Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez wojtek » 2008-07-06, 22:30:13

Witam.
Moze temat nie mowi za wiele, ale niech bedzie.
Otóż nurtuje mnie kilka pytan dotyczących dziewczyny,a dokladnie mojej kolezanki.
A wiec tak. Znamy sie juz dluzszy czas ( to samo osiedle :P ), ale od dosc niedawna gadamy ze soba, czy to na gg czy na spacerze z psami. Mysle ze wlasnie te spracery moga nas jakos zblizyc do siebie.
Bardzo ona mi sie podoba. Ja jej pewnie też. Mówiła, że jestem "fajny i zabawany". To chyba zwieksza moje szanse :D
Nie bede sie dalej rozpisywał bo po co? Oto te kilka pytan. Btw. prosilbym o "mądre" odpowiedzi ludzi którzy już tego w jakims stopniu doswiadczyli.
1. On jedzie teraz na wakacje, więc przez jakis miesiac jej nie zobacze. Wiec gdy spotakmy powiedziec jej ze sie stesknilem i powidziec jakis komplement, np. ze ładnie wyglada?
2. Gdy wroci z w/w wakacji mamy zamiar isc na lody :). Czy odprowadzajac ja do domu, przed domem moge dac jej calusa. czy najpierw wypada sie spytac? Bo nie chce jej speszyc.

Z gory dziekuje za odpowiedzi, was, dobrzy ludzie z BF :D. Jezeli cos jest nie zrouzmiale, lub po wiecej info prosze pisac w temacie. Za pomoc jeszcze raz serdeczne THX. Pozdrawiam, wojtek.
Twoje forum o Counter-Strike
Avatar użytkownika
wojtekNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 239
Dołączył(a): 2006-11-17, 20:18:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Lawenda » 2008-07-06, 23:00:08

Emm..to my Ci mamy powiedzieć czy będziesz za nią tęsknił czy też nie?
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez privace » 2008-07-06, 23:05:29

Pytanie pierwsze tak! Komplemanty zawsze kobiecie sprawiają przyjemność, może tylko postaraj się o oryginalność, np.: ta sukienka podkreśla opaleniznę", albo "włosy ci pięknie zjaśniały od słońca" kobiety lubią, gdy ktoś zauważa szczegóły, nie prawiąc banałów w stylu "pięknie wyglądasz". O tęsknocie bym nie wspominała wprost, raczej coś w stylu "mojemu pieskowi brakowało tych wspólnych spacerów".
Drugie- tu już nie ma prostej recepty. Pytać nie doradzam. Przynajmniej ja wolę mężczyzn, którzy wiedzą, co robić. Musisz po prostu wyczuć- możesz lekko odgarnąć jej włosy z policzka, przytulić- zauważysz w ten sposób, czy czeka na coś więcej, ale pocałunek raczej na wstępie bardziej przyjacielski, w policzek ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez BlueMan » 2008-07-06, 23:09:47

wojtek napisał(a):1. On jedzie teraz na wakacje, więc przez jakis miesiac jej nie zobacze. Wiec gdy spotakmy powiedziec jej ze sie stesknilem i powidziec jakis komplement, np. ze ładnie wyglada?

Utrzymuj z nim kontakt cały czas - nawet jak wyjedzie na wakacje ;) SMS raz na jakiś czas (w zależności jak zżyty z nim jesteś :P ) to nic złego.
A jak przyjedzie - dobrze jest się szybko spotkać, wypytać jeszcze raz (mimo SMS) jak było na wakacjach, itp... i można napomknąć, że tęskniłeś, czy coś :P Ale takie coś samo przez się powinno wyjść w praniu.

A to, że "ładnie wygląda" - to powinno mówić się cały czas. No, ale jak wróci z wakacji możesz powiedzieć, że się opalił, albo jakoś tak więcej mięśni ma, czy coś... nie wiem co chłopcy lubią :P

wojtek napisał(a):2. Gdy wroci z w/w wakacji mamy zamiar isc na lody :). Czy odprowadzajac ja do domu, przed domem moge dac jej calusa. czy najpierw wypada sie spytac? Bo nie chce jej speszyc.
Ja tam bym sie jeszcze wstrzymał :] wakacje duuuużo zmieniają.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez wojtek » 2008-07-06, 23:30:44

