Nie rozumiem tego

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Nie rozumiem tego

Postprzez Lina » 2008-11-26, 20:54:51

Sama siebie nie rozumiem moze ma tak byc? Mam chłopaka na poczatku mi sie podoba ale jak juz z nim jestem to mi wszystko przechodzi i nie potrafie pokochac i wtedy po miesiacu zrywam z mysla ze znajde kogos kogo pokocham od razu i nie próbuje pokochac tego kogo mam bo mam wrazenie ze próbujac go pokochac omine ta prawdziwa osobe..prawdziwa miłosc w której bym nie próbowała pokochac tylko bym juz kochała i czuła te motylki których nie czuje przy nim..Rzuciłam swojego chłopaka i znalazłam nastepnego (świetny chłopak) i sytuacja sie powtarza..nie kocham go, nie mam motylków itp. ale jestesmy ze soba dopiero tydzien i sie zastanawiam czy nie zerwac bo moze gdzies jest ktos kogo pokocham od razu i od razu beda te motylki w brzuchu i radosc z kazdego spotkania czy czekac ze moze go pokocham.

Jak to jest z ta miłoscia? Kocha sie od razu czy trzeba czekac? czy bedac w zwiazku motylki pojawiaja sie od razu czy po czasie?
Avatar użytkownika
LinaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007-11-03, 21:05:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez kosmowski.be » 2008-11-26, 20:59:44

Lina, zeby kogos pokochac trzeba tego kogos poznac. tu mi wyglada na zauroczenie - podoba mi sie wiec z nim bede, moze pokocham, moze nie. na tej zasadzie. ile masz lat?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez Lina » 2008-11-26, 21:01:41

mam 19,5 lat własnie w obecnym chłopaku nie jestem zauroczona. Poprostu z nim jestem z nadzieja ze go pokocham ale boje sie ze podczas gdy ja bede próbowac to omine cos naprawde wyjatkowego z kims innym.
Avatar użytkownika
LinaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007-11-03, 21:05:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez kosmowski.be » 2008-11-26, 21:13:51

albo sie kocha albo nie. nie mozna probowac pokochac, bo tak jak mowisz, w tym momencie prawdziwa milosc moze przejsc obok Ciebie niezauwazona. nie szukaj milosci na sile a bedzie dobrze :ok:
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez BlueMan » 2008-11-26, 21:52:28

Ja zanim na prawdę byłem ze swoją dziewczyną, to tak przez pół roku się znaliśmy, spotykaliśmy, itp. Ale nie byliśmy ze sobą.
Teraz już ponad 4 lata jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi. Może motylków ciągle w brzuchu nie mamy, ale jednak jesteśmy ze sobą szczęśliwy.
Nie kocha się za coś, a pomimo czegoś :D


Moja rada dla Ciebie: nie choć z chłopakiem od razu jak ci się spodoba :D poczekaj miesiąc, dwa... jak nie będziesz bez spotkań z nim mogła wytrzymać, to wtedy spróbujcie być razem ;)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez privace » 2008-11-27, 02:16:11

Nie ma recepty!
Miłość zjawia się jak grom z jasnego nieba i nieważne, czy od pierwszego wejrzenia, czy po jakimś czasie. I wiem to z autopsji, bywałam zakochana od pierwszej chwili, a teraz jestem z facetem, do którego poczułam to coś po jakimś czasie.
Nie ma recepty. Czasem zauroczy nas coś w człowieku od pierwszej chwili, czasem dopiero po jakimś czasie gdy poznajemy jego zalety i kochamy pomimo wad. A zdarza się również, że gdy wydaje nam się, że nic nie czujemy- przychodzi ta chwila. Kiedyś widziałam taką banalną, głupiutką i kiczowatą pocztówkę, a na niej mądre słowa, które zapadły mi w pamięć
"Sposób by coś pokochać- wyobraź sobie, że to straciłeś".
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez Q3lo » 2008-11-27, 10:59:51

Jestes jeszcze "młoda i głupia" (bez obrazy). Przejdzie Ci jeszcze ze 100 razy i dopiero ten 101 raz będzie pewny.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez Madzias » 2008-11-27, 18:24:03

Lina napisał(a):Mam chłopaka na poczatku mi sie podoba ale jak juz z nim jestem to mi wszystko przechodzi i nie potrafie pokochac


Skoro twoim celem jest bycie z chłopakiem, bo być może go pokochasz, to ja nie widzę w tym nic głebokiego. Niby "szukajcie a znajdziecie" ale w miłości bardziej stawia się na: "ona znajdzie cię sama". Więc daj sobie spokój z byciem z kimś na siłe, bo to mija się z celem i jest śmieszne.

BlueMan napisał(a):nie choć z chłopakiem od razu jak ci się spodoba poczekaj miesiąc, dwa...


E...na to nie ma reguły...to dzieje się samo, jakos tak w dziwny sposób nagle zaczyna nam byc cudownie lekko gdy jesteśmy z tą osobą i czujemy się nieswojo i obco gdy jej nie ma. Jedni maja tak po godzinie a inni po roku znajomości.

Jak dla mnie dziewczyna ma bzika na punkcie zakochania się i za bardzo chce.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez cre[a]tive » 2008-11-28, 16:49:23

Lina napisał(a):sytuacja sie powtarza..nie kocham go, nie mam motylków itp. ale jestesmy ze soba dopiero tydzien i sie zastanawiam czy nie zerwac bo moze gdzies jest ktos kogo pokocham od razu i od razu beda te motylki w brzuchu i radosc z kazdego spotkania czy czekac ze moze go pokocham.


Moja serdeczna rada dla Ciebie: dorośnij.
Po tygodniu martwisz się, że jeszcze nie kochasz swojego chłopaka, przecież Ty go nawet nie znasz, a już chcesz miłości między wami? Odpowiedz sobie na pytanie: co to jest miłość. Bo Ty piszesz raczej o zauroczeniu, a nie miłości. A zauroczenie może się pojawić nawet w pierwszy dzień znajomości a po 2 tygodniach zniknąć i nadal będziesz miała swój problem.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nie rozumiem tego

Postprzez Lina » 2008-12-17, 23:18:15

temat mozna zamknac. Juz problem rozwiazany :)
Avatar użytkownika
LinaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007-11-03, 21:05:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 322 gości

cron