Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Postprzez miliard » 2009-01-31, 01:11:49

Witam wszystkich,
nie było mnie na Blueforum około roku.
Rok temu zostałem sam z synami. Matka chłopaków wyprowadziła się do swojego kochasia i właściwie gdyby nie krzywda dzieci zupełnie bym tego nie odczuł. Albo inaczej, odczułem wielką poprawę, bo skończyło się niekończące pasmo nieporozumień, niepowodzeń, kłamstw i klęsk.
Teraz po roku nadszedł czas na nową znajomość. Zapisałem się do jednego z portali i zostałem "namierzony". Początkowo byłem sceptyczny, bo nie chcę drugi raz popełnić tego samego błędu. Ta dziewczyna jest całkowitym przeciwieństwem tamtej. Przede wszystkim jest to osoba, która wiele osiągnęła w życiu, ale ma do niego zdrowe podejście, wie co ważne a czym nie warto sobie zaprzątać myśli. Zależy mi na tej znajomości, ale zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo czasu i pracy przede mną. Zbliża się termin naszego pierwszego spotkania. I tu mam pytanie głównie do forumowiczek.

Dokąd zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie?
Avatar użytkownika
miliardNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2007-05-10, 02:28:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Postprzez cre[a]tive » 2009-01-31, 02:17:20

Miałeś już żonę, masz (przynajmniej) dwóch synów. Przeszedłeś multum randek, wstępów, początków. Przeszedłeś nawet multum zapłodnień i porodów.... Jesteś już porzuconym a może nawet prawie rozwodnikiem.
I nadal nie wiesz dokąd zaprosić nową dziewczynę? Ogarnij się, nie jesteś już nastolatkiem randkującym pierwszy czy drugi raz w życiu. Powinieneś wiedzieć dokąd zaprosić kobietę, którą chcesz zdobyć. To Ty ją znasz i to Ty wiesz, co ona lubi i czego oczekuję od mężczyzny. A nie my, obcy ludzie na forum.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Postprzez BlueMan » 2009-01-31, 13:08:03

Wiesz.... to co mówi kobieta ma sens... . To Ty powinieneś wiedzieć gdzie co i jak... .

Bo chyba trochę lat masz już na karku, no nie? :)


Choćby na kawę gdzieś do cukierni, czy kawiarni możesz zaprosić... . Pierwsze spotkanie nie musi być wcale długie :P Lepiej mieć niedosyt, niż przesyt :]
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Postprzez thalcave » 2009-02-01, 02:37:30

Może być też zwykły spacer i rozmowa z kubkiem gorącej czekolady na rozgrzanie :)
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Postprzez Kamil888 » 2009-02-01, 15:23:05

BlueMan ma rację. Najlepiej jak zabierzesz ją do jakiejś przytulnej kawiarenki. :) Spacer też nie jest najgłupszym pomysłem, ale tak jak pisała kobieta, sam musisz się dowiedzieć co lubi Twoja wybranka. ;]

BTW: Kino zdecydowanie odpada. ;)
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa znajomość, pierwsze spotkanie

Postprzez divva » 2009-03-06, 00:46:13

miliard, a cóż to za portal, gdzie się zapisałeś? moja siostra ma 37 lat i szuka faceta przez net, ale portale, na które trafia są w większości dla nastolatków, którzy tylko szukają okazji, żeby się ponabijać z porządnych ludzi szukających drugiej połówki.
Avatar użytkownika
divvaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2009-03-05, 23:24:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 328 gości

cron