Dzięki za odpowedzi. Blueman, gdybys nie przuzauwazyl, to jest kolezanka,a nie kolega, wiec nie wiem po co pisales w r. meskim :P
Twoje forum o Counter-Strike
Avatar użytkownika
wojtekNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 239
Dołączył(a): 2006-11-17, 20:18:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez privace » 2008-07-06, 23:44:36

He, BlueMan jest tolerancyjny, przeczytał, "on" i sobie dopowiedział resztę ;) Sądzę, że to dobrze świadczy o naszym adminie, który stara się doradzić nawet innościom seksualnym- choć w tym przypadku nieco zbłądził, pora późna, pewnie przysnął :hyhy:
Poza tym taki offtopic mały zrobię :
BlueMan napisał(a): No, ale jak wróci z wakacji możesz powiedzieć, że się opalił, albo jakoś tak więcej mięśni ma, czy coś... nie wiem co chłopcy lubią

Blue, od kiedy jesteś dziewczynką, że nie masz pojecia, co chłpcy lubią?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez evil » 2008-07-07, 00:27:07

człowieku ile Ty masz lat, że o takie rzeczy pytasz na forum?, na moje zdecydowanie za młody jesteś na rwanie lasek dorośnij.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez cre[a]tive » 2008-07-07, 01:54:05

wojtek napisał(a): Ona jedzie teraz na wakacje, więc przez jakis miesiac jej nie zobacze. Wiec gdy spotakmy powiedziec jej ze sie stesknilem i powidziec jakis komplement, np. ze ładnie wyglada?

to zależy czy chcesz być stroną zdobywającą czy zdobywaną w związku.


wojtek napisał(a):Gdy wroci z w/w wakacji mamy zamiar isc na lody :). Czy odprowadzajac ja do domu, przed domem moge dac jej calusa. czy najpierw wypada sie spytac? Bo nie chce jej speszyc.


tutaj akurat odpowiem Ci wprost, gdybym to ja była tą dziewczyną, nie życzyłabym sobie. jednakże tutaj wchodzi w grę jej charakter- niedostępna, powściągliwa, czy raczej wyluzowana? jeśli znasz ją choć trochę i rozumiesz jako kobietę, powinieneś sam wiedzieć jak postąpić.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez hitman1986 » 2008-07-07, 10:25:18

No to żeś BlueMan z tym chłopcem :P

A wracając do meritum: planujesz wyjście na lody miesiąc przed jej przyjazdem ? Jak dla mnie lol, no ale może ja się nie znam. Panta rei, a nie przyszłością...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Suceed » 2008-07-07, 11:23:33

Nie żeby Ci, źle życzył. jednak jeżeli jedzie na wakacje i jest to jakiś obóz a nie wczasy z rodzicami to całkiem możliwe, że na tym obozie pozna sobie jakieś "przystojniaczka"
hitman1986 napisał(a):planujesz wyjście na lody miesiąc przed jej przyjazdem ? Jak dla mnie lol

Faktycznie najlepszy pomysł to to nie jest. Osobiście napisałbym jej w SMS (gdy zbliży się termin powrotu), że chciałbyś ją zabrać na lody jak wróci.
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez borysek01 » 2008-07-07, 11:41:55

Jeśli wiesz gdzie jedzie.. I jesteś pełnoletni, masz samochód i wiesz z kim ona pojechała (nie rodzice.. nie radze)
to możesz jej zrobić niespodziankę i przyjechać... To może dużo zmienić... jeśli wakacje na jeziorkiem lub gdzieś.. to wieczorkiem na piwko przed plażą.. :D o północy :-) a następnej ranka już będziesz nie wyspany :D gwaracja na 100 % D
Avatar użytkownika
borysek01None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2008-07-05, 23:19:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Lawenda » 2008-07-07, 12:29:51

w ogóle dla mnie bez sensu,jest pytanie o receptę jak poderwać dziewczynę: każda jest inna,jedna Ci da w mordę za próbę pocałowania a druga sama pierwsza Cię pocałuję..więc ja bym na rady nie liczyła - bo nigdy nic nie wiadomo.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Madzias » 2008-07-07, 17:17:08

Jeżeli tękniłeś to powiedz dokładnie za czym tęskniłeś. Co do komplementów zgadzam się z privace, że mają być niebanalne i nie na siłę, bo jak nie będziesz umiał powiedzieć, to wyjdzie totalna bzdura.

