.
Avatar użytkownika
MartNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2009-09-14, 17:09:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez olka5 » 2009-10-14, 13:56:47

No wiec poszli jednak do winiarni ;-)
Randka udana , i czekamy na rozwiniecie ;-)
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez El Limon » 2009-10-18, 14:54:20

Bo może być /tanie i dobre za 5 zł/

Blue ja też lubie Leśny Dzban i Special ale tego w winiarnia niestety niet. A szkoda. No ale jak ktoś mieszka blisko monopolowego.
(Btw. Leśny dzban jest w wygodnym foliowym woreczku xD)
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Restauracja ?

Postprzez kazaam » 2009-10-28, 11:57:47

nie przejmuj sie, i tak on bedzie placil:P
Avatar użytkownika
kazaamNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2009-10-27, 10:53:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 13:42:28

Jak zaprasza to się idzie, szczerze powiedzawszy ja swoją pierwszą randkę przygotowaną miałam w domu, świecie, itp. I np. gdybym miała teraz wybierać takie coś jeszcze raz czy restauracja to zdecydowanie wolałabym domek, ciepły kącik itp. ;)
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 311 gości

cron