Szkoła uwodzenia.

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Szkoła uwodzenia.

Postprzez El Limon » 2009-06-19, 14:57:25

Otóż ostatnio w Warszawie odbył się zjazd uwodzicieli. Dawali oni m. in. lekcję jak uwodzić kobiety.
I takie moje pytanie. Czy rzeczywiście te szkoły uczą Nas czegoś? A może po prostu bardziej ośmielają mężczyzn?.
Ja powiem że byłem na jednej prelekcji z czystej ciekawości. "Wykład" trwał 45 minut przez co większość, gość nawijał o pewności siebie i wymienił kilka tzw. openerów (Tekstów którymi można zacząć rozmowę). Kumpel chodził na tego typu wykłady i wydał nie mała sumkę. Wykłady nagrywał. ja po przesłuchaniu trzech stwierdziłem że są one bardziej rozwiniętą prelekcją. Inaczej mówiąc owijając w bawełnę gość mówił o pewności siebie bla bla bla.
Powiem szczerze że więcej poradników nie czytałem, słuchałem.
Ale do tematu wracając. Czy mężczyznom (bo to oni podrywają kobiety) jest takie coś potrzebne.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Oyen » 2009-06-19, 15:58:47

hmm widziałem coś takiego za free w necie,
jak na moje to niczego nie uczą i wkręcają ludzi. bo jak ktoś jest mało atrakcyjny i sie jąka to napewno nie zdobęcie najlepszej laski na parkiecie...

jak to mówią, mierz siły na zamiary.

nigdy bym na cos takiego nie poszedl, bo to by tylko pokazalo jak sztuczny jestem, a skoro mam oczarowac jakas babke to musi to byc naturalne ;)
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Madzias » 2009-07-20, 23:40:38

Tak jak kobieta nie nauczy się seksapilu, tak facet nie nauczy sie uwodzenia. Każda kobietajest inna. Na jedna jakis milutki tekst podziała i się skusi a druga odwróci się i pomysl, jaki frajer. Takie rzeczy ma się w sobie. Z resztą co to za facet, który musi uczyć sie podrywać.
Nawet nie chodzi tutaj o atrakcyjność ale o prawdziwość faceta. Nie uwierzyłabym "ciapie" gdyby nagle rzucał teksty, jak hiszpański Don Juan. Wiersze klepać każdy potrafi a recytować niewielu.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez KenWatanabe » 2009-07-21, 01:24:03

Jeśli taki wykład mógłby zmienić faceta, np dodać mu pewności siebie itd to czemu nie? Oczywiście, że nie nauczy się innego podejścia do kobiety na bazie dotychczasowej mało atrakcyjnej osobowości. Ale może zmienić swoje podejście do świata w wielu sprawach i to uczyni go to bardziej atrakcyjnym.

Choć mnie tam takie rzeczy niepotrzebne i na pewno na coś takiego nie pójdę :cool:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-21, 02:27:00

A tak naprawdę to i tak wszystko wyjdzie w praniu. Nawet jeśli chłopczyk nauczy się "podrywania" kobiet, to jak wreszcie poderwie i owa kobieta pobędzie z nim jakiś czas w związku to i tak wyjdzie kim jest dany facet i jaki jest. Także takie kursy nic nie dają, jedynie marnują czas danemu facetowi, by być naprawdę szczęśliwym ktoś musi go pokochać takim jakim on jest naprawdę.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez KenWatanabe » 2009-07-21, 22:48:22

Zgadzam się, ale tak jest chyba z każdym? Nawet jeśli ktoś ma taki wrodzony talent i wydaje się być idealny to i tak jeśli po bliższym poznaniu kobieta poczuje, że jednak coś jest w nim co jej się nie podoba, to z nim zerwie.

Taki kurs na pewno nie ma na celu zmieniać charakteru faceta tylko nauczyć go właśnie dobrego startu.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez El Limon » 2009-07-28, 16:07:43

No niby tak dobrego startu. Jak dla mnie osobiście dobry start jest taki, którego się nie uczę. Przychodzę zagadam jeżeli rozmowa się rozwija jest ok. Jeżeli nie to nie. Nie wysilam się bo to nie ma sensu raczej ciągnięcie czegoś na siłę.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez paimka » 2009-07-28, 16:47:28

najwieksza bzdura jaka moze byc to wyklady o uwodzeniu powiazane niby z nlp. Najciekawsze jest to ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego :boss:
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez zuyboy » 2009-07-28, 16:52:44

Oyen napisał(a):jak to mówią, mierz siły na zamiary.