I nigdy nie pytaj "czy mogę Cię pocałować?" Takie rzeczy wychodzą same. Ostatnio słyszałam takie pytanie jak miałam 13 lat i wtedy wydawało mi się głupie i chłopak podobnie.

Z dziewczynami jest różnie więc musisz wykazać się odrobiną intuicji i próbować działać samodzielnie. Nikt nie będzie stał obok i mówił: "a teraz powiedz jej, że ma piekną sukienkę a teraz złap za rękę" i tak dalej i tak dalej. Myślę, że sam wiesz najlepiej co zrobić.

borysek01 napisał(a):Jeśli wiesz gdzie jedzie.. I jesteś pełnoletni, masz samochód i wiesz z kim ona pojechała (nie rodzice.. nie radze)
to możesz jej zrobić niespodziankę i przyjechać...


Ja na jego miejscu nie ryzykowałabym...takie niespodzianki czasami nie wychodzą. Sądzę, że to jeszcze nie ten etap.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez JoA » 2008-07-08, 18:19:41

Wojtku,

Ad. 1. Jeśli się stęsknisz, to powiedz, że tęskniłeś a nie teraz zakładasz, że będziesz tęsknił i zastanawiasz się czy wypada o tym mówić. Otóż wypada mówić o tym co się czuje, w przeciwieństwie do tzw. "bajerowania". Nie rób niczego na siłę, nie kombinuj, po prostu pozwól sobie na spontaniczność ;)

Ad. 2. Myślę, że "całus" to nie jest sprawa jednostronna... tylko chwila we dwoje, której można się poddać. Zakładając z góry: "dziś ją pocałuję" psujesz "flowing"... Reszta j.w. ;)
“When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.”
“You have to go on and be crazy. Craziness is like heaven.”
“Excuse me while I kiss the sky.”


Jimi Hendrix
Avatar użytkownika
JoANone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2008-06-29, 13:49:54
Lokalizacja: lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Q3lo » 2008-07-09, 14:08:31

Na lody to można chodzić codziennie. ;D
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez michaelxp91 » 2008-07-14, 01:55:54

wojtek napisał(a):Gdy wroci z w/w wakacji mamy zamiar isc na lody :)

Tylko jak jej powiesz ' to chodz na lody' moze to roznie zrozumiec ;p

Ale generalna refleksja po przeczytaniu pierwszego posta - ja pierd***...
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Lawenda » 2008-07-14, 17:24:38

michaelxp91 napisał(a):Ale generalna refleksja po przeczytaniu pierwszego posta - ja pierd***...


miałam tak sami :rotfl:
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Zupek » 2008-08-14, 21:02:27

To wszystko jednak zalezy od rodzaju dziewczyny. Widzie ze ty chcesz odkrywac i zdobywac wiec odrazu wedlug mnie odpada "ładnie wygladasz" na moje to juz przereklamowana klasyka ale moze ona takia klasyke lubi? ;> cuz niewiadomo ;P I na poczatek jak ja odprowadzisz pogadajcie jeszcze troche i powiedz jakis tekst ze moze jakas powtorka. Przutul sie w policzek i cya. Acha i na finishu przydaly by sie jakies roze albo cos takiego :D Pozdro By ZuPeK & Cya


Mysle ze doradzilem :D a czy sie przydalo to sam zdecyduj.
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez puszka » 2008-08-14, 21:38:07

Od rodzaju dziewczyny? A co to - dziewczyna jak kotlet - ma rodzaje?
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Dwa nurtujące pytania dot. dziewczyny

Postprzez Zupek » 2008-08-14, 22:12:23

puszka! Nie o to mi chodzilo :D Wiesz kazda kobieta lubi co innego :P Dlatego sa rodziaje prawda? Wiekszosc rzeczy ma jakies tam podzialy. A pozatym dziewczyna nie jest jak kotlet! Jak mogles tak je porownac :D A swoja droga jakby porownac monie i kotlet to bym nie zauwazyl przerazajacej roznicy :P

Pozdo By ZuPeK & Cya
Jestem chory na dysortografię i zgóry przepraszam za błędy.
Avatar użytkownika
ZupekNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2007-01-03, 15:03:58
Lokalizacja: Bydzia / 4don
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 146 gości

cron