Mowią, a nie rozumieją.
"Mierz siły na zmiar, nie zamiar podług sił"
Madzias napisał(a):Tak jak kobieta nie nauczy się seksapilu, tak facet nie nauczy sie uwodzenia. Każda kobietajest inna. Na jedna jakis milutki tekst podziała i się skusi a druga odwróci się i pomysl, jaki frajer. Takie rzeczy ma się w sobie. Z resztą co to za facet, który musi uczyć sie podrywać.

Taki który Cię poderwie, kiedy już się tego nauczy, bo kiedy już się nauczy, to jak się uczył nie będzie miało znaczenia.
kobieta napisał(a): by być naprawdę szczęśliwym ktoś musi go pokochać takim jakim on jest naprawdę.


Jest też "nie kocha się za coś"... ciekawe, która z tych ludowych mądrości jest prawdziwa.


ostrzeżenieEdytowany przez: hitman1986
Powód edycji: Zuyboy - nie pisz kilku postów pod sobą - edytuj poprzednie

Założyłem że moderator zrobi to za mnie. Gdyby cytowanie selektywne było w sensownym miejscu to nie byłoby problemu...
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Madzias » 2009-07-28, 23:56:59

zuyboy napisał(a):Taki który Cię poderwie, kiedy już się tego nauczy, bo kiedy już się nauczy, to jak się uczył nie będzie miało znaczenia


Mhm...niech pomyślę, nie da rady się tego nauczyć. Takich facetów czuć na odległość bo brakuje im jednej i najważniejszej rzeczy "prawdziwości", poza tym nie należy wierzyć facetom, którzy zbyt pięknie gadają.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Jinx_ » 2009-07-29, 23:02:28

zuyboy napisał(a):
kobieta napisał(a): by być naprawdę szczęśliwym ktoś musi go pokochać takim jakim on jest naprawdę.


Jest też "nie kocha się za coś"... ciekawe, która z tych ludowych mądrości jest prawdziwa.

Z pewnością nie druga, bo nigdy nie ma miejsca. Moim zdaniem kocha się zawsze za coś. Nic, nawet uczucia, nie powstają z niczego. Z tym, że nie mam na myśli warunku, ale przyczynę i skutek.
Wolę napis: "Wstęp wzbroniony", niż: "Wyjścia nie ma".
Avatar użytkownika
Jinx_None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2009-07-23, 12:00:04
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez zuyboy » 2009-07-29, 23:49:31

Madzias napisał(a):Mhm...niech pomyślę, nie da rady się tego nauczyć.

A mężczyźni, którzy potrafią uwodzić, urywają się z choinki.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Madzias » 2009-07-30, 10:48:02

zuyboy napisał(a):A mężczyźni, którzy potrafią uwodzić, urywają się z choinki.


Zazwyczaj się rodzą.

Czy twoim zdaniem, uwodzenie to umiejętność, którą zdobywa się przez naukę i kurs. 100 lat temu nie było takich kursów a mężczyźni potrafili tak uwodzic kobiety, że mdlały. Sztuka uwodzenia jest swoistym darem. Jedni faceci potrafią spojrzeniem oczarować kobietę a inni, nie wiem jak by się "produkowali" nie są w stanie nawet zainteresować swoją osobą.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez zuyboy » 2009-07-30, 11:25:48

Madzias napisał(a):Zazwyczaj się rodzą.

Niemowlak nikogo nie uwiedzie.
Madzias napisał(a):100 lat temu nie było takich kursów a mężczyźni potrafili tak uwodzic kobiety, że mdlały.

To, że nie było takich kursów, to nie znaczy, że nie uczyli się tego w inny sposób.
Madzias napisał(a):Czy twoim zdaniem, uwodzenie to umiejętność, którą zdobywa się przez naukę i kurs.

To umiejętność, którą się zdobywa. Kurs to tylko jedna z możliwości zdobycia tej umiejętności. Można samemu zdobywać doświadczenie, ale to nie znaczy, że nie warto słuchać, gdy ktoś inny się dzieli swoimi własnymi doświadczeniami.
Madzias napisał(a):Jedni faceci potrafią spojrzeniem oczarować kobietę a inni, nie wiem jak by się "produkowali" nie są w stanie nawet zainteresować swoją osobą.

A skąd Ty wiesz, jak ten który Cię oczarował jednym spojrzeniem wyglądał rok temu? Naucz się odróżniać to co jest, od tego co chciałabyś, żeby było. Ty byś chciała, żeby uwodzenia nie można się było nauczyć, a Twoja intuicja po prostu wskazywała Ci tego kogo trzeba. W rzeczywistym świecie jest inaczej. Odpowiednia wiedza i ma się naprawdę duże szanse, że się Twoją intuicję oszuka.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Madzias » 2009-07-30, 15:19:34

zuyboy napisał(a):Niemowlak nikogo nie uwiedzie


Czy twoim zdaniem dziecko rodzi się "tabula rasa"?

Do niektórch rzeczy trzeba mieć predyspozycje. Wszyscy moga zapisać się na kurs malowania ale tylko nieliczni będą w stanie namalować arcydzieło. Tak samo jest z uwodzeniem. Trzeba mieć to "coś". I na pewno nie ma jednego wspólnego schematu na uwiedzenie kobiety.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez zuyboy » 2009-07-30, 16:28:35

Madzias napisał(a):Wszyscy moga zapisać się na kurs malowania ale tylko nieliczni będą w stanie namalować arcydzieło. Tak samo jest z uwodzeniem.

Kursy malowania też Ci się nie podobają?
Czy wystarczy się urodzić z talentem, aby namalować arcydzieło? Nie trzeba się najpierw nauczyć malować? Czy istnienie talentu podważa sens uczenia się?
A może jednak każdy jest w stanie namalować arcydzieło, czy ktokolwiek bez talentu próbował się uczyć malować do skutku, przez całe swoje życie?
Madzias napisał(a):Trzeba mieć to "coś".

Czyli co?
Madzias napisał(a):I na pewno nie ma jednego wspólnego schematu na uwiedzenie kobiety.

A kto twierdzi, że jest? A może pierwsza lekcja na kursie uwodzenie brzmi "nie ma jednego wspólnego schematu na uwiedzenie kobiety".
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Madzias » 2009-07-30, 20:06:31

zuyboy napisał(a):Czyli co?


A skąd ja mam wiedzieć. Dla jednej kobiety, to duże ręcę a dla drugiej iskra w oku. Wiem, co dokładnie miał w sobie mój mąż i dlatego znalazłam go wśród milionów.

zuyboy napisał(a):A może pierwsza lekcja na kursie uwodzenie brzmi "nie ma jednego wspólnego schematu na uwiedzenie kobiety"


W takim układzie kurs musiałaby trwać minimum rok, dzień w dzień a i tak nie wyczerpałby wszystkich zagadnień związnych z różnorodnością, jaką prezentują kobiety.
Poza tym musiałby uwzględniać każdy typ faceta, bo inaczej podrywa typ "umięśniony" a inaczej "mizerny", inaczej przystojny a inaczej mniej urodziwy i tak dalej...
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez zuyboy » 2009-07-30, 20:12:01

Madzias napisał(a):A skąd ja mam wiedzieć. Dla jednej kobiety, to duże ręcę a dla drugiej iskra w oku.

Jaka znowu iskra w oku?
A jeżeli o wyborze kobiety decyduja wielkości ręki to należy jej współczuć i nie zmienia to faktu, że takie fetyszystki to tylko jakaś część, a nadal można się uczyć uwodzić normalne kobiety.
Madzias napisał(a):W takim układzie kurs musiałaby trwać minimum rok, dzień w dzień a i tak nie wyczerpałby wszystkich zagadnień związnych z różnorodnością, jaką prezentują kobiety.

Zdecydowanie przeceniesz różnorodność jaką prezentują kobiety, ale to dobrze, że powoli oswajasz się z istnieniem takich kursów.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez Madzias » 2009-07-30, 20:18:41

zuyboy napisał(a):ale to dobrze, że powoli oswajasz się z istnieniem takich kursów


Ależ ja jestem oswojona z istniejem takich "kursików" natomiast jestem przekonana o ich bezcelowości.

zuyboy napisał(a):Jaka znowu iskra w oku?


Mhm...niektórzy mają poprostu bardzo ładne, niezaczerwienione od zmeczenia, niewyspania i ciężkiej pracy, błyszczące oczy. Niektórym kobietą się to podoba i na to "lecą". xD
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Szkoła uwodzenia.

Postprzez zuyboy » 2009-07-30, 20:51:10

Madzias napisał(a):Mhm...niektórzy mają poprostu bardzo ładne, niezaczerwienione od zmeczenia, niewyspania i ciężkiej pracy, błyszczące oczy. Niektórym kobietą się to podoba i na to "lecą".

Co nie znaczy, że nie polecą na kogoś bez iskry w oku
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron